סופשבוע

Lady In Blues

New member
סופשבוע../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif

ווהו! גשם!!!
הגיג הפילוסופי של השבוע-
משהו שעשה את השבוע-
שיר השבוע-
בילוי השבוע-
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע-
הדבר שהכי-הכי עושה לי את החורף-
משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא-
תנו
למישהו (לא חובה מהפורום)-
קדימה, קחו לעצמכם
/
/
/
ולכו להעביר את השבוע החורפי והנהדר הזה בצורה הכי חמימה שאפשר

Dragonaut

New member
לאט לאט

הגיג הפילוסופי של השבוע- 'החיים הם כמו בירה, גם כשנמאס לך- אתה ממשיך לשתות'. היה שבוע חלש. משהו שעשה את השבוע- הכל. באמת הכל. שיר השבוע- The Rolling Stones- Wild Horses/John Coltrane- My One and Only Love בילוי השבוע- אתמול, היום, ומחר בתקווה. היה טוב גם בתחילת השבוע, אני פשוט לא זוכר כלום. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע- הסרטים הצרפתיים שיש בהוט פריים בלילה. הדבר שהכי-הכי עושה לי את החורף- הגשם, המוזיקה, הריח, המראה, ולחלוק סיגריית גשם עם האנשים הראויים למעמד. משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא- הכל, או כלום. הכל. תנו למישהו
(לא חובה מהפורום)- אקדיש את הפרח הזה לעולם כולו. אני אוהב את כולם.

סוף שבוע נפלא!!!

הגיג הפילוסופי של השבוע- אם שוקולד היה בריא, אנשים היו מפסיקים לאכול אותו? משהו שעשה את השבוע- קניתי MP3 שיר השבוע- כל הדורס. כ"כ. בילוי השבוע- מחר הולכים לפריימרקט ואז מסיבת פיג'מות. סרט השבוע- מרי פופינס
הדבר שהכי-הכי עושה לי את החורף- חולצות ארוכות ומכנס ארוך- אפשר להפסיק להתגלח... משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא- אנחנו מקבלים תעודות ביום שישי, אז... נגיד ש. תנו למישהו
(לא חובה מהפורום)-
קייטלין, כי אני מצטערת שהאימייל שכתבתי לך כ"כ הכאיב לך. אני לא מצטערת על מה שעשיתי, ואני חושבת שיש לי את כל הצדק לכעוס עליך (*אתם אמורים לשאול אותי מה קרה*).

Lady In Blues

New member
../images/Emo206.gifמישהו רוצה לאמץ אותי?

כי למשפחה הביולוגית שלי אני לא חוזרת...
קומפקטית, יעילה ולא דורשת אוכל (רק סיגריות וטיק-טק תפוז). הגיג הפילוסופי של השבוע- "התביעה להיות נאהב היא מן החוצפות הגדולות ביותר." פרדריך ניטשה. משהו שעשה את השבוע- נסיעה ספונטנית לחיפה שהייתה משו משו (ועלתה לי בסופשבוע
) שיר השבוע- מאור כהן- שיר של יום חולין וגם The Cure - The Only One
בילוי השבוע- חיפ'וש. וזהו. אלוהים, אני לא מאמינה שה@^*#$ מכריחה אותי להשאר בבית בערב שישי
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע- למי יש זמן?! הדבר שהכי-הכי עושה לי את החורף- הגשם, כמובן. וגם הקור הנהדר והבגדים היפים. משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא- להשתחרר מהכלא? סתם, לא, בטח יהיה משהו כיפי (אופטימיות זהירה). זהר בטח תעשה מסיבה מסיבתית במיוחד. תנו למישהו (לא חובה מהפורום)- לכלבת היומולדת
רק שירד גשם, אולי יצא משהו טוב מהסופשבוע הדפוק הזה.

tweeg

New member
עונה

הגיג הפילוסופי של השבוע-מי שרוקם חלומות נדקר ממחט המציאות סתם משפט יפה,לא קשור למשהו במיוחד משהו שעשה את השבוע-גשם,מוזיקה שיר השבוע-From Autumn To Ashes-Short Stories With Tragic Endings,Fastball - The Way,The Rasmus-In the Shadows בילוי השבוע-road trip בקטנה,אני אוהב לנסוע סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע-4400,חברים,חולית,גבעת ווטרשיפ,פני מועדות לכוכבים,האוס הדבר שהכי-הכי עושה לי את החורף-רעמים,בלי ספק משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא-כלום מיוחד,עדיין עובד תנו למישהו
(לא חובה מהפורום)
-אלויר,המתרגמת של האוס.יתברכו כל המתרגמים,מגיע להם.

למעלה