סטוצים ופנטזיית האונס

אדונשוי

New member
סטוצים ופנטזיית האונס

שלום לכולם
נכון , אני קצת שייך אולי לפורום אחר , אבל , מכיוון שיש פה אנשים (נשים) חובבי סטוצים , האם יצא לכם לממש פנטזיות לסטוצים בכלל ופנטזיות אונס בפרט???

בפנטזיית האונס , האישה (יכול להיות גם הפוך כמובן) מחכה לגבר שהיא לא מכירה בסיטואציה שנקבעת מראש ומתקיימים יחסי מין.

זה יכול להיות בצור עיוורת מלאה או לעיתים אחרי מפגש של כמה דקות (בכל זאת אולי לא בא לה) והפעלת מילת קוד שאפשר להמשיך הלאה.

כמובן , שאפשר לעשות משהו קצת אחרת כמו חדר חשוך או אפילו הכרות בפאב כשלב ראשון.

אז...חוויתם משהו בלתי שגרתי במסגרת היותכם סטוציונרים?

בוקר טוב ישראל

אדונשוי

New member
והתכוונתי לשאול את זה בפורום אחר , אבל ...

זה גם פה...אז ילא נזרום גם עם זה

זה לא חייב להיות עם מישהו שלא מכירים

אפשר לשחק משחק תפקידים עם מישהו שמכירים וסומכים עליו.
מה שאתה מתאר נשמע לי סיכון מטורף שלא הייתי לוקחת על עצמי או ממליצה למישהו אחר לקחת על עצמו.

אדונשוי

New member
תתפלאי

יש לא מעט בחורות שרוצות את הסיכון.
דרך אגב...אני עדיין חושב שזה פחות מסוכן מלהכיר גבר בפאב.

בכל אופן - הרי גם אם זה זר -

זה משחק תפקידים, כי זה מתואם מראש. אז עדיף לשחק את המשחק עם מישהו שסומכים עליו.
האופציה האחרת נשמעת לי חסר אחריות ומסוכנת. תחשוב שבמסגרת הגשמת הפנטזיה - היא תניח לו לקשור אותה. למה לתת למישהו שלא מכירים לרסן אותך? נשמע לי מטורף.
אגב - זה סיכון מטורף גם לגבר. מה אם הבחורה כיוונה מצלמה ללא ידיעתו, ותוכל להשתמש אח"כ בסרטון כדי להאשים אותו באונס?

אדונשוי

New member
בואי ננתח את זה ככה

נתחיל מהגישה הבסיסית שהבחורה רוצה לממש את הפנטזיה הזאת.
עכשיו השאלה היא איך.
יש את הגישה שלך , לנסות את זה עם גבר שמכירים , אבל אז בעצם מאבדים קצת מתחושת האונס.
יש גישת ביניים שאומרת שעושים את זה עם גבר זר אבל לא בפעם הראשונה או לחילופין לא בהפתעה , קובעים יום ושעה וכו וכו אחרי שבעצם 2 הצדדים נחשפו
ויש את הגישה השלישית שאומרת שאת מכניסה גבר זר לחלוטין הביתה שיעשה בך כרצונו.

עכשיו...ברור שיש סיכון , אבל הטענה שלי ,שהסיכון הזה לא יותר מסוכן מלהכיר סתם גבר בפאב ולשכב איתו בפעם הראשונה או השניה , או ללכת ברחובות דרום תל אביב לדוגמא או אפילו הסיכון של מפגש ונילי רגיל עם אנשים באינטרנט.

אפילו הטענה שלי היא הפוכה , שכאשר מישהי נפגשת עם שולט , היא הרבה יותר בודקת את השטח לפני כן מאשר עם גבר שהיא מכירה במקום רגיל.

ועוד דבר, הסוטים האנשים והאנשים המסוכנים , הם הכי נורמאלים כלפי חוץ.
אני לא זוכר את הסטטיסטיקה אבל רוב מקרי האונס הם עם אנשים שמכירים.

ועכשיו לפרקטיקה.
בפועל , אני יכול להגיד לך , שלא מעט בחורות מימשו את העניין , בכל הגילאים , אז כנראה שהפנטזיה היא שווה את הסיכון

JamesNox

New member
אני עשיתי את זה המון כשהייתי צעיר והולל

אבל א׳ אני לא בחורה.
ב׳ אני גבוה בראש בערך מכל מי שאני מכיר, ואז גם הייתי שרירי וחזק מאד.
ג׳ בחיים לא הייתי נותן למישהו לקשור אותי. לא הייתי אפילו נותן למישהו להיות מעלי.
ו- ד׳ אכן הייתי מטומטם וחסר אחריות.

אהבתי! מ.ש.ל!

אגב, לא יודעת מתי זה היה - אבל גם עניין ההפצות והסכנות ברשת היה פעם פחות ממשי...
מיותר לציין שאני מסכימה לגמרי לגבי הקשירות.

JamesNox

New member
את תגרמי לי להודות בגילי ?

זה היה לפני פחות מעשרים שנה. אני לא כזה זקן.
ומאחר ועבדתי בבר לא הייתי צריך לעבוד קשה. תמיד אמרתי שהדבר הכי סקסי שגבר יכול ללבוש זה טי שירט שחורה עם הלוגו של המקום ומגבת ניגוב על הכתף. היו נענים לי אנשים שבכל נסיבות אחרות היו מסתכלים דרכי.

JamesNox

New member
גם כאלו היו אז

היום בעלי ואדוני אומר לי לשים קצת כסף קטן בכיסים לפני שאני יוצא, כדי שלא אעוף ברוח.

למעלה