סיוטים

נופר30

New member
סיוטים

כבר יומיים שלאביב יש סיוטים בלילה הוא מדבר מתוך שינה בוכה שכואב ושקיבל מכה ומראה את הכף רגל שלו ואת היד ( הכל מתוך שינה ) זורק מוצץ וזורק חיתול לכל כיוון דופק את הראש במשענת עץ של המיטה ( שוב מתוך שינה ) וכשניסיתי להרים אותו להרגיע כנראה שזה העיר אותו והוא ממש ממש התעצבן והחל להכות ולבכות ולדחוף שאני לא אגע בו ונתן רק לאבא להתקרב אילו ( וזה שאחרי חודשיים הוא לא מוכן שאבא שלו אפילו יגע בו ) המסכן התעורר והצליח להרגיע את הילד אבל אך אני מתמודדת עם זה מה אפשר לעשות התקשרתי היום למנהלת בגן וביקשתי שיבדקו אם יש ילד שמציק לו בגן וזה סיוטים מזה אני ממש לא יודעת מה לעשות

liza26

New member
ממה שקראתי פה בפורום

בכל אופן כאשר יש לילד סיוטים והוא בוכה מתוך שינה- כדאי להעיר אותו ואז להרדים שוב כך לפחות אני זוכרת שד"ר אבי שדה הסביר יכול להיות שהוא מפחד מהגננת בגן ?

נופר30

New member
זה בדיוק מה שעשינו אתמול

אבל הוא סירב שאני ארגיע אותו ( משהו מוזר בפני עצמו ) הוא לא מפחד מהגננת אוהב אותה מאוד ואפילו שבוע שעבר כשהיה חולה ביקש ללכת לגן כשאנחנו הולכים לגן הוא אומר בשימחה את שמות הגננות כשאני לוקחת אותו לגן יש לו קצת בעיה אבל כשבעלי אז בכלל מנופף בידיו והולך לשחק ביקשתי בגן שישימו לב אולי יש לו בעיה עם ילד אחר

למעלה