סופשבוע שהיה

buba300

New member
סופשבוע שהיה../images/Emo42.gif

סופהשבוע הפעם היה שיגרתי וממש נהננו ממנו. ביום שישי השלמתי שעות בעבודה. רומי בגן מקבלת את השבת
. לפני שיצאנו בבוקר, השרתי כנפיים ופולקה ברוטב טעים במיוחד
שרומי אוהבת - סילן, סויה, צ'ילי ושום. בחזרה לבית, אפיתי הנ"ל בתנור ותוספת אורז וסלט. אחרי מקלחות ושיחות "נפש" עם הקטנה, נסענו לבקר את ההורים. השבת ביקרנו חברים לארוחת בוקר משותפת והילדות שיחקו והשתוללו ובצהרים שוב קפצנו לבקר את סבא וסבתא (יש לי כאבים בכף יד ימין) אז גם קיבלתי מסאג' בכף ידי וגם פינקתי את סבתא (צבעתי לה שיער). אכלנו ונחנו. וגם רומי כל כך נהנתה מהתשומת לב בקרב המשפחה שמרוב שצחקה, בשעה 18:30נרדמה !! השבוע שלנו היה עמוס והשבת היתה עונג לנו. אז מי שחפצה לספר לנו על השבת שחוותה, הצחוק המדהד של הילדים או אפילו דברים שחווינו ולא הכי מוצלחים אנו פה לקרוא, לשתף. שבוע נפלא ומוצלח לכוווווולם

חמודבה

New member
סופ"ש נחמד ביותר

ביום שישי ליבי חזרה סופסוף לגן, מקווה שהפעם להרבה זמן
אחרי הגן נסענו הביתה, ארוחת צהריים, מנוחה ואפיית עוגות. בערב ארוחה אצל ההורים שלי. בשבת בבוקר תכננו להגיע לספארי, אבל פקק ארוך במיוחד שהתחיל עוד באלוף שדה רמז לנו שכדאי מאוד לוותר ושינינו כיוון לצומת הכפר הירוק שם ביקרנו ב"לגעת בטבע". הבנות מאוד מאוד נהנו. אחר"כ ארוחת צהריים ומנוחה. בערב נסענו לאחותי שהזמינה ל"על האש" משפחתי, חזרנו הביתה בסביבות עשר שבעים מרוצין ומאוד עייפים. שבוע טוב לכולן

mamtera

New member
ספרי קצת רשמים על "לגעת בטבע"

איך המקום? מה הפעילות בו? לאיזה גילאים מתאים? עלויות?

היינו פעם והיה ממש ממש נחמד

אני זוכרת שזה לא זול, אבל אנחנו עם שני ילדים ככה שאולי לכם יצא זול יחסית

חמודבה

New member
רשמים

כניסה עולה 20 ש"ח מגיל שנתיים. במקום יש שני מתנפחים, גינה קטנה עם מתקנים, פינת ליטוף ארנבים ופינת ליטוף והאכלה של עיזים וגמלים, יש גם אפיית פיתות בטאבון. האטרקציה היותר גדולה היא סיור עם טרקטור בחוה (כלול במחיר), הטרקטור מבקר אצל האפרוחים, ברפת ובלול והילדים אוספים ביצים לתוך תבנית. בכל תחנה כזאת יורדים מהטרקטור ועולים חזרה כדי להמשיך לתחנה באה. סך הכל הבנות ממש נהנו ונועה אפילו ביקשה לחזור שוב.

אולי אני מתבלבלת זה בכפר הירוק ?

בכפר הירוק היינו גם ומאד נהניינו היה לי בראש שדיברת על איזה קיבוץ ששם יש כמו ספארי בחוץ, שאפשר ללכת בין החיות ושמה מאד יפה אבל לדעתי הרבה יותר יקר

geen

New member
אולי את מתכוונת ללגעת בחיות בגבעת חיים?

יש בחוץ איזור של תיישים, במבי, ברווזים וכו' עם בריכה קטנה. יש פינת ליטוף, פינות לנוח עם מחצלות, וגם סיור עם טרקטור. אני רק לא זוכרת שזה היה יקר, אבל אולי בגלל שאנחנו תמיד הולכים עם המבצע של ויזה כאל (1+1) כך שמענו על המקום.

כן ! זה מאד יפה ! מאד נהנינו שם

אני לא יודעת אם מאד יקר אבל אני זוכרת שכמשפחה לא היה לנו זול אבל בהחלט שווה !

סוף השבוע שלנו בסימן שביל ישראל ../images/Emo104.gif

לפני שאני מתחילה - מה זאת אומרת שיחות "נפש" עם הקטנה? (גם לך קורה שהיא מנהלת איתך שיחות בעניינים שברומו של עולם ברצינות תהומית?
) ההורים שלי לקחו על עצמם כפרוייקט ללכת את שביל ישראל. ביום שבת, קבענו שנצטרף אליהם לאחד הקטעים שהם "צריכים" עדיין להשלים בצפון. הקטע המדובר הוא באזור כביש הצפון, מסוף נחל דישון, דרך יער ברעם ובמעלה נחל צבעון - סך הכל 8 קילומטר
ביום שישי בערב נסענו לישון אצלם, כדי לקצר זמנים, וקמנו השכם בבוקר כדי לטייל לפני שיהיה חם מדי. אז קודם כל, בשמונה בבוקר באזור אביבים, קור אימים ואם מישהו מתכנן לנסוע לשם - קחו בגדים ארוכים! השוודית, הלכה את כל המסלול בגבורה רבה, כמעט ללא קיטורים, ואפילו בקטעים מסוימים (המעניינים יותר) נהנתה עד מאוד
לאורך הדרך, אמנם לא היתה פריחה כמעט, אבל נתקלנו בשפני סלע, פרפרים ו....פרות
סיימנו במסעדת הארזים בגוש חלב - מסעדה מזרחית מעולה (או שפשוט היינו מאוד רעבים
)

למעלה