סטודנטים התפקדו נא...

סטודנטים התפקדו נא...

טוב תשמעו נמאס לי... הסמסטר התחיל אתמול ויש כל כך הרבה קורסים שבא לי להקיא. ספורטי...כבר רוצה לסיים ולהזדיין עם הדיקאן
יש לי מורה הודי אחד....שדומה לשאול מופז...והוא מה זה בן זונה. אקיצר....הסמסטר הזה הולך להיות מה זה כאב ראש. אני רוצה לשמוע כאבי ראש של סטודנטים אחרים .....אז בבקשה...למלא למלא. ספורטי... אם לך יש דלקת ביד...למה כולם צריכים לסבול...

c h i l l o u t

New member
לי כבר נמאס ברגע שנרשמתי...

מיותר לציין שמצפים לי עוד שנתיים וחצי ל3 וחצי שנים של לימודים משעממים... המרצים אצלנו דווקא בסדר,נצפו גם כמה מרצות שוות,נקווה שאפול עליהם מתישהוא...

היום הלכתי לברר במכללת ספיר

על לימודים שם.. נראה לי שארשם למדעי התנהגות ניהול וכלכלה (משאבי אנוש) או למינהל מערכות ציבוריות... אני מוסיפה לפוסט של ספורטי - כולם לכתוב מה הם לומדים ואיפה. בהצלחה לכולם.

moi24

New member
לא רוצה

לא רוצה לכתוב על זה לא רוצה לחשוב על זה רוצה שייגמר! עצה לכולם - אל תדחו כלום! אחרי חמש שנים של תואר של שלוש שנים, כשכל הזמן עבדתי פול טיים, עצוב לי להגיד שאף פעם לא הרגשתי כמו סטודנטית אמיתית... לא גרתי במעונות, לא הייתי מרוששת (רוב הזמן), לא קראתי מאמרים (יש מישהו שעושה את זה?)... וחבל. מה שכן - נהנתי מהסטטוס שזה הכי שווה
נקסט...

משהו שלא הבנתי

לא היית מרוששת ואת מתבעסת על זה??? אם את ממש רוצה להרגיש איך סטודנטים אמיתיים מרגישים אני בשמחה אתן את המספר חשבון שלי כדי שתוכלי להעביר כמה סכומים.. אני בהחלט צריכה את זה!

moi24

New member
../images/Emo6.gif

מבטיחה לשקול כשאזכה לראות את ה + בחשבון שלי....

komita

New member
איזה סמסטר התחיל אתמול??

אצלינו הסמטר נגמר עוד שבוע ומשהו.. רצית לשמוע על כאבי ראש..? בהחלט. אומנם אצלי הלימודים מעניינים (ברובם) אבל למי יש זמן או כוח לקרוא מאמרים ולכתוב עבודות? כן, כן.. נגמר לי הכוח. אבל אני שמחה לבשר לכם שהסמסטר הבא יהיה האחרון אחרי 5 שנים ארוכות..

סמסטר 7 (ואחרון) ../images/Emo67.gif

ותכף נגמר! סמסטר אחד יותר מידי! לא יכולה לשמוע יותר על מבחנים בחנים הרצאות תרגולים עבודות שיעורים פרוייקטים צילומים סיכומים וכל דבר אחר שמתקשר ללימודים!

gilad269

New member
מה זה

יעזור אם תשמעי על כאבם של סטודנטים אחרים? אז יוקל לך הבנתי. תנסי את זה 10 ימים 50 שעות שינה 150 שעות לימודים

מודה באשמה

כן, כן, גם אני סטודנטית אוטוטו מסתיים הסמסטר ומתחילות בחינות. בהצלחה לכולם!

בן100

New member
מסיים תואר שני במדעי המחשב

פרשתי מרפואה, לא הסתדר לי עם כתיבת התזה. ארשם שוב לשנה הבאה.

dudusch

New member
אני אני אני

לא סטודנט, סתם לומד עיסוי וזה כ-י-י-ף
מי שרוצה טיפול במחיר שווה לכל נפש שיפנה

Old Girl

New member
יש לי שני תארים

בהצטיינות והם לא תורמים לי כלום היום. למי הרסתי עכשיו ?

bioc1

New member
גם לי יהיו 2 תארים (לא בהצטיינות)

והם גם לא יתרמו לי כלום כפי שזה נראה עכשיו אלא אם כן אני אחליט להגר לארה"ב...

JD Wannabe

New member
ארה"ב rules!

קנדה זו בדיחה, בוש צריך להסיט את הצבא מעירק ובמקום זה סוף סוף לספח את המדינה המיותרת הזו שלא תורמת כלום לעולם מלבד אסונות טבע כמו סלין דיון.

למעלה