סופשבוע שהיה

פעילות עם הכוסות

לקחנו כוסות חד פעמיות צבעוניות מהסוג הטיפה יותר קשיח ... בבית עשינו חור בתחתית הכוס והשחלנו לתוכו קש .. גזרנו אותו מעט ..הקש אמור להיות בולט מתחתית הכוס ולהגיע כמעט עד שפת הכוס מבפנים.. בגן נתנו לכל ילד כוס ומדבקות לקשט... הם ישבו קישטו רשמו את השמות ואז כיסינו את שפת הכוס במגבון לח וקשרנו מסביב עם גומיה משרדית. הכנו שתי תבניות ענקיות מלאות במים עם סבון כלים .. הילדים טבלו את הכוס בצד הרחב (איפה שהמגבון ) ונשפו בקש.. מה שיוצא זה שרשראות קצף ארוכות ... הם עשו בינהם תחרות ומאד מאד מאד נהנו ... מצרפת תמונה של עומר נושף... חיפשתי תמונה שלא מזהים את הילדים אז סלחו לי שאולי היא לא הכי ברורה מבחינת הפעילות

mamtera

New member
היית מאוד ברורה

פעילות ממש נחמדה ויצירתית מאיפה הרעיון?

גיסתי סיפרה שעשו בגן של הבת שלה....

אני פשוט הוספתי להם מדבקות שיעביר להם עוד קצת את הזמן .. כך גם הילדים לקחו את הכוסות הביתה מקושטים ומסומנים.... לא היה ילד שיצא מהגן ולא סיפר בהתלהבות להורים שלו על הפעילות ולא היה להוט להראות להם את זה בבית....

בוליפלג

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif איזה ילד../images/Emo99.gif../images/Emo70.gif תודה על התמונות

והשיתוף הנרחב. וכעת = אני מבקשת הסבר מפורט לפעילות
(זו עם הקצף? כוסות?
).

buba300

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

מזל טוב וחמש חמסות על הנסיך ההורס שלך. עומר מהמם ביופיו
. העוגה מטריפה. מאוד מושקעת והסופשבוע שלכם פשוט היה מושלם. המון נחת!!

למעלה