סורי שאני פותח הודעה חדשה

JoNy Boi

New member
סורי שאני פותח הודעה חדשה

אבל זה בקשר לקריסטי לי.. יש פה משהו ממש מסריח אני יודע שזה הזוי אבל לפי דעתי זה לא הגיוני שמישהי נמצאת בבוטום 3 מתחילת התכנית ולא מודחת אע"פ שהיא הייתה אחלה השבוע .. כאילו סטטיסטית אם היא תמיד קיבלה את הקולות הכי נמוכים היא כבר הייתה אמורה להיות מודחת, ולא להיות תמיד כמעט מודחת.. אני יודע שזה הזוי אבל מה אתם חושבים?

LeAnnDylan

Well-known member
מה אני חושבת

קודם כל סטטיסטית היא לא| קיבלה תמיד את מספר הקולות הנמוך ביותר. אבל בוא אני אעשה לך סדר. טופ 24 Rescue Me, מבחינתי- מבחינה ווקאלית זאת אחת ההופעות היציבות שלה ואני לא חושבת שיש מקום להגיד שהיא הייתה פחות טובה מאיימי דיוויס או ג'ואן באותו לילה לכן המעבר שלה לטופ 20 היה מוצדק בעיניי. טופ 20 - You're No Good - אחת ההופעות הטובות שלה. באותו השבוע היא הייתה טובה יותר מאלינה ואלכס. דבר נוסף שעזר לה זה ביקורות תומכות מהשופטים. ובין אם נסכים או לא זה עוזר. טופ 16 - Faithfully הופעה טובה יותר משל קיידי ואייז'ה BY A MILE! אני מצטערת אבל בהסתמך על ההופעות באותו שבוע לא הגיע לאף אחת משתיהן לעלות לטופ 12 לכן מבחינתי זה היה מוצדק. מה גם ש-Faithfully הייתה אחת ההופעות החזקות של קריסטי. בשלושת ההופעות האלה לא נאמר אפילו פעם אחת שקריסטי בבוטום לכן טענה שהיא קיבלה את מספר הקולות הנמוך ביותר היא לא נכונה. זה שהיא עמדה עם אייז'ה בטופ 16 יחד לא אומר שהיא קיבלה את מספק הקולות הנמוך ביותר אחרי אייז'ה. זה מעולם לא נאמר. (כמו שקיידי ואלינה היו יחד בבוטום וריאן אמר שאחת מהן עפה והשניה בבוטום) טופ 12 - Eight Days A Week אומנם זאת אחת ההופעות האהובות עליי שלה, אני כן מבינה את כל הביקורות הרעות והייתי מבינה אם היא הייתה מודחת. אבל אין מה לבכות על חלב שנשפך, היא הייתה בבוטום וניצלה. היא לא הראשונה והאחרונה שפישלה. ומבחינתי לקבל פימפ-ספוט ולשכוח את המילים זה נורא יותר, אבל זאת רק אני
אחרים לפניה ואחריה קיבלו הזדמנות נוספת אחרי הופעה גרועה, זה, היה התור של קריסטי. טופ 11- You've Got To Hide Your Love Away עם כל האהבה לאמנדה היא הייתה החלשה ביותר וקריסטי השתפרה מאוד מההופעה הקודמת לכן מוצדק מאוד בעיניי שהיא תישאר. אישית אני חושבת שהסיבה היחידה שהיא הגיעה לבוטום בשבוע הזה זה כי עדין זכרו לה את הטופ 12 כחיסרון בולט. טופ 10 - God Bless The USA היא לא הייתה בבוטום אז אין מה להוסיף, אני גם לא חושבת שהגיע לה להיות בבוטום באותו שבוע אז בכלל. טופ 9 - Coat Of Many Colors שוב אני לא חושבת שהגיע לה להיות בבוטום אבל גם אם כן. ברוק ורמיאל שהיו איתה בבוטום היו הרבה יותר גרועות ממנה. לברוק לפחות הייתה עיקביות מידי שבוע וזאת הייתה הפעם שלה להיכשל לכן מוצדק מאוד בעיניי שהיא עברה לשלב הבא. רמיאל לעומת זאת קיבלה מה שמגיע לה. אם תשווה אותה לקריסטי שבוע אחרי שבוע היא פשוט נתנה הופעות גרועות. אני אומנם מאוד אוהבת את הגרסאות אולפן שלה אבל חוץ מההופעה של הטופ 24 היא לא הוכיחה אפילו פעם אחת למה מגיע לה להיות בטופ 12 לכן שוב- מוצדק בהחלט! והשבוע.. וול אני אתן לך לשפוט בעצמך אבל בין אם תרצה להודות בזה או לא קריסטי הראתה שיפור הדרגתי בכל הופעה שלה ומאז ה"אסון" של הטופ 12 היא עשתה דרך ארוכה כדי להוכיח למה מגיע לה להיות בין הטופ 8. אתה יכול להגיד שאתה לא אוהב אותה או שלדעתך גם אם היא השתפרה- בהשוואה לאחרים היא עדין פחות טובה, אבל אני מניחה שאם היא עדין בתחרות, יש עדין אנשים שמצביעים לה ויש אנשים שרואים את השיפור ומגמת העליה שלה ואולי תתפלא אבל חושבים שמגיע לה להיות בטופ 8
*מעריצת קריסטי שחושבת שמגיע לה להיות בטופ 8*

LeAnnDylan

Well-known member
לא><

אולי אתה מתבלבל בשמות אמנדה שרה טופ 24 - Baby Please Don't Go טופ 20 - Carry On My Wayward Son טופ 16 - Hate Myself For Loving You טופ 12- You Can't Do That טופ 11 - Back In The USSR

למעלה