סטארוורז פרק 7 ייצא ב-2015.

restored

New member
לפי דעתי הסרט היה מצוין

ראיתי אותו כמה שנים אחרי שקראתי את הקומיקס וכששמעתי שעושים מזה סרט לא האמנתי שיצליחו, זה פשוט היה מורכב מדי.
אז אמנם הורדיו דברים פה ושם, אבל הצליחו לדעתי.

הסרט כלל משפטים כמו "שעון סימבולי הוא מזין לאינטלקט כמו תמונה של חמצן לאדם טובע".
זה משפט נהדר שאני פשוט לא מדמיין לעצמי נמצא בסרט של דיסני.
תחי הבינוניות.

kenny66

New member
ואין לזה שום קשר למקור...

כי יש זהות מוחלטת בין הכתיבה של מור, שכתב ספר יחיד עם מסר אחיד, להכתיבה של כותבים רבים במשך עשרות שנים (האוונג'רס התחיל להתפרסם בשנות ה-60 והיו לפחות ארבעה הרכבים במהלך השנים) שאותם ניסה ווידון להמשיך בסרט אחד.

באמת שאין לי יותר מדי דברים טובים להגיד על דיסני, אבל הניסיון שלך לצבוע את כל מה שהם עשו בצבע אחד ואת כל מה שאחרים עשו בצבע אחר פשוט לא עובד. אף יצירה לא מושפעת מגורם יחיד.

|מסכימה ומזמזמת את "גלגל החיים"|

restored

New member
לא הבנת אותי לגמרי ובכח החלטת ללכת על הנמוך

אמרתי שלדיסני יש כמה דברים טובים מאד, אבל הכיוון הכללי שלהם הוא להוציא את אותו דבר שוב ושוב בצורה קצת שונה.
רמת בינונית כשאיפה.
בעיניי כשהם מכניסים לזה גם את הקומיקס וגם את לוקאספילם זה מבטיח שלנצח זה יהיה כך.
זה הכל.

דרך אגב, הקומיקס וסרטי מלחמת הכוכבים גם לא משהו.

kenny66

New member
~אנחה~

פתחת בכך שהכרזת:
"דיסני זה פשוט אסון תרבותי בעשרים השנים האחרונות."

כששאלתי אותך אם זה כולל גם את הדברים של פיקסאר שנעשו אחרי שהם נקנו על ידי דיסני ענית:
"אני לא יודע מי עשה מה.
"דיסני בעיניי זה מותג נוצרי לילדים."

לבסוף הבאת כדוגמה לאישוש דבריך שני סרטים שאין שום קשר בין החברה שהפיקה אותם להבדלים ביניהם, אלא ההבדלים נובעים מהבדלים בקומיקס שעליהם הם מתבססים שיש לו היסטוריה של 50 שנה.

כל עיבוד בהכרח מוותר על משהו. למען האמת, הייתי בשוק עד כמה העיבוד של ווטשמן היה סביר בהתחשב בכך שזה סרט של זאק סניידר.

Boojie

New member
ווצ'מן זה סרט נהדר.

לא רק שזה עיבוד מעולה, גם הפיתרון שלהם הרבה יותר מוצלח מהפיתרון (הצולע לחלוטין) המקורי.
ברור שרבדים הלכו לאיבוד - אי אפשר לא לאבד רבדים בעיבוד של יצירה ממדיום אחד לאחר. אבל הסרט הזה בהחלט עשה שימוש מצוין במדיום.

kenny66

New member
תראי, תשמעי

הסרט פורסם כ"סרט מהבמאי של '300' ". 300 הוא סרט שמעולם לא הצלחתי לראות יותר מ-10 דקות רצוף ממנו. הדבר הזכור לי ביותר מ-300 הוא שדותן דימט תיאר אותו כ"ספרטנים שריריים ועירומים משוחים בשמן שקוראים לפרסים הומואים". אני חושב שכל דבר של סניידר שהיה סביר פלוס היה מפתיע אותי לטובה. וכן, זה סרט מצוין גם בצפייה שלישית.

תגידו, בעבר שמעתי שלוקאס כתב מראש תשעה סרטים

חבר חובב מלחמת הכוכבים סיפר לי שכבר כשיצאה הטרילוגיה הראשונה, הטרילוגיה השניה (הראשונה מבחינה כרונולוגית) והשלישית כבר היו כתובות.
מישהו יודע אם זה נכון?

eyalg1972

New member
לא נראה לי

ממה שזכור לי - לוקאס מראש תכנן שיהיו שלוש טרילוגיות, אבל אני לא חושב שהתסריטים לסרטים היו מוכנים.

למעלה