סופשבוע שהיה

חמודבה

New member
סופ"ש של אוכל בעיקר ../images/Emo263.gif

בשישי בבוקר הבנות הלכו לגן ואני ביליתי את הבוקר בעיקר באפייה של עוגות שמרים. חזרו בצהריים, אכלנו ובסוף כשליבי נכנעה לעייפות אז כולנו גם נחנו קצת. אחרה"צ נסענו לסבא וסבתא לארוחת ערב. את שבת בבוקר העברנו בבית, לקראת הצהריים ליבי נסעה לסבא וסבתא מהצד שלו ואנחנו כולנו יחד עם המשפחה המורחבת התכנסנו לארוחת צהריים במסעדה לכבוד יום הולדת 80 לסבא וסבתא שלי. היה טעים ומוצלח (למרות שנועה התלוננה בדרך חזרה ש: "הלוואי והייתי ליבי, ליבי עושה דברים כיפיים ונשארת אצל סבתא ואני צריכה לשבת במסעדה המשעממת הזאת כל הזמן) אחרי המסעדה נסענו כולנו לסבתא לקחת את ליבי, נשארנו קצת, הבנות אכלו שם ארוחת ערב וחזרנו הביתה. שבוע טוב.

יאמי עוגת שמרים

(זה כל מה שנתפס לי מההודעה
), סתם לא..נשמע שהיה לכם סופש כיפי וטעים במיוחד, הצחיקה אותי נועה עם המשפט הזה שלה

../images/Emo82.gif סוף שבוע רגוע של בית והרבה לבבות ../images/Emo23.gif

גם אצלינו היה סופ"ש של בית. רצינו לנסוע לראות חלמוניות, אך מטעמי עייפות יתר וגב נשארנו בבית. קצת שיחקנו, קצת קראנו, קצת היו חברים, היום היינו כל הבוקר בפארק, ובין לבין הרכבנו את הפאזל המקסים הזה
(ובעיקר, אגרתי כוחות לשבוע הקרוב, או כך לפחות אני מקווה
) שיהיה שבוע מעולה

פאזל מדהים!

רגע, זה הפאזל שהחלק האחרון שלו אבד? 3,000 חלקים נכון? אני עכשיו חזק עם הבת שלי בקטע של פאזלים, אבל אנחנו הרבה מאחור בסביבות 400-500 חלקים, נהנות מכל רגע.

מיקמיק21

New member
הסופ"ש שלנו../images/Emo171.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

בשישי קמתי כולי מלאה אנרגיות, שמתי את גיא בגן והלכתי להורים שלי להכין מטעמים ליומולדת של מעיין. הכנו אני ואימי עוגת שוקולד, בלינצ'סים, מאפה גבינה ומאפינס שוקולד. עוד לפני שאספתי את הילדים מהגנים הספקתי לקנות לשניהם מתנות בחנות צעצועים ובגדים למעיין בFOX. אחרי שנ"צ של רוב חברי הבית(חוץ ממני כמובן, איכשהו שנ"צ של שישי מתפקששת לי בזמן האחרון) הלכנו להורים שלי לארוחת ערב. היום היה בסימן מעורבב-יומולדת למעיין עם הרבה מתוקים ואוכל ומתנות, בעלול אחד שפרק את האצבע שלו בטיול אופניים ומאותו רגע היה מושבת.....וגיאצ'וק שהתחיל את היום מוקדם מרוב התרגשות לכבוד יום ההולדת של אחותו הקטנה, עזר לאימא לנקות, להכין, לקשט (באמת עזר!) אבל לקראת הערב כבר הלעה חום והתלונן על כאבי ראש ובטן.........אוף!! הנה טעימה קטנה מכלת היומולדת

היינו במערות בית גוברין

מאד מומלץ. אנחנו עשינו את המסלול הרגלי, אבל אפשר גם לנסוע בין מערה למערה. אכלנו בבית (לפני ואחרי) אבל יש שם המון מקומות מאד נעימים לפיקניק. ביום חמישי בערב היינו בהופעה של שחר חסון - מי שאוהב סטנד אפ לא להחמיץ, הוא פשוט ענק (והייתי בהופעות של כל הגדולים קרי אשכנזי-מילר-קטורזה). יותר משעתיים הוא עמד על הבימה ולא הפסיק לדבר (באנרגיות מטורפות).

