סטיב בושמי

mosh511

New member
../images/Emo58.gif מעליי למלא סרטים...

יש לך את ספרות זולה (טרנטינו) שם הוא לא מת, אבל אי אפשר להגיד שיש לו תפקיד משמעותי...

קובי לו

New member
מישהו יודע, הוא שיחק ב"הבריחה מניו

יורק" ? ואם לא, מי שיחק את הליצן ?

AeroTom

New member
היית ב"מליונר"??

ולא סיפרת לנו?
כבוד...נשמח לשמוע קצת חוויות איך היה (ועם כמה בזבוזים לקולנוע וסרטי DVD יצאת משם...
)

טוב, זה היה שידור חוזר

ונדמה לי שעברנו את אותו הדבר אחרי השידור המקורי: זכיתי ב-32,000 ש"ח, בשלב זה הם שמשו לקניית מצלמת וידאו וכעת רובם מונחים בצד, אולי לשיומש בפרויקט עתידי ואולי לבזבוז איטי לאורך זמן.

AeroTom

New member
אה, נכון. זכור לי שהיה משהו עכשיו

בכל מקרה, שוב ח"ח על הזכיה, גם לשידור החוזר

קובי לו

New member
מה יהיה? אין לכם תשובה על הליצן?

הכוונה לזה ששיחק בסרט "הבריחה מניו יורק" והיה ליצן החצר של המוח או של הדוכס.

קובי לו

New member
את זה אני יודע

אני מתכוון לסרט משנת 81' בשם הבריחה מניו יורק. קורט ראסל שיחק בשניהם, כמובן, את תפקיד סנייק פליסקן. השאלה היא האם סטיב בושמי שיחק גם בסרט הישן יותר (על ניו יורק). באתר של imdb זה לא מופיע ברשימת הסרטים בהם הופיע בושמי. מנגד, אני זוכר די טוב איך נראה אותו ליצן והוא דומה מאוד לסטיב בושמי. מה עוד שהוא (הליצן) מת לפני תום הסרט, דבר שמאוד מאפיין את תפקידיו של בושמי. בלמעלה ממחצית הסרטים שהוא הופיע בהם, הוא מת לפני סוף הסרט.

Snake Plissken

New member
---->

הוא לא הופיע בבריחה מניו יורק... בבריחה מאל.איי הוא משחק מוכר מפות כוכבים.. בניו יורק סנייק נעזר בנהג מונית וב"חבר" שלו מוח, שביחד הם בערך המקביל של בושמי בסרט הזה. אגב אני לא זוכר ליצן שהופיע בסרט... אני זוכר אנשים שנראו מוזר... היה את ההוא המגניב עם הקוצים שהיה מעין יד ימינו של הדוכס... אבל לא ליצן..

גם בספרות זולה הוא מופיע

אבל בתפקיד מאוד כהמלצר במסעדה והוא גם מחופש שם, ואגב גם שמעתי שגם זה שמשחק את רידג' ביפים והאמיצים(לא ממש רואה אבל יודע) שיחק בהטורף 2 ובכלל לא ראיתי אותו חחח.

red sister

New member
בסרט גל ג'ים גרמוש

בסרט רכבת מסתורית (או משהו כזה) של ג'ים גרמוש, הוא אמנם נפצע אבל נשאר בחיים :)

למעלה