סופ"ש נעים סינגלס!!!

Hadas Ariel

New member
סופ"ש נעים סינגלס!!!

זהו, ככה הוא הגיע מהר, בלי שארגיש בכלל התעופף לו השבוע הזה כמו עפיפון קשור בחוט לעץ. אז מה אתם מתכננים לסופ"ש?
המלצות יתקבלו בברכה... :)

אהלן אהלן אהלן ../images/Emo13.gif

אז מאחר ואנחנו נטולי רכב לזמן לא ידוע, אז אולי מחר נעשה איזה טיול הליכה לכיוון פארק הירקון, מחר אמור להיות יום יפה אז ננסה לנצל אותו במסגרת מה שיש לנו. ואני רוצה להמליץ על דיסק שאני חורש אותו בימים האחרונים. פס הקול של הסרט "לב משוגע" ( crazy heart) עם ג'ף בריג'ס במשחק שפשוט תפור עליו והוא גם מפגין כישורי שירה לא רעים בכלל. מומלץ למי שחובב מוזיקת קאנטרי ובכלל. Crazy Heart Soundtrack - Jeff Bridges - Fallin' Flyin'

hineta

New member
איך אתן/ם בוחרים/ות בן/בת זוג?

שמתי לב שדרך הבחירה שלי היא לא פשוט "קריטריונים" (יש או אין חוש הומור, בלי שום התחשבות בשום תכונה אחרת. אם אין מספיק, הוא נפסל, אם יש - הוא עובר מיד) אלא יותר כמו מה שהייתי קוראת לו "שיטת הנקודות":p - כל תכונה (של אישיות/מראה) שווה עבורי כך וכך נקודות (סכום חיובי או שלילי), יש כמה תכונות קריטיות כמו חוש הומור שצריכות לקבל סכום מינימלי בלי קשר לסכום הסופי, וזה שאני אמשך אליו יצטרך לקבל ניקוד סופי מעל סף מסוים (ששווה לניקוד שאני קיבלתי לפי ההערכה העצמית שלי)+ניקוד ספציפי מעל סף מסוים בתכונות הקריטיות, וכנראה גם מתחת לסף מסוים אחר כדי שיהיה לי אומץ בכלל לפנות ולדבר איתו:p מה שאומר בקיצור, שאפשר לכמת ולהשוות תכונות שונות (גם אם זה קשה), שרוב התכונות הן לא הכרחיות ושניתן להתפשר עליהן אם יש נתונים טובים אחרים, שום תכונה כמעט לא קדושה ומצד שני, לא ניתן לפסול כמעט אף תכונה. יש הרבה גמישות וקומבינציות אפשריות, כל עוד הבחור מגיע לסכום סופי מתבקש. חוש הומור יכול לפצות על מראה שלא מוצא חן בעיניך, אינטיליגנציה יכולה לפצות על חוסר חוש הומור ולצערי, גם מראה יכול לפצות על פגמים מוסריים...(אלא אם כן מחליטים באופן מודע לתת למוסריות סף של ניקוד מינימלי). מן הסתם, אני לא מסתובבת עם מחשבון ובודקת מי מתאים ומי לא:p אני רק מנחשת בדיעבד שככה המשיכה עובדת אצלי. תהיתי...יש עוד מישהו שבוחר/נמשך לפי "שיטת הנקודות"? או שיש לכם שיטות אחרות? והאם אצל גברים הבחירה הולכת כמו אצל נשים, רק עם תכונות קריטיות אחרות (יותר חשיבות לתכונות שנחשבות נשיות), או שהשיטה בכלל שונה?

hineta

New member
שכחתי לסמן ../images/Emo32.gif .

מקווה שזה בסדר שהתייחסתי לשרשור סופ"ש כשרשור אוף-טופיק...

למעלה