סופשבוע שהיה

buba300

New member
סופשבוע שהיה../images/Emo42.gif

סופשבוע שהיה הדביק אותנו למזגן יום שישי טיילנו בקניון וגם בחנויות בגדים וקנינו מתנות בשישי אחה"צ למסיבת יומולדת של חברה של רומי היינו מוזמנות רומי מאוד שמחה שקיבלה דובי מתנה ואחרי ריקודים ואכילת עוגה וממתקים נסענו לבקר את סבתותא וסבא לארוחת ערב בשבת בבוקר התעוררתי לקול יונים שהחליטו שעל הפרגולה קן הם בונים כשפתחתי אותה נפלו משם 2 ביצים
אז אחרי נקיונות ומקלחת כי היה חם אימים אכלנו ובאו אותנו לבקר ילדי השכנים מאוחר יותר קפצנו לקניון שבעת הכוכבים ואת שאר השבת העברנו באמבטיה קרה והמון נשנושים. יום שלישי אנו למימדיון נוסעים ושבוע הבא לקחתי חופש להיות עם רומי ויש המון תכנונים
אז שתפו וספרו איך עברה השבת שלכם איפה הייתם, טיילתם, נפשתם והעברתם בנעימים את זמנכם. שבוע נפלא, קריר ונעים לכולם

חמודבה

New member
../images/Emo31.gifעל הפנים או איך נהרסה החופשה באילת (ארוך)

חייבת לקטר ולשפוך: ביום רביעי סיפרנו לנועה מאושרים שנוסעים לאילת לכבוד יום הולדתי. הסברנו לה שנעביר אותה לאוטו ישנה עם בגדים וניסע מאוד מוקדם. עמדנו ביעד ובחמש וחצי היינו באוטו (הידעתן שיש רוח קרירה ונעימה בחמש וחצי בחוץ?) בדימונה נועה הקיאה ליחה אחרי שהשתעלה שיעול קצת ליחתי, החלפנו בגדים והמשכנו הלאה מרוצים. בכביש הערבה היא שוב הקיאה. עדיין היינו אופטימים שאולי מהנסיעה. אכן הגענו לאילת והמצהרוח שלה היה נהדר. מדדנו חום היה 7.9 אמרנו אולי וירוס בטן שיעבור מחר - מחר בערב, גם החום לא היה גבוה (בטח לא אחרי הנסיעה הארוכה) המצב רוח היה טוב וירדנו לבריכה, אחרי שעה אמרתי לה שאולי נעלה לחדר כי יש קצת חום ורק הגענו יש לנו עוד הרבה ימים באילת... למחרת היא כבר התעוררה עם 7.9 וקצת סטרידו. ניגשנו לרופאה שאמרה שזה ויראלי והחום בטח בגלל הבטן ושהיום לא ניכנס לבריכה בגלל השיעול אבל יום למחרת אפשר. הסברתי לנועה והיא הבינה, שיחקה 10 דק' בבריכה של הקטנים וביקשה להתגלצ' מחר במגלצ'ות מים ואמרתי שבכיף. למחרת היא כבר קמה בבוקר עם 8.7 (ושאלה אם היום היא תלך לבריכה ומחצה לי את הלב) הבנו שאין מה לעשות ולמורת רוחה חזרנו הביתה. וליבי עוד התנגה פיקס בלי נזלת ובלי כלום ואכלה וישנה ונתנו לנו לאכול, כאילו היא שם מאז ומתמיד ובכל זאת מישהו הרי חייב לקרות... לא מאמינה שזה קורה.. אפילו שבערב לא היה כלום (אפילו לא טיפת נזלת לאף אחת) והלילה עבר טוב וישנו טוב היא מתעוררת חולה אחרי ימבה זמן שהיא לא היתה ולא היה כלום שיצביע על התרחיש הזה. לא ייאמן שזה קרה, לא סיפרנו לה כלום כדי שאם יתבטל היא לא תתאכזב איך יכול להיות שהיא בכל זאת היתה חולה עד כדי כך שנאלצנו לחזור??? אני מרגישה שמישהו צוחק עליי... כאילו לקחתי אותה אמרתי לה "תראי ועכשיו חוזרים" ועוד שילמתי כל כך הרב כסף בסוף על הנופש הזה וויתרתי על חו"ל זוגי בספטמבר למענו וזה מה שקרה... אני עד עכשיו לא מצליחה להתשחרר מתחושת האכזבה (למרות שנועה מזמן עברה את זה והבינה)

loolity

New member
../images/Emo10.gif אויש.... מצטערת בשבילך....

אני ממש מבינה את האכזבה שלך.... אין לי הרבה מילות עידוד כי זה באמת מבאס. יש מצב לאיזה לילה-שניים רק שניכם בקרוב? לפצות על הפספוס? משהו בקטנה, שיגרום לך להרגיש קצת יותר טוב....

