|סחברת מדיגוס- פיתוח פרצדורה רפואית

מצב
הנושא נעול.

Skiper270

New member

שלום אני מתכנן להשקיע במניה של חברה זו בזמן הקרוב. החברה מפתחת פרוצדורה חדשנית בתחום הגסטרואנטרולוגיה לטיפול במחלת הGERD(מעבר מיצי הקיבה למעי).(http://www.medigus.com/) כמובן שערכתי מחקר מעמיק(עד כמה שביכולתי) שהדגש שלי, היה הפוטנציאל הרפואי של המוצר - שכסטודנט לרפואה יותר מובן לי. אשמח לדעת מה הן לפי הבנתכם נקודות החולשה של המנייה והתרשמותכם מהמניה באופן כללי?? מעבר לכך האם מומלץ להכנס לאחזקה במניה לפני פירסום הדו"ח הרבעוני??? כמובן שכל ניתוח או מידע מאוד יעזור לי!!!! ומי שמעוניין בכך- אשמח לפרסם בפורום הסבר לאספקט הרפואי של החברה ופוטנציאל שטמון בה. תודה מראש

המשקיע

New member
המניה בהחלט נראית טוב

שלום אני מתכנן להשקיע במניה של חברה זו בזמן הקרוב. החברה מפתחת פרוצדורה חדשנית בתחום הגסטרואנטרולוגיה לטיפול במחלת הGERD(מעבר מיצי הקיבה למעי).(http://www.medigus.com/) כמובן שערכתי מחקר מעמיק(עד כמה שביכולתי) שהדגש שלי, היה הפוטנציאל הרפואי של המוצר - שכסטודנט לרפואה יותר מובן לי. אשמח לדעת מה הן לפי הבנתכם נקודות החולשה של המנייה והתרשמותכם מהמניה באופן כללי?? מעבר לכך האם מומלץ להכנס לאחזקה במניה לפני פירסום הדו"ח הרבעוני??? כמובן שכל ניתוח או מידע מאוד יעזור לי!!!! ומי שמעוניין בכך- אשמח לפרסם בפורום הסבר לאספקט הרפואי של החברה ופוטנציאל שטמון בה. תודה מראש
המניה בהחלט נראית טוב
נראה שלאחרונה זה התקופה של החברות בתחום. היו לפני כשבועיים כמה ימי מסחר מאוד מאסיבים במניה ונראה שבהחלט יש פוטנציאל גדול שם. אם אני לא טועה בגלל אישור שהחברה השלימה פיתוח של מצלמה קטנה ביותר המשמשת למוצר הכללי שהיא מפתחת. חשוב למצוא טיימינג טוב לכניסה או לקבל החלטה להחזיק אותה לאורך זמן כי פשוט מאמינים בה... לעניין הדוחות, לא חושב שיש שיקול שלילי בקניית המניה לפני הדוחות, אם כבר שיקול חיובי כי חברות בשלב הזה עוד לא ממש מציגות רווחים אבל אם יהיו כאלה זה בוודאי יעזור לעליית המניה. אשמח אם תוסיף מידע בנוגע למוצר/חברה...

Skiper270

New member
תודה רבה!!!! ושאלה קצרה נוספת...

המניה בהחלט נראית טוב
נראה שלאחרונה זה התקופה של החברות בתחום. היו לפני כשבועיים כמה ימי מסחר מאוד מאסיבים במניה ונראה שבהחלט יש פוטנציאל גדול שם. אם אני לא טועה בגלל אישור שהחברה השלימה פיתוח של מצלמה קטנה ביותר המשמשת למוצר הכללי שהיא מפתחת. חשוב למצוא טיימינג טוב לכניסה או לקבל החלטה להחזיק אותה לאורך זמן כי פשוט מאמינים בה... לעניין הדוחות, לא חושב שיש שיקול שלילי בקניית המניה לפני הדוחות, אם כבר שיקול חיובי כי חברות בשלב הזה עוד לא ממש מציגות רווחים אבל אם יהיו כאלה זה בוודאי יעזור לעליית המניה. אשמח אם תוסיף מידע בנוגע למוצר/חברה...
תודה רבה על תגובתך המהירה. ושאלה נוספת- מהי מדיניות פרסום דו"ח רבעון??? עפ"י הבנתי- עד חודשיים מסוף הרבעון. האם החברה מחוייבת להכריז על תאריך פרסום הדו"ח? ואם כן- כמה זמן מראש? האם המדיניות שונה לחברות מסוג זה??? תודה מראש.

