סופשבוע שהיה

../images/Emo10.gifמצטערת לשמוע

גם לנו היתה כזאת נסיעה כשאיתן היה קטן (הקאות בלי סוף בגלל הרפלוקס, חום וצינון כבד)- משכנו את 5 הימים אבל ממש לא נהננו - בתכלס היינו צריכים לוותר ולחזור איך היה מרגישה היום?

חמודבה

New member
יותר טוב

עכשיו בערב מדדנו ולא היה חום
מקווה שגם תקום מחר בלי. וכמה שאני שמחה שהיא מבריאה, אני ממש מרגישה שמישהו צוחק עליי...

לחברה שלי זה קרה עכשיו ברודוס

הילד חטף וירוס של שילשולים והקאות ביום השני והם פשוט בילו כל הימים בחדר במלון בלי לעשות כלום אצלינו אז זאת היתה חופשה ראשונה עם איתן ופשוט סבלנו מכל רגע גם בגלל שהוא לא הרגיש טוב, גם בגלל שלא הצלחנו לצאת לאף מסעדה (כל ארוחה הוא הקיא לנו בגלל הרפלוקס כולל על העגלה) וגם בגלל שהוא היה קטן ועדין לא הולך ולא יכלנו ללכת איתו לאף מקום - לא לים (היינו חצי שעה וברחנו), לא לבריכה - המים היו קרים מידי עבורו (אמצע אוקטובר) ועשינו לו בריכה קטנה על הדשא והלכנו בתורות לבריכה לבד. ואל לשכוח שהדרך לשם לקחה לנו 9! שעות מכפ"ס - בקיצור חופשה נוראית

חמודבה

New member
אי אפשר לדעת אה...

האמת אני מאוד מאמינה שמחשבה יוצרת מציאות, הבעייה היא שעכשיו לפני כל טיול אני בטח אתעסק במה יכול להשתבש...

p o o p i

New member
זה גם קרה לנו ברודוס לפני שנה

זה היה נורא, כבר ביום הראשון בערב איילה( הייתה בת שנה) התחילה לשלשל ולהקיא-יומיים הייתה חולה ומסכנה וכשהיא התאוששה( נשארו עוד יומיים) הסתבר שאני נדבקתי ולא יכולתי לעשות כלום כי כל הגוף כאב לי והייתי צריכה שרותים לידי.... וזה קרה לנו כמה חודשים אחרי הנסיעה לאיילת( עליה כתבתי למעלה) והיינו כ"כ מיואשים כי כבר חשבתי שבכל נסיעה זה יהיה ככה, אבל , למזלי, הנסיעה הבאה הייתה בסדר

בוליפלג

New member
אויש../images/Emo67.gifאך כמו שאשיק כתבה, זה קורה

לכולם. אנחנו הפסקנו באמצע חופשה בגלל דלקת אוזניים איומה - עם צרחות קשות כל הדרך חזרה מהצפון הרחוק....
. עברת את ה'פעם' שלך
...

בּלו

New member
../images/Emo4.gif

רגע אחרי ש... הצלחתי לאפות קופסת פלסטיק בתנור... הפיצית שרטה לעצמה את הרגל באופן די כואב... ניסיתי לתפוס רגע ולשכנע את עצמי שאני לא באמת האמא העצבנית וחסרת האנרגיות הזאת שהתעוררה בשבת בבוקר... . . . האפרוח והמצח שלו עשו פגישה צפופה עם פינת השולחן
שאחרי הרבה בכי ודם הסתיימה במוקד עם קצת דבק ופלסטר סקסי מעל הגבה. צלקת ראשונה לגיבור הקטן (ומזל שאבא היה שם, כי אמא כמעט התעלפה...)

../images/Emo201.gif

מה קרה בסוף השבוע הזה לכל משפחות הפורום?
(ואצלינו, מזל שאמא היתה כי אבא בדרך כלל כמעט מתעלף
) רק בריאות

בוליפלג

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gifאוווווופס.... איך אתם היום??

הקטנה השרוטה, הפשוש החבול והאם העצבנית(=הנורמאלית)???

בּלו

New member
../images/Emo140.gif

הקטנה הפכה משרוטה לצרודה. האפרוח בסדר גמור, קצת פורט על המיתר אבל במינון מאד מתקבל על הדעת (נגעת לי בטעות בפצע... אוי נרטב קצת... אבל הבטחת שתפנקי אותי...
). והאמא... חזרה לשפיות, הרבה הודות לאפרוחים המתוקים שלי, שהחליטו שהיום זה יום "חבק ונשק את אמא"

loolity

New member
ואצלנו... ../images/Emo47.gif../images/Emo106.gif

הנסיכולה עשתה צעדים ראשונים!!!! בגיל שנה ושלוש, בדיוק כמו אמא שלה..... איזו התרגשות, בובה של אמא!! וביום שבת בבוקר היא ואנחנו דפקנו שינה שחבל על הזמן... בשישי חזרנו מאוחר מהים, לוליתי הלכה לישון ב22:30, וקמה אחרי 12 שעות וקצת..... חרפה עד 11 כמעט - וגם אנחנו! עד שבעלי הפולני (אמנם עיראקי, אבל עשו לי טובה, הוא פולני!) הדאגה שלו גברה על הכל והוא פחד מזה שהיא לא שתתה ולא אכלה הרבה זמן, וחצי העיר אותה....

../images/Emo106.gif על הצעדים../images/Emo70.gif

ואוי ואבוי למי שיעיר ילד שלי כשהוא ישן (ובטח שבגיל הזה...) נו, שוין, אומרים שהעיראקים הם פולנים יותר גרועים מהפולנים

meitaltz11

New member
לנו סופ"ש ../images/Emo122.gif וגם ../images/Emo5.gif מרב החום....

סיוט מס' 1: יום חמישי בערב נסענו לכיוון צפון לעשות על האש אצל קרובים. בדרך הללי שלנו ניג'ס נורא עד שהקיא....תמיד תמיד הנסיעות איתו הם גן עדן אבל כנראה הפריע לו משהו בבטן ואחרי שהקיא קצת נרגע... סיוט מס' 2: הבית של הקרובים הוא בית קרקע והגינה מרוצפת לחלוטין חוץ מסביב שהכל אבנים קטנות..האפרוח החליט שהוא עומד עד קצה המדרגה שמפריד בין הריצוף לאבנים עד שכמובן איבד שיווי משקל ונחת על המצח!!!! נגמר בבכי רב + שיריטות ודם מהמצה עד האף...
סיוט מס' 3: משם המשכנו לחמותי שגגרה קרוב ...דירה במגדל קומה 14 בלי מזגן!!!!!!!! אי אפשר לפתוח חלון כי אני מתה מפחד שהאפרוח לא יתקרב ולו במעט לחלון ...כל השבת סבלנו מחום איימים זוועתי!!!!!!!!! אני לשם לא הולכת יותר עד החורף!!!!!!! נקודת האור היחידה: יום שישי היינו בים ונורא נהנינו ואתמול בערב בדרך הבית עצרנו לקניות וקנינו מלא בגדים לגן החדש!!!!!!!! שיהיה לכולנו רררררקקקקקק שבוע טוב!!!!!!!!

meitaltz11

New member
../images/Emo7.gif שמתם לב שאני היחידה

שלא קיבלה את תמיכתכם....

למעלה