סחי בן שטרית

נסיך.333

Well-known member
במוצ"ש הפגינו מול בית משפחת פרקש, משפחה שכולה שנותנת במה בניגוד לחוק כנראה למשמיצי ראש הממשלה
נאמרו שם דברים ממיותרים, דבילים, חצופים, תבחרו לבד מה ע"י אחד המשתתפים, אתמול עדיין המשיכו לשתות את דמו של הטמבל
זה בסדר גמור ואפילו חובה להוקיע אותו על דבריו, וגן לאחר שהתנצל על מה שאמר המשיכו,
אתמול השווה סחי (לא טעות) בן שטרית בין ראש הממשלה להיטלר, מה ואיך לדעתכם יגיבו בתקשורת?
רמז, בוואלה אין אפילו אזכור לזה.. לדעתי זה פשוט יחלוף לו במקום להכניס אותו לכלא..

שמלת תחרה1

Well-known member
במוצ"ש הפגינו מול בית משפחת פרקש, משפחה שכולה שנותנת במה בניגוד לחוק כנראה למשמיצי ראש הממשלה
נאמרו שם דברים ממיותרים, דבילים, חצופים, תבחרו לבד מה ע"י אחד המשתתפים, אתמול עדיין המשיכו לשתות את דמו של הטמבל
זה בסדר גמור ואפילו חובה להוקיע אותו על דבריו, וגן לאחר שהתנצל על מה שאמר המשיכו,
אתמול השווה סחי (לא טעות) בן שטרית בין ראש הממשלה להיטלר, מה ואיך לדעתכם יגיבו בתקשורת?
רמז, בוואלה אין אפילו אזכור לזה.. לדעתי זה פשוט יחלוף לו במקום להכניס אותו לכלא..
מותר לשתות את דמו של ראש הממשלה, ולבכות אם מחזרים להם.
בושה למי שמשווה את ראש הממשלה להיטלר.
ההשוואה מראה את המצב שהגיעו אליו המפגינים בגלל שהם נגררים ולא מפעילים דעה עצמית.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מותר לשתות את דמו של ראש הממשלה, ולבכות אם מחזרים להם.
בושה למי שמשווה את ראש הממשלה להיטלר.
ההשוואה מראה את המצב שהגיעו אליו המפגינים בגלל שהם נגררים ולא מפעילים דעה עצמית.
הפכנו להיות עם קשה מנשוא.
והחרדים ממאה שערים שקוראים לשוטרים שלנו "נאצים"...
אני אומר לכם, משהו חייב להשתנות כאן ומהר.
לפני שיהיה מאוחר.
איפה נשמע דבר כזה?
שיהודי ישנא יהודי?
הרי בגולה היינו כולנו עם אחד שעוזר אחד לשני
איך הפכנו להיות כאלה חארות?

שמלת תחרה1

Well-known member
לפני שיהיה מאוחר.
איפה נשמע דבר כזה?
שיהודי ישנא יהודי?
בארץ מרגישים בטחון, בחו"ל כולם אחי אחי.

SupermanZW

Well-known member
בארץ מרגישים בטחון, בחו"ל כולם אחי אחי.
כשמאפשרים לקבוצה לחיות על חשבון אחרים אותה קבוצה לעולם לא תיקח אחריות. למעשה, בן גוריון דן את מדינת ישראל לאבדון כשאיפשר את זה ואת הגלגל אי אפשר להחזיר לאחור. מהפכה תהיה עקובה מדם אבל היא הסיכוי היחיד לתקן. הסיכוי למהפכה קלוש.

SupermanZW

Well-known member
לפני שיהיה מאוחר.
איפה נשמע דבר כזה?
שיהודי ישנא יהודי?
זה רק יהיה יותר גרוע כי מאפשרים להם במקום לדרוש מהם להיות אחראים לעצמם ולא לתת להם ברירה אחרת.

משתפרת1

Well-known member
נסיך, אין לי מושג איזו תקשורת אתה צורך. אני רואה כתבות על כך במהדורות החדשות ובתוכניות המלל השונות, ואינני צופה בערוץ 20. מה שכן- את בן שטרית לא ראיינו ולא הביאו לחדשות או לתוכניות הקשקושים המרובות, אולי בגלל שהאדיוט לא מוכן להתנצל. לדעתי לאידיוטים כאלה (כמו לרוצחים, למסיתים, למחבלים ולפושעים) עדיף לא לתת במה.
ההתבטאות שלו שערוריתית ומקוממת ואין תירוץ שיסביר אותה.

ai27

Well-known member
זה סחי עם קמץ במשמעות - לא מסומם?
או סחי עם שווא במשמעות - טינופת?

ai27

Well-known member
במקומות אחרים כתוב ששמו "סדי", ולא "סחי"
אבל גם אם זה נכון, עדיין לא ברור,
קיצור של "סנדי"? או של "סעידי"?
אולי של "סדיסט"?
אולי שם כנעני שמקורו אוגרית עתיקה?
אולי "סדי עינויים"?