סיוטים- אשמח לקבל תשובה

ני3ו3ות

New member
סיוטים- אשמח לקבל תשובה../images/Emo1.gif

הי לכולם, במשך כמעט שבוע יש לי סיוטים נוראיים, זה התחיל מחלומות שאני חוזרת לתקופת השירות הצבאי שלי וזורקים אותי בבסיס נידח שבו אני ממש סובלת, ממשיך בחלומות שיש לי מיליוני כינים, ועוד חלומות שרודפים אחריי, ועוד חלום נוראי על הצבא... אני קמה בכל בוקר בבהלה ממש כמו בסרטים.. בד"כ יש לי חלומות מאוד נעימים ורגועים. מישהו יכול להגיד לי מה זה אמור להגיד לי ואיך מפסיקים את זה? תודה!!

היי ניצוצה

רבים שבים לתקופת הצבא בלילה, אצל הרוב זה סיוטים
... אני רואה בחלומות חוזרים ונישנים על תקופה מסויימת - מסר לנושאים "לא סגורים" מאותה תקופה... בעיקר רגשות.. פחדים... עדיין, תקופת השירות הצבאי לא מיטיבה עם רבים... היה לי שותף שהיה צורח כל הלילה מתוך שינה בחולמו על הצבא. בעצם הצבא - יש בו כפייה. חופש - ממנו והלאה, והיחיד נמצא בתחתית הסולם, נשלט ע"י מפקדים שרק מעטים מהם אנושיים עם לב... ועוד זורקים אותך למקום נידח - בדידות, ריחוק, ולכאורה - את לא יכולה לעשות דבר בנושא. רדיפות... פחדים... התקפת כינים - לא בטוחה מה אומרת, אך גם זו סוג של רדיפה בעניי.... הלא מודע או הנשמה שלך באים להראות לך משהו שאת לא רואה. זה קשור בתהליכים בחיים.... פעמים גם, התרחשות בחלום באה "להחליף" התרחשות בחיים, ובעצם החלום - את מתמודדת עם הפחד... הביע כוונה לראות את מה שנכון לך לראות בשלב זה בחייך, ועוד המלצה: לפני שינה - הביעי כוונה לקבל מסרים בחלומות - בצורה נעימה ואוהבת... סיוטים מגיעם בד"כ כדי לזעזע אותנו. כדי שלא ניתעלם. רק אהבה. טל

למעלה