סופשבוע שהיה

buba300

New member
סופשבוע שהיה../images/Emo9.gif

סופהשבוע שלנו עם ריח של גשם וקדושה
הגשם הגיע לביקור קצר וגם ביקרנו בעיר הבירה. נתחיל ביום שישי כשרומי בגן ואני את הבית ממרקת, ומבשלת. אחרי הגן, מקלחת ארוחה ומעט מנוחה, הסתדרנו למסיבת יומולדת מהגן. היתה הפקה, יומולדת מאוד מתוכננת והילדים מאוד נהננו. הביאו פיה שבישלה שוקולד בסיר, קצפת ובלונים, אוכל טעים וכל מיני הפתעות לילדים (כל יומולדת יותר מושקע מקודמו, ממש תחרות
. אח"כ נסענו לסבא וסבתא לארוחת ערב
ורומי נרדמה די מוקדם. בבוקר נסענו לעיר העתיקה בירושלים עם חברים. ביקרנו בממילא, ובשכונות העיר העתיקה של ירושלים. בצד הרובע המוסלמי הרובע היהודי, והרובע הנוצרי ובשוק. היה מזג אוויר קריר וכייפי. את הטיול סגרנו במסעדת "נעורה" באבו גוש.
בחזרה חברה של רומי התעקשה לבוא אלינו לעוד שעה של משחקים. במוצ"ש עוד הספקנו לבקר בחנות נעליים ורכשתי לרומי זוג נעלי ספורט חדשים. אחרי אמבטיה וארוחת ערב טעימה רומי נרדמה בשינה מתוקה
. נשמח שתשתפו אותנו בהנאות, חוויות של שבת
. מאחלת לכולם סופשבוע נעים ושקט.

gallish

New member
בדיעבד - היתה יופי של שבת ../images/Emo13.gif

אמנם פה ושם היו רגעים של "דאון", ראו הודעה פה למטה בדף... אבל סך כל הדברים, בהחלט שינו את המצב
את הסופ"ש התחלתי בערב חמישי, במסיבת יומולדת לחברה טובה כ"כ, היה כיף גדול, נעים, טעים, יצירתי - ערב משובח! שישי התחיל בשוק עם אמא, אבל עם מועקה בלב, אחרי השנ"צ, החלטנו לצאת לבלות - להקל על הכאב
את הקטנים השארנו, בפעם הראשונה, לישון אצל סבא וסבתא כל הלילה, עד למחרת, ואנחנו בילינו עם חברים, ישנו טוב, נהננו מהשקט ומהלבד
בשבת לקראת הצהריים "איחדנו כוחות" לארוחה משפחתית , היה געגוע, אבל היה טוב. כיף לדעת שנוכל לעשות זאת שנית
שוב לא ויתרנו על שנ"צ משפחתי, זה כל כך כיף כשזה "מצליח" - תענוג אמיתי! בערב בילינו בקניון החדש, יחד עם כל עם ישראל, תזכירו לי פעם הבאה לא ללכת לקניון במוצ"ש - חזרנו בשלום תודה לאל
מצרפת קצת תמונות של ההשתוללות היום אחר הצהריים, של הזאטוטים ושלי עם המצלמה - מתה על התמונות הספונטניות האלה. ומתה עליהם (אלא מה?
) שיהיה לכולנו שבוע נעים, רגוע ומלא גשם של ברכה כי מבחינתי זה בדיוק הזמן לקצת חורף, רוגע ושמחה
גלי. תנתן

חמודבה

New member
../images/Emo4.gifלא משהו...

ביום שישי בבוקר התעוררתי עם בחילות והתכווצויות בבטן שסחבתי עד הערב. (הוירוסים האלה משתדרגים משנה לשנה.. כל פעם זה יותר כואב). הבנות אחרי הגן נסעו עם בעלי לאמא שלו ואז לשלי ככה שיכלתי לפחות לכאוב בשקט בלי בלבולי מוח. בערב הצטרפתי אליהם שכבר הרגשתי יותר טוב ורבצתי על הספה. נועה ביקשה להשאר לישון אצל סבתא ונשארה. בבוקר נסענו אליה, ירדנו קצת לגינה ולא עשינו יותר מידי, למרות שנועה רצתה, אבל הייתי עוד מותשת מיום לפני. בצהריים התברר לי שהפצעונים של ליבי על הלשון שחשבתי שכבר כמעט עברו לגמרי עדיין שם, יותר נכון במקום הישנים הופיעו חדשים. לא ייאמן כמה היא מסכנה, זה בתוספת שיניים ממש מטריד אותה והיא לא יכולה לקחת מוצץ או לאכול יותר מידי, תוסיפו את זה יחד לקליטה בגן בכלל שישו ושימחו. אני כל כך מרחמת עליה ואין כל כך מה לעשות... אחר הצהריים שהיינו כבר באוטו בדרך הביתה נועה התעקשה שהיא לא רוצה לחזור, נסענו להורים שלו והבנות אכלו שם ארוחת ערב. חזרנו הביתה פיג'מות ולמיטה.( לקינוח בערב נועה פיתחה שיעול "מקסים" שנשמע חותך ומכאיב). שבוע עמוס מחכה לי, אני מתחילה מחר עבודה חדשה, כיוון חדש.. אני מתרגשת וחוששת גם לי וגם לליבי שעוד לא התאקלמה. (יצא לי "סופ"ש שהיה" יחד עם "שרשור קיטור".... אבל זה בהחלט מאפיין את סוף השבוע שעבר)

בוליפלג

New member
../images/Emo124.gifחמודבה, איך העבודה החדשה? איך השגרה

החדשה שמתהווה לה?? ספרי

חמודבה

New member
התחלתי היום

היום הראשון היה בסדר, למרות שעוד מוקדם לדעת.... השגרה היא לא כל כך שגרה בנתיים, בגלל שכבר אחרי שבוע בגן, ולכבוד היום הראשון שלי בעבודה, ליבי בבית. תזמון מושלם. פטריה בלשון ועכשיו גם קצת חום.... אני מקווה שעניין המחלות לא יהיה גרוע כמו בשנה הראשונה של הגן של נועה. תודה על ההתעניינות

בוליפלג

New member
ברח לי../images/Emo163.gif אני בכלל טוענת שצריך לתת חופשת

לידה + חופשת כניסה לגן - כי הרי השנה הראשונה היא יותר בבית מבגן..
החלמה מהירה לליבי ושוב, התאקלמות מהירה וטובה בעבודה
ולימים כשתרגישי נוח - מאד אשמח לשמוע על התפנית..והתפקיד החדש

חמודבה

New member
תודה רבה ../images/Emo24.gif

בדיוק אמרתי אתמול להורים שלי שאת דמי הלידה שמקבלים צריך לחסוך למטפלת שתעבוד במקביל לגן בשנה הראשונה, תכלס תהיה לה עבודה יותר מלגן. ושוב תודה על ההתעניינות, זה מחמם את הלב

buba300

New member
אין ספק, ירושלים מדהימה והאווירה מיוחדת

גם היה קריר. מזג אוויר מושלם לטייל בה
.

שירי056

New member
היה סופ"ש גשום ונחמד....

ביום שבת לקחנו תא הילדה (בת שנה וחודשיים) פעם ראשונה לחי-כיף בראשון.... היא ממש התלהבה גם מהחיות וגם מפינת הליטוף.... היה ממש נחמד, ממליצה על המקום בחום.

למעלה