סורי סורי סורי עם כול השיגועים אבל.

LiRi LoVe YaRiN

New member
סורי סורי סורי עם כול השיגועים אבל.

עכשיו יש לי שאלה ... אתם חושבות שאפשר אולי לקנות בלון הליום אדום ושיעשו לי עליו תמונה שלי ושל חבר שלי שאני יביא בחנות צילום וזה יהיה הכי מגניב שיש זה יצא מהארגז ויהיה בלון עם תמונה שלנו:) חושבות שזה אפשרי?

לפי דעתי..

קודם כל זה רעיון ממש יפה.. אבל תחשבי שאם הלון יתפוצץ או כשיירד לו האוויר כברלא יהיה לו מזכרת ממך... לפי דעתי תיקני כרית גדולה בצורת לב שעליה ידפיסו תמונה שלכם וליד התמונה ברכה או חלק משיר שמראה כמה את אוהבת אותו.

LiRi LoVe YaRiN

New member
אמממ

אני לא יודעת כי אני לא יודעת עד כמה אני אוהבת את הב\כריות האלה כולם כאלה מסטן וזה לפעמים יוצא מעוות אממ חוץ מזה שכאילו ברור שבסופו של דבר ירד לו האויר אבל זה רק בשביל היופי הראשוני בשביל הכה שעות ראשונת והוא יכול לשמור תבלון עצמו אחרי שירד האויר סתם בשביל ההפתע הוחוץ מזה את יודעת אפשרי גם כרית או מה שלא יהיה וגם בלונים

LiRi LoVe YaRiN

New member
אה וגם

כרית זה נראה לי קצת יולר מתאים לבנות וזה כאילו בראסמי מה הוא יעשה עם הכרית? אני מעדיפה משו שימושי ויש מצב שאני עושה לו סדין או כזה לשמכה או מגבת

לדעתי זה אפשרי...

יכול להיות שזה עולה מלא כסף תמונה שלכם בבלון הליום ואין לי מושג גם איפה אפשר לעשות דבר כזה... את צריכה לגשת לחנות הדפסה או משהו כזה... זה באמת רעיון מגניב
...

למעלה