סיום עבודה..

• פותח הנושא 1896
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

1896

New member
סיום עבודה..

סיום עבודה..
שלום, אנסה לתת רק את העובדות (למי יש כוח לקרוא סיפור ?(-: ) אני עובד בבית מלון מזה 4 שנים. לפני חודש נתתי מכתב סיום עבודה למעסיק שלי. בתגובה למכתב זומנתי לשיחה ונתבקשתי למשוך את מכתב סיום העסקה בחזרה. מצד המלון אני עדין מועסק, (אני מגיע כול יום לעבודה...). בימים אלו "נכנס" מכתב סיום העבודה שלי לתוקף...אבל כאמור אני עדין עובד..(המעסיק מצידו העביר אותי למחלקה אחרת שבה תנאי העבודה טובים יותר). אתמול נפצעתי בעבודה (אני אהיה בחופש מחלה לפחות10 ימים), והיום החלטתי שלא משנה מה, אני בכול זאת רוצה לעזוב. ולשאלה : 1. כמה זמן אני צריך לתת לו עכשו התראה מראש ? 2. אני בחופשת מחלה (תאונת עבודה) האים ימים אלו יכולים להחשב כימי הודעה מראש ? 3. במידה והמעסיק מחליט כי מכתב הפיטורין המקורי שלי בתוקף, והוא יסכים לותר על ימי ההודעה מראש, מי ישלם לי אם בכלל על ימי התאונה ? תודה מראש

קצת סדר בבלאגן שעשית

סיום עבודה..
שלום, אנסה לתת רק את העובדות (למי יש כוח לקרוא סיפור ?(-: ) אני עובד בבית מלון מזה 4 שנים. לפני חודש נתתי מכתב סיום עבודה למעסיק שלי. בתגובה למכתב זומנתי לשיחה ונתבקשתי למשוך את מכתב סיום העסקה בחזרה. מצד המלון אני עדין מועסק, (אני מגיע כול יום לעבודה...). בימים אלו "נכנס" מכתב סיום העבודה שלי לתוקף...אבל כאמור אני עדין עובד..(המעסיק מצידו העביר אותי למחלקה אחרת שבה תנאי העבודה טובים יותר). אתמול נפצעתי בעבודה (אני אהיה בחופש מחלה לפחות10 ימים), והיום החלטתי שלא משנה מה, אני בכול זאת רוצה לעזוב. ולשאלה : 1. כמה זמן אני צריך לתת לו עכשו התראה מראש ? 2. אני בחופשת מחלה (תאונת עבודה) האים ימים אלו יכולים להחשב כימי הודעה מראש ? 3. במידה והמעסיק מחליט כי מכתב הפיטורין המקורי שלי בתוקף, והוא יסכים לותר על ימי ההודעה מראש, מי ישלם לי אם בכלל על ימי התאונה ? תודה מראש
קצת סדר בבלאגן שעשית
עליך לתת 30 ימי הודעה מוקדמת על התפטרותך. ימי ההודעה המוקדמת אינם נעצרים אם אתה חולה ויש לך אישור מחלה. אם המשכת לעבוד במשך חודש מאז מתן ההודעה המוקדמת הקודמת וזאת מאחר והתבקשת שלא להתפטר, הרי שספירת הימים תחל מעכשיו שוב והודעתך הקודמת בטלה. המעסיק לא יכול להחליט שהוא חוזר בו מההסכמה שהיתה בינכם.

שיר ורד

New member
התשלום על מחלה שמקורה בפגיעה

סיום עבודה..
התשלום על מחלה שמקורה בפגיעה
בעבודה , נעשה בדרך כלל מהביטוח הלאומי. (למעט יום התאונה עצמה), אלא אם כן בחוזה העבודה נקבע שהמעסיק ישלם תקופה זו. המעביד אמור להחזיר לביטוח הלאומי את דמי המחלה בגין 12 הימים הראשונים שלאחר התאונה, לכן אם מדובר בתקופצת מחלה קצרה, יתכן שהמעביד יעדיף לשלםפ ישירות לעובד ולחסוך את הביורוקטיה (ולעיתים גם חקירה סבגין רשלנות של המעסיק).

מצב
הנושא נעול.
למעלה