סופשבוע שהיה

buba300

New member
סופשבוע שהיה../images/Emo82.gif

השבת היתה כוונה לנסוע לטייל בצפון אך הרכב בגד ויש בעיות הנעה
. אז בין מוסכים בבוקר, לקניות וגם בישולים
שיניתי תכניות לחלוטין. שישי היה רגוע עם שנ"צ נפלאה התעוררנו לסרט "טינקרבל" ונסיעה להורים לקבל את פני השבת
ולארוחת ערב. רומי קיבלה מתנה משחק אריגה ונהנתה מהחוויה עם סבתא בשבת בבוקר שיחקנו ורומי ביקשה להתיפות
ובצהרים הלכנו רגלית (משפחה שגרה בבנין מולנו) לארוחת צהרים ולאחר מכן בילינו בגינה עם חברות מהגן. עלינו הביתה לאמבטיות ולזלילת פיצה
. היתה שבת שגרתית וכייפית. מאחלת שבוע נפלא לכולם/ן
ונשמח שתשתפו אותנו בשבת שלכם, בין אם טיילתם (זה הזמן לחולה - בנובמבר) או בין מנוחה, או כל דבר אחר.

בּלו

New member
נשמע שהיה לכם כיף! שלנו היתה מבאס

אבא + אמא + פיצית חולים בוירוס בטן מהגרועים שחוויתי. היום בבוקר כבר חשבתי שכולנו יצאנו מזה, אבל בינתיים הפיצית מראה סימנים שממש לא (מה שאומר שהיא משלשלת כבר שבוע וחצי). מחר על הבוקר לרופא
חוץ מזה - סידרתי קצת את הגינה, אפינו לחמניות וקראתי חצי מ"לבד בברלין"... אז אולי בכ"ז לא היה כ"כ נורא

חמודבה

New member
אווצ', תרגישו טוב

אתם לפחות יצאתם מזה לגמרי? וירוסים בבטן זה אחד הדברים המגעילים ביותר...

בּלו

New member
תודה ../images/Emo24.gif

כן, עושה רושם שאנחנו בסדר. אבל די מודאגת מבת השנתיים ורבע שעוד לא הגיעה ל-10 קילו ומשלשלת בלי סוף

בּלו

New member
לא, ממש לא

אין ולא היה חום, מתנהגת לגמרי כרגיל, אוכלת כרגיל. מצד שני היה שם משהו שפתאום הפך מדבק בטרוף. מוזר.

זה נשמע כמו הוירוס שעבר כאן לפני כמה שבועות

5-6 ימים של שלשולים מדבקים בטירוף וזהו. אל תדאגי הם תמיד משלימים אוכל אחרי מחלה...

וואו ../images/Emo2.gif

זה המון זמן לשלשל ככה ברצף. אני מניחה שעשיתם בדיקת צואה? יכול להיות טפיל? רק בריאות

בּלו

New member
בינתיים יש איזה עצירה

קיבלנו הבוקר הפניה אבל עוד לא היה עם מה לממש אותה. מקווה שעברנו. תודה

בּלו

New member
תודה

עד כה הספר טוב מאד, אבל זה מאד תלוי אם את בהלך רוח לנושא (אני אחרי "נוטות החסד", "אנשים טובים" ו-"יומן", כך שמלחה"ע ה-2 זורמת בדמי כבר תקופה...)

אני אוהבת ספרים על מלחמת העולם השניה

ונראה לי שבכלל ספרים בצל מלחמה גם הספרים האחרים שכתבת מומלצים ? טוב לדעת

בּלו

New member
השניים האחרונים בהחלט

וגם הראשון מאד מומלץ לדעתי אבל בהחלט ל"מיטיבי לכת" גם בגלל 900 ומשהו עמודיו וגם בגלל נקודת המבט שהוא נוקט (הגיבור הוא קצין נאצי מקושר למדי ופסיכי בהחלט).

בּלו

New member
זה כל הקטע של הספר

הוא ספר לא קל ומאד מטלטל. עשה הרבה רעש תקשורתי כשיצא, אז אני מאמינה שחיפוש גוגלי קל יתן לך מושג על מה מדובר ואם את רוצה להכנס לזה. למרות שחשוב לשים לב שיש כאלו שכתבו עליו ולדעתי לא חצו את השליש הראשון של הספר (למשל אריאנה מלמד).

גם שלנו הסופ'ש היה די מבאס, לצערי!../images/Emo10.gif

פרצו לנו את הרכב בשישי בלילה...כן , מבאס לאללה!! עם הקטנים בילינו בשבת בפארק השעשועים הקרוב...מקווה לשבוע טוב יותר...
ושהעולם יתעורר ויהיה טוב יותר...
|

למעלה