סטוק-2 ארסנל-1

KaiserDino

New member
למה העונה גמורה ?

חשבתי אדוארדו חוזר עוד 2-3 מחזורים והקבוצה עוד תשתפר כנראה ... כמה משחקים אנחנו בתוך העונה ? 10 ?

Sir Terry Wogan

New member
תשתפר?!

אנחנו רק הולכים מדחי אל דחי. החזרה של אדוארדו היא בכלל לא רלוונטית. בשלושת השבועות הקרובים מחכות לנו יונייטד וצ'לסי, ושתי הקבוצות שכנראה יהיו היריבות העיקריות שלנו על המקום הרביעי (וילה וסיטי), הקבוצה גמורה מנטלית, ספגה היום שלוש פציעות קשות והרחקה מטופשת במיוחד של ואן פרסי, באמת אפשר לדבר על שיפור?! אולי גביע הליגה עדיין לא גמור.

KaiserDino

New member
שום דבר לא גמור עוד

ואם כן, אז חבל על ה 26 המשחקים הנותרים - לא ?

Sir Terry Wogan

New member
שום דבר לא גמור רק בגלל שיש לנו

עוד 27 מחזורים שבהם אנחנו חייבים להיאבק על הכרטיס לצ'מפיונס ליג בעונה הבאה. וברשותך אני לא אגרר לאן שאתה מנסה לגרור.

cobainos

New member
../images/Emo6.gif

אבל בלי קשר...אתה ואני די דומים בהחמרה עם הקבוצות שלנו אבל לדעתי העונה שלכם לא גמורה ויותר מזה: לדעתי ממש לא תצאו עם 0 נקודות ממנצ' וצ'לסי

KaiserDino

New member
אין מה להיגרר - אתה התחלת

כמה הפער שלכם מליברפול ? 9 נקודות ? אתה באמת מאמין שליברפול כ"כ הרבה יותר טובים מארסנל ? אז כמה ניצחונות יחד עם הפסד נקודות של ליברפול ואתם בחזרה על הסוס . לא אמרתי שום דבר , רק שזה עצוב לראות אוהד ותיק שמבין כדורגל מוותר בשלב כ"כ מוקדם של העונה על האליפות ומוכן להסתפק בצ'מפיונס שעם כל הכבוד זה דבר די ברור נוכח גודל התקציב לעומת האחרות .

Ron 22

New member
הוא צודק

ההפרש בין ארסנל וליברפול (וצ'לסי אגב) הוא רק 9 נקודות, אבל ליברפול וצ'לסי הספיקו כבר לשחק נגד 2 מ3 הגדולות. בהנחה וארסנל תוציא 3 נקודות מ2 המשחקים האלה (וגם, קשה לי להאמין) הפער מצ'לסי וליברפול כבר 12 נקודות. ולא, ליברפול לא כל כך יותר טובה מארסנל אבל צ'לסי ויונייטד כן.

afc2

New member
העונה באנגליה גמורה - צ'מפיונס לא בהכרח

ארסנל במצב מצויין בליגת האלופות - היא מארחת ביום רביעי את פנרבחצ'ה החלשה למשחק שיכול לפרוק המון עצבים. במידה ודינמו קייב מנצחת בביתה את פורטו, ארסנל עלתה ועוד יש לה 2 משחקים בכיס

KaiserDino

New member
העונה רק התחילה

היא לא גמורה - די עם הפסימיות הזו ... המצב לא אידיאלי אומנם , אבל זה אתגר שהקבוצה חייבת לעמוד בו . אם באמת האוהדים והשחקנים לא מאמינים שאפשר וצריך עוד לקחת אליפות בסיטואציה הזו - אז לא אני אמרתי , אלא המערכת מודה בפשיטת הרגל המוחלטת של השיטה הנוכחית . בלי שום מילה ממני ... פשוט פאתטי לראות אתכם בוכים על העונה כשהתחיל רק נובמבר ועוד 81 נקודות בקופה. סה"כ המסקנות שלי מתבססות על עובדות ודעת קהל , לא ההיפך . זה שאתם משקרים לעצמכם זה לא בעיה שלי .

afc2

New member
ארסנל לא תהיה אלופה. ההתמקדות שלה העונה

צריכה להיות יותר בליגת האלופות ופחות בליגה. כשאתה מפסיד לקבוצות כמו סנדרלנד, סטוק, האל סיטי ופולהאם, אתה לא תיקח אליפות. לכאורה ארסנל עוד יכולה לקחת אליפות, אבל בשביל זה היא תצטרך לנצח באנפילד, בסטמפורד ברידג' ובאולד טראופרד. הימור שלי - היא יכולה לצאת עם נקודה או שתיים מאנפילד או אולד טראפורד. צ'לסי אני חושב תנצח אותה כי היא לא יכולה להרשות מול הקהל הביתי שלה לקחת מתוך 9 נק' רק נקודה אחת...

למעלה