סטודיו C

כתומית10

New member
סטודיו C

יש לי אצלם מנוי כבר דיי הרבה זמן ... בשל בעיה רפואית הייתי צריכה להקפיא את המנוי לפני כשבועיים ועכשיו אנחנו גם נוסעים לחו"ל ... אז ביקשתי להקפיא את המנוי עד אמצע אוקטובר. עכשיו אומרים לי שלפי הנהלים אפשר להקפיא את המנוי לתקופה של עד חודש ולא יותר מזה !!! כלומר - בכל חצי שנה מותר להקפיא חודש אחד. מעצבן לאללה , אבל אלה הנהלים שלהם ... נראה לי, בלשון המעטה, שזו לא הדרך לעודד את הלקוחות להמשיך איתם למנוי נוסף, לא ????

כתומית10

New member
גם לדעתי זו חוצפה ... וזה גם עומד

בסתירה להתחנחנויות הקבועות שלהם לכל הלקוחות ... אז זה בכלל מעמיד אותם באור צבוע לחלוטין .... שיחפשו אותי בסיבוב אחרי שנגמר המנוי הזה .

אנה123

New member
כולם מתחנחנים עד שהם מקבלים

את הכסף ואז אפשר לשכוח מהם

חנץ

New member
זו בדיוק הסיבה שהפסקתי בפעם הקודמת

הייתי שנתיים וכשרציתי לנסוע לתאילנד הסתבר שנותרו לי רק שבועיים להקפיא (כי החודש הזה לא נצבר לטובתך אם לא ניצלת אותו), וכשחזרתי לקח לי זמן להסתגל ועד שהתרגלתי לארץ שוב כבר הסתיים לו המנוי כשניצלתי רק כ-3.5 חודשים נטו. ונדמה לי שיש עוד איזשהו משהו שאומר שאת הזמן שהקפאת את רשאית לנצל בתום תקופת המנוי רק בתנאי שאת מחדשת! כלומר אם את לא מחדשת אז הפסדת חודש.

mayalea

New member
למה היה לי את הרושם

שקיבלתם מנוי לשנה בכפר המכביה ? אולי זה נאמר בצחוק באיזה שלב..

כתומית10

New member
הרושם שלך נכון בהחלט. קיבלנו מנוי.

זה לא קשור, זה שני דברים נפרדים. אנחנו משתמשים במנוי של כפר המכבייה בעיקר לבריכה (ובעיקר ניר).

ממש חוצפנים../images/Emo123.gif

תגידי להם שילכו לחפש... ככה זה, הם נחמדים מאוד כשזה לא עולה להם... מקווה שהבעיה הרפואית נפתרה והכל בסדר

tarepanda

New member
אני הקפאתי לחודשיים.

לפני חודש ועוד רטרואקטיבית (גם מסיבות רפואיות)... בסניף אצלנו הן ממש נחמדות ולא עושות לי בעיות אף פעם. ואני נוסעת המון.

כתומית10

New member
כיף לך. אני בסניף ר"ג והן אמנם דיי

נחמדות ... אבל לא כשזה מגיע לדברים האלה ...

למעלה