Skiper270

New member
סקירת מדיגוס מההיבט הרפואי- בקרוב

תודה רבה על תגובתך המהירה. ושאלה נוספת- מהי מדיניות פרסום דו"ח רבעון??? עפ"י הבנתי- עד חודשיים מסוף הרבעון. האם החברה מחוייבת להכריז על תאריך פרסום הדו"ח? ואם כן- כמה זמן מראש? האם המדיניות שונה לחברות מסוג זה??? תודה מראש.
סקירת מדיגוס מההיבט הרפואי- בקרוב
לבקשת "המשקיע" אני אעלה סקירה של הפיתוח הרפואי בו מתעסקת החברה והשוק הצפוי של המוצר בהמשך.... למקרה שאתם מעוניינים שהדגיש אספקטים מיוחדים- אנא עדכנו אותי

המשקיע

New member
החברות לא מחוייבות לפרסם את מועד

החברות לא מחוייבות לפרסם את מועד
פרסום הדוחות. בדר"כ אחת ל-3 חודשים מתפרסם הדו"ח כך שניתן להעריך מתי יפורסמו הדוחות לפי הפרסום האחרון.

new user1

New member
בהחלט ,מדיגוס ,אנדוסקופיה ,וכניראה

המניה בהחלט נראית טוב
בהחלט ,מדיגוס ,אנדוסקופיה ,וכניראה
שיפורים ופיתוחים נוספים בדרך,אני בפנים בשתי האופציות 1ו2 לבינתיים בהצלחה לכולם,,,

Skiper270

New member
סקירת ההיבט הרפואי של מדגיוס../images/Emo193.gif

סקירת ההיבט הרפואי של מדגיוס

כפי שהבטחתי אני מצרף סקירה של הפיתוחים בהם מתעסקת החברה. חשוב לי לציין שמדובר בסקירה ולא יותר מכך, ואינני ממליץ להתבסס עליה כגורם בלעדי לקבלת החלטות פיננסיות בנושא המניה. חברת מדיגוס הונפקה לפני מספר חודשים בבורסת ת"א ועוסקת בפיתוח פרוצדורה רפואית חדשנית לטיפול בצורתה החריפה של מחלת הGERD-gastro-esophageal reflux disease. מחלה זו ידועה בציבור כצרבת ונפוצה מאוד (הערכה היא שסובלים ממנה כ1 מכל 10 איש). המחלה גורמת למעבר של מיצי קיבה חומצים מהקיבה לושט- מה שלא אמור להתרחש. אצל רוב החולים המחלה תגרום לסימפטומים קלים יחסית ותטופל ע"י תרופות עם או בלי מרשם. אצל 5% מהחולים מופיעים סימפטומים קשים (כמו קיבים בושט ודלקות קשות) שחייבים להיות מטופלים ע"י ניתוח. מטרת הניתוח: הצרת השסתום בין הושט לקיבה ומניעת דליפה של מיצי הקיבה לושט. הפרצדורה הניתוחית הקיימת כיום: ניתוח בעזרת לפרסקופ. צינור שמוכנס לבטן דרך הטבור בד"כ, בניתוח תופרים חלק מהקיבה סביב הושט וכך מצרים את השסתום. הניתוח נעשה בהרדמה מלאה ודורש אישפוז של מספר ימים אחריו. הכניסה עם מכשירים דרך הבטן דורשת כירורג בגלל מורכבותה ועלולה לגרום לזיהום בחלל הבטן בהסתברות נמוכה. הפרצדורה של מדיגוס: כניסה עם צינור(אנדוסקופ) דק דרך הפה בהרדמה מקומית בלבד, הכנסתו לקיבה, ושידוך(בעזרת שדכן) חלק מהקיבה לושט. ניתוח הרבה יותר פשוט שיכול להיות מבוצע ע"י גסטרואנתרולוג- ללא הרדמה וללא צורך באישפוז לאחריו. סגנון ניתוחי דומה לקולונוסקופיה שמוכר כיום לצרכים אחרים. *העלות של הפרוצדורה הזו תיהיה יותר זולה משמעותית והרבה יותר פשוטה. חסרון- בניגוד ללפרסקופיה- איננו יכול לטפל בבקע בסרעפת שגם הוא כנראה גורם לGERD(עפ"י החברה בשלב הראשון הפרוצדורה תוצא רק לחולים עם בקע קטן) החברה נמצאת בשלב טרום ניסויים קליניים בבני אדם אחרי שבוצע ניסוי בשימוש בטכנולוגיה על חזירים חיים. הרבה פטנטים (בין השאר- פיתוח המצלמה האנדוסקופית הקטנה ביותר שכבר אושר) נמצאים בפיתוח כתוצר לווי של המכשיר הדרוש לניתוח-SRS. בנוסף, החברה פיתחה רכיבים שונים שדרושים למכשיר שלה שיש לה פטנט עליהם- ומתכננת למכור אותם עבור מוצרים קיימים (כמו המצלמה עבור האנדוסקופ שיכולה לשמש גם כרכיב לקולונוסקופיה המוכר). כאן טמון פוטנציאל ממשי לרווח מאחר וכיום שוק האנדוסקופים נשלט ע"י חברות גדולות כמו פיליפס וטושיבה שמוכרים מערכות אנדוסקופיות כמוצר שלם בלבד בעלויות יקרות. החברה מוחזקת באופן חלקי ע"י ג'ונסון וג'ונסון העולמית שחברת בת שלה חתמה עם מדיגוס הסכמים להפצת הציוד. אישור לניסוים קלינים צפוי עד סוף השנה. עלו הנקודות המשמעותיות בעיניי. אודה לכל מי שיוכל להכווין אותי להתייחסות נוספות(שעלולות להוות גורם בהצלחת החברה)!!!!!.

מצב
הנושא נעול.
למעלה