סורי לאכזב אותכם...=)

סורי לאכזב אותכם...=)

אבל לא נפתרתם ממני בכזאת קלות..
חחחח אני חיהה...
אפשר לדעת מי המציא שאני מתה
וכן, לצערכם אני חייה...
אוהבתתתתתתתתתתתתתתתת

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עדי adi

New member
אאאא ברוש איך נבהלנו../images/Emo20.gif

חשבנו שקרה לך משהו איזה מזל!!!

חחחח ברושששש../images/Emo99.gif

אני לא האמנתי מהתחלה זה כזה היה ברור שזה היה הפורץ
חחח סתום!!! ברוששש אוהבתת אותךך מושלמתת שלייי

nitsan13

New member
ברושששששש

שיוו את חיההההההההההה איך נלחצתיייייייייייייייייייייייי מתה עלייך!!!!!!!!!!

גלעד והביט,הבה ונסביר לך:

|ביט| יש כאן מישהו בשם גיא הוא נכנס בכל מיני כינויים היום הוא נכנס בכל מיני כינויים ואמר שהוא דיבר עם חברה של בר ושהיא נהרגה בתאונה וכו' וכו' וכו' וכו' בכמה מילים : עובדים עלינו בעיינים
והנה ברשוווו חייה לה כאן בשלווה ובנחת כולנו יכולים לנשום
הלכתי לראות טלויזיה

KiShKooSh

New member
אני כועסת עליך ילדה../images/Emo46.gif

אני מתקשרת ואת אף פעם לא עונה

mary17

New member
ברוששששששששש

הזבל הקטן הצליח להפחיד אותנו העיקר שאת בסדר חיה שלמה
אני יורדת מהפורום לכמה זמן עד שהכל ירגע טוב שאת פה ברוש

למעלה