סטוץ רב פעמי...

moon17

New member
סטוץ רב פעמי...

מזה כחצי שנה אני במערכת יחסים שאני ושותפי למערכת יחסים מכנים "קזואל סקס", שמשמעותה שמערכת היחסים ביננו מתבססת על חיבה כללית ולא יותר, ובסיסה הוא סקס. העניין הוא שבמשך החצי שנה כמעט לא הזדיינו ( חוץ מפעמיים שלושה)...נהנינו ממשהו שהוא בהרבה מעבר לזה... למרות שברור לששנינו שמערכת היחסים איננה מתבססת על יחסים זוגיים עשינו גם דברים ביחד ( ים, ארוחות ערב, סרטים) אני יורדת מהארץ לשנה עוד כחודש והוא החליט שאנחנו צריכים לסיים את זה עכשיו. לא ברור לי למה? אנחנו לא הולכים לראות אחד את השני יותר אנחנו נהנים ממשהו נפלא שאין בן מחויבות ואנחנו לא הולכים לראות אחד את השני יותר אז מה הבעיה לסחוב את זה עוד חודש???? בכל אופן בלילה שהגדרנו אותו כ"לילה האחרון" הוא התנהג בצורה מגעילה עד משפילה... ההה... ואני גם חושבת שהתאהבתי בו...

השאלה הכי חשובה..

כמה פעמים הורדת את הנבוט על ראשו.. או שהפסקת אחרי שהדימום פסק..

ililrom

New member
ממה שאת מתארת מצטיירת תמונה אחרת

לגמרי... את אומרת שהמטרה היתה סקס ללא מחויבות רגשית, אבל בפועל עשיתם בדיוק ההיפך - יצרתם מערכת יחסים של ידידות וכנראה גם אינטימיות רגשית עם מעט מאד סקס... יקירתי, צר לי לבשר לך זאת, אך אתם התאהבתם... מבלי להודות בכך בפני עצמכם. התגובה של בן זוגך לכוונות הירידה שלך היתה כתוצאה מפגיעה רגשית עמוקה. זה מה שאנשים עושים כשהם נפגעים - הם מכים בחזרה... טפשי לא? הוא יכול היה פשוט לומר לך כמה זה כואב לו שאת רוצה לעזוב את הארץ ואותו. אל תכעסי עליו, כעוצמת המגעילות שלו כלפיך באותו לילה, כך עוצמת האהבה שלו אליך. נראה לי שאת הנבוט צריכים להוריד פה גם על ראשך וגם על ראשו... יאללה, תאספי את עצמך, לכי אליו, התוודי על רגשותיך ותראי מה יקרה... תתפלאי...

למעלה