בּלו

New member
../images/Emo45.gif

היינו שם בהפנינג עפיפונים שהיה בחגים. הילדי נהנו מאד גם מהעפיפונים אבל בעיקר מהמנהרות והמערות.

י ע ל י ש

New member
שלנו

הילד שלי היה "כוכב השבוע" כל השבוע בגן וביום שישי היינו צריכים לעשות איתו פעילות בגן. כבר הזכרתי פה את החששות שלי בענין (והרבה פה נרתמו לעזור
), בסוף אמא שלי לקחה את המושכות וארגנה פעילות מקסימה. והיה ממש כיף!! ככה גם יצא לנו לראות את הגן מקרוב, את הילדים, הצוות, ואני מאוד מרוצה. כל יום שישי הייתי בעננים מזה. אז כמה שחששתי והתלוננתי על זה, בסופו של דבר אני מאוד שמחה שזה היה! בנוסף, המשפחה של בעלי, אחרי תקופה ארוכה של מגורים בחו"ל חזרו לארץ. פעם אחרונה שחמותי היתה בארץ בביקור זה כשהקטנה שלי נולדה (כיום שנה וארבע). הקטנה כרגע קצת חשדנית אליה אבל מסכימה שהיא תרים אותה ולחמותי יש כ"כ גישה טובה לילדים ככה שבטוח שהקשר בניהם יתחזק. הגדול עוד קצת מכיר אותה וכשהיא באה אלינו הוא כולו התרגש ורץ ממקום למקום והשתולל מהתרגשת. זהו.. עכשיו נותר לחיות ולראות מה זה חמות.. רק שאני לא אצטרף לשרשורי קיטורי חמות
שבת היתה כיפית ורגועה.

נשלח לפני שסיימתי...

הפורום של "אני וחמותי". פעם הייתי מאוד פעילה שם אבל אחרי שהקטנה נולדה, החמות מאוד משתדלת ואני כבר הרבה פחות מתיחסת.

סוף שבוע עצוב - ישראל באמת מתייבשת ../images/Emo7.gif יום שישי התחיל רגוע - בעלי היה בתורנות "יום הולדת" עם הגדול, ואני נשארתי לזמן איכות עם הקטן - פלסטלינה, פאזלים... היה כיף. בשבת השכמנו כדי להקדים את החום (לא באמת השכמנו ../images/Emo3.gif הילדים קמו כרגיל בשש...) ונסענו לנחל השופט. הייתי שם כבר המון פעמים בעונות שונות של השנה, אבל אף פעם, אף פעם, לא ראיתי אותו כל כך יבש!! כל כך יבש שחלק מהמסלול הלכנו בתוך ערוץ הנחל עצמו, על גבי חלוקי הנחל. בהתחלה היו שתי שלוליות עלובות, ובכל יתר הדרך לא ראינו אף טיפה של מים. נשבר לנו הלב, לבעלי ולי, וגם לגדול, שפתאום קלט מה המשמעות של חסכון במים. את הקטנצ'יק זה כמובן ממש לא עניין ../images/Emo3.gif הוא רץ לו בכיף את כל המסלול. אז אם מתעלמים מחוסר המים (וזה די קשה), היה דווקא נחמד - היינו כמעט לבדנו בפארק, ממש זמן איכות משפחתי שהיה נחמד ביותר, היה קריר ונעים, ואחר כך חזרנו הביתה לארוחת צהריים ולשנ"צ. ושרק יגיע החורף כבר ../images/Emo10.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

taros17

New member
בסימן דיאלוג ראשון

דודה הדס, אמא והיליה נוסעות ברכב לשופינג, כמובן. היליה (שנה וחצי אוטוטו) במושב האחורי מעט מנדנדת... אמא: היליה, את רוצה לשתות? היליה: לא אמא: את רוצה לאכול? היליה: לא אמא: את רוצה לשחק עם הבובה? היליה: לא אמא: את רוצה לקרוא ספר? היליה: לא אמא: היליה, את רוצה שנדבר איתך? היליה: כן בחורה אמיתית!!!

MamaIndia

New member
../images/Emo6.gif גדול!!!

ובאותו הקשר, שמעתי השבוע משפט גדול: כשאני מדברת ואתה עונה לי, זה מפריע לדיאלוג ביננו...

למעלה