סורי על ההודעה החדשה..אבל זה חשוב

סורי על ההודעה החדשה..אבל זה חשוב

למה מריצה ופבלו נפרדו לקראת סוף העונה השניה????

idanslover

New member
../images/Emo58.gif תשובה!

תיראי זה קצת מסובך אז אני ינסה להשלים לך קצת מידע כדי שתוכלי להבין. פבלו התנתק מאבא שלו והתחיל לעבוד עם גידו ותומס, וכל מקום שהם עבדו בו, חביאר, הבן של אישתו החדשה של סרחיו סיפר לסרחיו על המקום עבודה הזה וסרחיו היה דואג שיסגרו אותו. יום אחד נמאס לסרחיו שפבלו לא שם עליו והוא דאג שיחטפו את תומס. סרחיו אמר לפבלו שהוא ישחרר את תומס ולא יעשה לו כלום עם פבלו יתחלף איתו. פבלו התחלף עם תומס, וסרחיו הציע לפבלו עסקה שעם הוא יעזור לו בכמה דברים בבית ספר ויתמוך בו הוא יביא לו כסף, פלאפון, מכונית חדשה וכל מיני הטבות אחרות. פבלו הסכים אבל בעצם הסכים רק כדי לרכוש את האמון של אבא שלו, להשיג עליו מידע מרשיע ואז בעצם לדפוק אותו ולהסגיר אותו. מריצה לא ידעה על התוכנית של פבלו והיא הייתה בטוחה שפבלו יגיד לא לעסקה של אבא שלו כי הוא השתנה. היא חכתה שהוא יחזור ואז היא ראתה אותו יוצא מהאוטו החדש שאבא שלו נתן לא ואז היא הבינה שהוא הסכים לעסקה והייתה בטוחה שהוא בחיים לא ישתנה אז עוד לפני שהוא הספיק לספר לה על התוכנית שלו היא נפרדה ממנו. הבנת?! מקווה שעזרתי. ואם יש לך עוד שאלות תשאלי אותי כי אני ודעת הכל ראיתי את כל הסדרה באינטרנט...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה לא אמיתי אבל! זה סתם מודבק!

cami la bomba1

New member
../images/Emo99.gif זה דווקא כן נראה אמיתי!!!!!

וזה מהמם!!!!!!!!!!!!!

מישל 2004

New member
סתםםםם סתםםם

זה בסדר .. חצי חצי ... פשוט אני כל כך שונאת אותם ביחד כך שאני אומרת דברים אפילו בלי לחשוב ... את יכולה פליז גם להכין של קמילה ופליפה ?

meshypshi

New member
חחחחחחח...... סבבה

אבל אין לי עוד רקעים של נוף חוץ מאלה אז אני יכין לך ממה שיש לי...

meshypshi

New member
למה זה לא הקפיץ?

מוזרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

cami la bomba1

New member
מממש לא!!!!!! וסליחה אבל לדעתי זה

אפילו מכועררר במיוחד הזוג בתמונההה

למעלה