סטנדאפיסט.. והרהורים על עצמי

סטנדאפיסט.. והרהורים על עצמי

היי לכם.. הייתי היום באירוע משפחתי של קרובים די רחוקים, והזמינו מן בדרן כזה ששר שירים וגם סיפר בדיחות בקיצור הבדיחות שלו היו קצת קרש כאלה בדיחות על פרסים ומרוקאים וכו' בעיקר על כל מיני עדות.. והוא צחק גם על פולנים ורוסים (שזה אני בעצם אפשר להגיד..) וזה היה די מצחיק אפילו לפעמים
וממש לא הפריע לי שהוא כאילו צוחק עליי בקטע הזה.. ואז הוא סיפר 2 בדיחות על הומואים שאחת מהן מאוד הפריע לי היא הלכה בערך ככה: "2 מרוקאים משחקים פינג פונג עם זוג הומואים ואומרים לעצמם בוא נרביץ להומואים האלה.. ואז אחד המרוקאים מעיף כדור להומו לפנים, אז הוא נופל מתעלף והשני עושה לו (והסטנדאפיסט אימץ תנועות מאוד נשיות..) "אני אתבע אותך על זה !" ואז המרוקאי עושה לו אתה תתבע אותי ? אתה והחבר שלך יכולים לשבת לי על ה$%@#%@ !!! ואז ההומו אומר לו, משה, הגענו לפשרה ! .." עכשיו.. הדילמה שעוברת לי בראש זה שמצד אחד הרגשתי קצת נפגע מצד שני אני חושב אולי אני רגיש מדי בנושא הזה ? למה לא מפריע לי שצוחקים על פולנים או על רוסים, אבל כשמדברים על הומואים כל מילה קטנה שלילית יכולה לטלטל אותי אפילו אם זה כולה בדיחה ? למה היה לי כלכך קשה לשמוע את זה ?.. מה דעתכם ?

אבל הומואים צוחקים על הומואים

אתה חייב לראות את הסרט על הסטדנאפיסטים ההומואים ב-YES דוקו
גם כשאני מדבר עם הומואים אז אנחנו מתעסקים בחצי מהזמן בזה שאנחנו הומואים. לא יודע למה זה ככה. כנראה שזה יותר ממה שאנחנו עושים במיטה. אנחנו מתעסקים בזה המון, ותמיד יש מה להגיד על זה. אז למה כשאתה צוחק על הומואים זה בסדר וכשסטרייט צוחק זה לא? אם הסטנדאפיסט המעאפן הזה לא היה מספר איזה משהו על הומואים, זה כבר באמת היה קיפוח... פולנים כן והומואים לא???

../images/Emo13.gif

אגב פולנים הוא אמר "אני לא אספר בדיחות על אשכנזים. אשכנזים אנחנו לא אוהבים לדפוק, שלא יתרבו.. "

המממממממ

אולי דווקא זה מפריע כי מתקבל הרושם שכולם יוצאים נגד הומואים וכולם צוחקים על הומואים... אולי זה בגלל שהנושא הזה מאוד קרוב לליבך וזה נושא מאוד רגיש אצלך, אז זה מפריע הרבה יותר מדברים אחרים.. ואני יכול להזדהות.. אני גם הייתי לפני כמה זמן במופע סטנדאפיסטים, ואחד מהם התחיל את כל המופע שלו בבדיחה בוטה על הומואים... זה נורא עצבן אותי, וכבר לא רציתי לראות את המופע שלו.. בעקרון,אם עושים את זה במידה ולא מכוונה להעליב אז אני חושב שזה בסדר (בערך)... כן צריך להתחשב בעובדה שזה פוגע באנשים, אבל אם לא עושים את זה בכמויות גדולות וסתם בשביל למשוך תשומת לב אז אני חושב שזה בסדר.. אגב, הבדיחה שאמרת שהוא סיפר הייתה די מצחיקה :)

../images/Emo45.gif מבין אותך גם חמוד..

צריך לדעת כנראה מתי לקחת בקלות ומתי להתרגז.. שמח שאהבת תבדיחה

אוי שמעתי את זה...

חחחחח הסטנדאפיסט של הספינה שהייתי בה סיפר בדיוק את אותה בדיחה ולא נעלבתי דווקא חחח צחקתי...נראה לי שזה אותו סטנדאפיסט חחח כי גם הוא סיפר מלא בדיחות על עדות וכאלה בכולופן אני בכלל לא רואה סיבה להיעלב

יש מצב אתה זוכר את השם?

אם תאמר לי את השם אני אזכור חחח...ולא זה לא היה מאשדוד זה היה מחיפה. אההה והוא כזה גדול גבוה שיער שחור, רגע הוא סיפר את הבדיחה אם הכורדים שהוא היה מכין את הסנדוויצ'ים שלו בעצמו כל יום חח?

הממ.. לא ../images/Emo4.gif לא זוכר ת'שם...

אבל הוא היה באמת בחור גדול עם שיער שחור, גם טיפה שמנמן הוא סיפר בדיחות על כורדים אבל אני לא זוכר משהו עם סנדוויצים..

Zenith87

New member
אין סיבה להיעלב

1. לבדיחה אין כוונה להעליב 2. מספר הבדיחה לא כיוון אליך אישית 3. ואפילו אם איזה אידיוט אומר לך משהו בכוונה להעליב, אתה צריך לעשות לך חשבון לאיזה דברים אתה מתייחס ולאיזה לא. דעתו של איזה סטנדאפיסט זר לא צריכה לעניין אותך. וזאת בדיחה די גרועה ממילא.

white star

New member
../images/Emo54.gif תלוי איזה בדיחה

הומור הוא מאוד סובייקטיבי, יש בדיחות על הומואים שאני צוחק, ויש בדיחות שמעצבנות אותי רצח. כנ"ל לגבי עדות, לאומים וכן הלאה

white star

New member
../images/Emo54.gif מסורת ../images/Emo9.gif

חוצמזה אני משוגע על חתולים

יא איזה כיף לך ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif חח אני בא !

אתה גר בצפון או משהו ? זה חלום רחוק.. כשאני אהיה גדול-גדול אחרי שאני אחיה כמה שנים בתלאביב אולי אני רוצה מתישהו לעבור עם "האחד" למקום כזה.. עם הרבה דשא ופרות מסביב

למעלה