סטודנטים+כלבים..

פגית

New member
סטודנטים+כלבים..

היי, רציתי לדעת כמה מכם הם סטודנטים ומגדלים כלבים? יובל

אנשים עובדים + כלבים - נצל"ש ../images/Emo8.gif

ואותי מסקרן כמה מכם נמצאים מחוץ לבית יום עבודה שלם ( 8-10 שעות) ומגדלים כלב בדירה ללא גינה ? איך זה מסתדר לכם ?

lilithmm

New member
גם אני....

לפעמים אפילו 12 שעות. יש לי חצר אבל הכלב שלי לא נשאר שם כשאני לא בבית.

shai me

New member
מסתדר יופי. אני עובד לפעמים 12

שעות ואין שום בעיה. דואגים שמישהו יבוא ויוציא את הכלב ישחק איתו קצת ושבאים הביתה משלימים את החסר.

etza

New member
אנחנו אנשים עובדים

למזלי אני עובדת רחוב ליד הבית....אז זה העדרות של ממש 8 שעות ולא יותר איך מסתדרים? מסתדרים... לא אידאלי, לא מושלם למישמיש אבל לדעתי עדיף לה מאשר שהייתה נשארת במכלאה, ומומתת אחרי X זמן. מורידים אותה דבר אחרון לפני היציאה, ומורידים אותה שוב דבר ראשון כשחוזרים.. בין לבין, היא בתיחום בחדר שלה (שמשמש כהסלון שלנו לעיתים
) יש לה משחקים, כלי מים נגיש באופן קבוע, מיטה, עצם לעיסה.. אוכל היא אוכל בבוקר לפני הירידה למטה (כחצי שעה לפני) ואחרי שעלינו מהפיפי של סופ יום העבודה. ומטיילים איתה הרבה בערב- טיולים ארוכים ופרקי אנרגיות.

פגית

New member
המשך..

האם אתם חושבים שאלו חיים טובים מספיק לכלב? להיות בבית לבד הרבה שעות ביום?

AllRed

New member
מה עדיף, עמותה או מכלאה? -

בואי נבחן את האלטרנטיבות: א. עמותה בא הכלב יכול להרקב עד סוף חייו בכלוב או להיות מורדם. ב. הסגר בו בטוח יהיה מורדם בשלב כזה או אחר. ג. בית חם ואוהב, 2/3 טיולים ביום ו-12 שעות לבד. אני הולך עם ג'...תמיד אפשר לשפר את חיין של הכלב בהבאת דוגסיטר שיהיה איתו שעה בצהריים, גם בבית כולל טיול של חצי שעה. בערב הוא איתכם וגם מטייל איתכם, כנ"ל בבוקר. סופי שבוע תמיד אפשר לפנק בטיול לים, פארק, מסלול וכו'. עדיין אלה חיים הרבה יותר טובים מחיי כלוב. אני מכיר לא מעט אנשים שלא רוצים להביא כלב והסיבה היא, שהוא יסבול בבית לבד 8-12 שעות. לדעתי האישית, זה מגוחך מהסיבות שציינתי. השנתיים האחרונות לימדו אותי הרבה...בין היתר את הנ"ל.

קים 26

New member
אני חושבת שאלו חיים מדהימים לכלב...

פשוט משום שאני מכירה את האלטרנטיבות (הסגרים, מכלאות, התעללות ברחוב, מוות בדריסה או על ידי סדיסטים, מוות מרעב/חום/קור). אני בטוחה שאם היום הכלבים היו יכולים לענות מה הם מעדיפים, הם היו מעדיפים להיות 15שע' לבד בבית חם אוהב ומגונן מאשר בכל מקום אחר. כמובן אם כלב נשאר רק 5 שע' לבד זה סבבה לשני הצדדים אבל במצב של היום, כלבים יכולים להנות גם בבית שמשאיר אותם 12 שע' לבד וזה מניסיון. על המצב הפרטי שלנו אני יכולה להעיד שקים נשארת לפעמים גם 10 שע' לבד - נו אז מה? היא ישנה, מעסיקה את עצמה עם משחקים, מסתכלת על העוברים ושבים בחוץ, נובחת קצת-מה רע?
. היא כלבה מ-א-ו-ש-ר-ת!!!
תראו את החיוך הזה...

lili95

New member
אני עובדת ומגדלת כלבה

היא גורה בת 7 חודשים, ומאז שהיא אצלי (3 חודשים) היא הרבה מאוד זמן לבד. מאחר ולפני שהיא חיה אצלי היא התגוררה בתחנה המרכזית בת"א, נראה לי ששיפרתי משמעותית את מצבה והשעות האלה לא כ"כ משנות. הצלחנו לחנך אותה לצרכים ממש מהר, והיא מקבלת בין שעה לשעתיים ביום של השתוללות בחוץ עם חברים. כל כלב שתקח ממכלאה ותשים בבית יהיה מאושר יותר. תחשוב שהאופציות שלו זה 24 שעות בכלוב לעומת 12 שעות בבית רצוף לדוגמא. מה עדיף?

SimpleMe

New member
אני.. ומגדלת גור..

אבל אני רק לומדת לפסיכומטרי . 4 שעות ביום, בבית.

אין כיף גדול מזה

אני וחברתי (סטודנטים שנינו) מגדלים ביחד כלב קטן (פיסית) שמצאתי ברחוב. בגלל שהוא קטן אז העלויות יחסית מאוד קטנות לזוג סטודנטים, ויש ימים שהוא יוצא רק פעמיים ביום, אבל תאמיני לי, אין לו שום בעיה עם זה לעומת האהבה שהוא מקבל בערב כשאנחנו חוזרים. כאשר האלטרנטיבה היא למות בהסגר שהיה מוצא אותו לפני, אני בטוח שהוא מעדיף את המצב הקיים. כמובן שבסופ"ש הוא זוכה להרבה יותר טיולים, וללא שום קשר לאן שאנו הולכים הוא איתנו.

למעלה