סיבוב שני... (ט?)

The-Princess

New member
סיבוב שני... (ט?)

אז זהו היו הייתי במעקב האחרון שלי, ירדתי טיפ טיפה מתחת למה שמותר לי... ידעתי את זה, זה לא בא לי בהפתעה. היה לי היום טיפול ממש ממש טוב! הגעתי להרבה תובנות, אפילו המטפלת ואח"כ הדיאטנית היו בהלם מהמילים שיצאו לי מהפה. שורה תחתונה אישפוז 2. מחר יודיעו לי מתי. הבנתי שאם אני לא אסתום את הבור אחת ולתמיד אני לא יצליח לעבור מאליו בשלום ואני תמיד אפול פנימה, זה שעכשיו קפצתי מעליו היה טוב לתקופה קצרה ועכשיו ששוב יש בור הוא הרי לא מכוסה אז נופלים וקשה לעלות. לכן אני הולכת לסתום את החור למרות שאני צריכה להפסיק ללמוד (כנראה יאפשרו לי לעשות את המבחנים שם, אמן אמן שיאשרו ) חייבת לסים את השנה אבל חייבת לסתום את הבור... נמאס ממנו כבר שונאת את זה. דיייייייייייייייייייייייי אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף.... עוד קצת, וזה יגמר לתמיד...?! הודעה מבולגנת אבל...לא נורא...
אמן שיהיה טוב והכל יסתדר בסוף...

אמן!

כמה שאני גאה בך!!! יהיה בסדר גמור בסוף והבור הזה יסתם אחד ולתמיד אם את תסתמי אותו ונראה לי שאת בכיוון :) אוהבת ושולחת חיבוק ענק!

נויקית

New member
והפעם סיבוב מנצח!!../images/Emo34.gif

תובנות זה טוב! ועוד יותר טוב השורה התחתונה שאת מנצחת! זה קורה את נלחמת בשיניים לא ליפול עמוק מידי.... עד אז אני סותמת את הבור במליוני חיבוקים לך!

heavenly girl

New member
איפה את מטופלת? ../images/Emo193.gif

איפה את הולכת למעקבים? במחלקת המבוגרים בתל-השומר?

The-Princess

New member
זהו...

התקשרו יום ראשון אישפוז.... (שוב זה היה ממש מהר בלי לחכות...) פתאום שוב כל כך מפחיד, כל כך נראה שאני לא צריכה את זה שאני חזרה שאני יכולה לנסות שוב לבד... אמאלה... צריכה כל כך הרבה כוח לאסוף... וכן הייתי בתל השומר מבוגרים...

ילדה...

אני שמחה בשבילך, וחושבת שזה הצעד הכי נכון. מאחלת לך המון הצלחה שם, בלי פחד. תזכרי, שלבד ניסית ולא ממש הצליח, עדיף שיהיו שם איתך... מחבקת חזק.

pasiflora1

New member
יפה שלי ../images/Emo34.gif

אוי איך שאני גאה בך!!! את לא מתארת לעצמך אפילו כמה!! ויותר מהכל, כמה מוטיבציה את נותנת לי, כמה כוח... אני לא צריכה להגיד אמן שהכל יסתדר לך בסוף, כי אני יודעת שזה יקרה!! אוהבת אותך
וגאה בך
תשמרי על האנרגיה החיובית ועל החיוך :)

למעלה