סופשבוע שהיה

buba300

New member
מהקריאה נשמע שהסופ"ש היה ממש רווי וכיפי

8 ק"מ זה לא קצת. השוודית לא התעייפה? ללכת מסלול כזה ארוך ללא קיטורים. אכן מגיע לה מדליה!!
לגבי שאלתך, שיחות "נפש" זה על הגן, על החברים, סיכום על מה שעשינו בשבוע האחרון (רומי התחילה חוג בלט), בין היתר. בנוסף, דיברנו על הצהרון (הגיע צוות חדש השנה, "על הפנים" בלשון המעטה) ואני נלחמת להעיף אותם מהצהרון. חבל שגיליתי זאת רק בשבוע האחרון. אבל עדיף מאוחר מאשר בכלל לא.

בוליפלג

New member
../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo70.gif

אין, אין, אין עליכם!

mamtera

New member
איזה כיף!

נשמע שעשיתם טיול מוצלח ביותר כ"כ חסרים לי הטיולים הללו...

בּלו

New member
סופ"ש חרוץ! ../images/Emo126.gif

מה היה לנו? אפרוח אחד חולה...
קיר אחד שנצבע בתכלת מקסים ועכשיו מחכה למדפים שיורכבו עליו. סט שולחן וכסאות של הילדים שעובר שיפוץ רבתי ובינתיים נראה מבטיח. חומוס תוצרת בית. לחם תוצרת בית. ופיצית שתפסה את עניין הגמילה
(גם תוצרת בית
)

בוליפלג

New member
אני סקרנית!! ומבקשת תמונות../images/Emo248.gif../images/Emo9.gif

בריאות מלאה לאפרוח..

בּלו

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifוהנה התמונות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif לפני

סט פושטי למדי מאיקאה שכבר הספיק לעבור לא מעט בחייו הקצרים.

Mסיבמבה

New member
שיו, יש לי אותו הדבר בבית

איזה יצירתית!!! את יכולה להסביר לי איך שידרגת? בשלבים של "לילד המפגר???" אני מתה לעשות כזה, מקסים!!! ליייק לייק לייק

בּלו

New member
בטח ../images/Emo13.gif

(זה הרבה שלבים) 1. שיוף יסודי של כל העץ (אצלנו זה היה צבוע בווש). 2. שכבת פריימר על הכל (על הפלטות עשיתי שתי שכבות כי הציפוי הלבן היה מקולף בחלק מהמקומות) - הכי טוב לעבוד עם רולר קטן ומברשת טובה לפינות. 3. את המסגרת צבעתי בצבע אקריליק - שתי שכבות. חשוב לשים סרט נייר על החלקים שאת לא רוצה שיצבעו. 4. את הפלטות (שוב אחרי מסגור בסרט נייר) צבעתי בצהבהב (צבע קיר אקרילי שהיה לי בבית) - שכבה אחת הספיקה. 5. את השבלונות הכנתי בעצמי ושוב עם צבע אקריליק, שכבה אחת מאד זהירה. 6. לכה על הכל לסיום. אמרו לי שכדאי לשייף בעדינות לפני הלכה, אבל אחרי נסיון קטן שעשה יותר נזק מתועלת ויתרתי - יצא סבבה.

Mסיבמבה

New member
התחמם לי המוח ../images/Emo3.gif

נשמע קצת מקצועי מדי, ואני רק אחת שסתם משועממת כרגע ומחפשת יצירות... נראה לי שאני יותר יהרוס מאשר אצליח ואם כבר - רק החומרים אללה יוסטור - נייר שיוף, פריימר, מברשות, אקריליק, סרטי נייר, שבלונות רק הסט הזה עלה לי 150 שקל, החומרים יעלו לי בטח יותר

mAmA MiSiSiPi

New member
סוף סוף סופ"ש מהנה

כי ברחתי לבד מהבית ל 3 שעות
למקום שכל כולו שפע של יצירה

סופשבוע בסימן יומולדת ...

סוף השבוע הכיפי במיוחד התחיל ביום חמישי בבוקר במסיבת יום הולדת בגן .. הפעילות שהכנו היתה להיט (הכנת שרשראות קצף בעזרת כוסות ח"פ מגבון וקש) הילדים היו מקסימים, עומר היה שמח ושיתף פעולה... היה מזג אויר מצויין ..ובעיקר הייתי ביום חופש
בסוף יום ההולדת כשעומר נשאר עדיין בגן וגיא הלך לישון קצת הלכתי גם אני קצת לנמנם אחרי לילה לבן של הכנת עוגת יום ההולדת .... בצהריים התחלנו להתארגן למסיבת יום ההולדת לגן ילדי המשפחה וחברים קרובים במשחקיה .. מזג האויר הוסיף לעשות עימנו חסד והיה חמים ונעים ואיפשר לכל הילדים לקפץ בהנאה במנפחים שבחוץ ולמבוגרים לשבת בכיף על מרפסת הדק המושקעת ... המפעילה היתה ממש חמודה ועומר הפתיע אותי בשיתוף הפעולה ... מזמן לא ראיתי אותו כל כך נרגש וצוחק מכל הלב... כיף לחזור הביתה לאחר יום הולדת מוצלח במיוחד לבית נקי ומסודר ... עומר ישב כולו חיוכים ופתח את המתנות הרבות שקיבל ואנחנו סיכמנו שהמשחקיה היתה שווה כל שקל (והיו הרבה כאלה )... בבוקר יום שישי יצאנו לנו לסיבוב שישי קצר ומרענן .. ולאחריו לארוחת צהריים אצל סבא וסבתא.. שם גם תמיד אפשר להשלים שעות שינה כמו שצריך .. את השבת העברנו עם חברים בפיקניק משותף וכיפי... מה שהרס את כל הסופש זה העובדה שגיליתי שכמות נכבדה מהתמונות שצילמתי ביומולדת לא צולמו וגם עכשיו אי אפשר לצלם (אני בלי מצלמה זה קצת בעייתי .....)

והעוגה שבגללה לא ישנתי לילה....

ושבגללה גם קיבלתי 4 הצעות לרכישת עוגות... לא יודעת מה לעשות עם זה... לא בטוחה שמשתלם לי ושבכלל בא לי.... כמה הייתן משלמות על עוגה כזו ???

למעלה