חמודבה

New member
לא נראה לי

גם אין לי לב לא לקחת את נועה, שחזרנו הביתה אמרנו לה שעוד נחזור לאילת (למרות שלא ציינו מתי) כי היא היתה ממש מאוכזבת. היא לא מפסיקה לדבר על אילת עוד מהחופשה שהיתה לנו לפני..חלק מהעניין של הנסיעה העכשווית במקום חו"ל של שניניו היה לשמח אותה....

noacohen10

New member
כמה חבל....

אצלנו האמת היה מצב די הפוך - שבוע שעבר נסענו לאילת ויום לפני שנסענו היה לרננה חום של 8.4, היינו אצל הרופא, הוא לא ראה סיבה לבטל (היה לה חום גם יומיים לפני כן, ושלשולים כדומה) ואכן לקחנו אותה איתנו + אקמולי + תרופה לשלשול. כשהגענו לאילת הדברים הסתדרו כלא היו
האם היה באמת הכרחי לחזור? כלומר, לנסוע שוב את כל הנסיעה חזרה כשהילדה לא מרגישה טוב?

חמודבה

New member
דוקא היא היתה בסדר בנסיעה

אבל לא היה לנו מה לחפש שם, החום רק עלה מיום ליום. היום היא היתה אצל הרופא וקיבלה אנטיביוטיקה לשיעול ולליחה, מקווה שזה יפתור את העניין.

noacohen10

New member
אהה... אינטיביוטיקה

זה כבר משנה את הסיפור
מה אני אגיד לך - מקווה שפעם הבאה יהי מוצלח יותר... תנסו אולי לפצות אותה בפארק מים שווה

חמודבה

New member
חחח.. לילדה הובטח שהיא תחזור לאילת

בלי לנקוב בזמנים (אמרנו לה אחרי החופש הגדול מתישהוא). גם הובטח לה שנעשה כיף גם בבית בחופש הגדול וזה סיפק אותה. למרות שהיא כל הזמן בינתיים בודקת איתי שעדיין חופש גדול ושניסע לאילת. אני צריכה חוויה מתקנת... דחוף! מכירות את זה שמחשבה יוצרת מציאות? זה מה שמפחיד אותי שיקרה עכשיו... שכל פעם שאנחנו ניסע יהיה לי תסריט בראש על מה יכול להשתבש...

../images/Emo201.gif

כל כך כל כך מאכזב...
(יעודד אותך לדעת שדבר כזה קורה לכולם לפחות פעם אחת? אז הנה - עברת את הפעם האחת שלך
)

חמודבה

New member
צרת רבים חצי נחמה

(עדיף על הורסיה של נחמת טיפשים
) זהו שאכן תהיתי אם אני היחידה, כלומר ברור לי שאני לא היחידה שנוסעת והילד חוטף משהו אבל האם אני היחידה שנאלצתי לחזור בגלל משהו הביתה... אוף! עזבי את זה שזה מבאס שזה קורה איך שלא יהיה, זה מבאס כפול שזה קורה בתעריפים של אוגוסט...

תראי, זה תלוי מאוד באיזה טיפוס את.

אני חוזרת הביתה, יש לי חברה שגם יצאה לאילת עם ילד שקם בבוקר עם 39 מעלות
רוצה סיפור? לפני הרבה שנים (בערך...8 שנים
) הגדולה היתה בת 3 וקצת והסנדויצ'ית היתה בת כמה חודשים, יצאנו לצפון לצימרים בבית הלל עם עוד זוג חברים. היה מדהים, באמת. בלילה, הגדולה מתעוררת מבקשת מים - נתתי לה. בפעם השלישית שהיא התעוררה, היתה לי הרגשה שמשהו לא בסדר (זו ילדה שישנה ותמיד ישנה כמו אבן), מדדתי לה חום - 39.2. כמובן שמדחום היה לי אך לא אקמולי (אני לא יודעת איך זה קרה)
בקיצור, הבעל נסע בשתיים לפנות בוקר לקרית שמונה למד"א והביא שתי מנות אקמולי במזרק גדול, שיהיה לנו ללילה ולבוקר, וכמובן שחזרנו הביתה...

חמודבה

New member
../images/Emo13.gif"סיפור? אתם רוצים סיפור?"

האמת לא הייתי חוזרת הביתה אם המצב היה סטטי, אבל היתה החמרה במצב מיום ליום שהיינו שם וכבר לא ראיתי טעם להשאר ולהכניס אותה ככה לבריכה (מצב רוח ורצון לכייף היה לה) בחום הזה עם מורידי חום נראה לי מפחיד מידי

עינת1403

New member
הסיפור הכי מבאס!

שנה שעברה יצאתי עם בעלי, לראשונה מאז הלידה, ל-4 ימים ביערות הכרמל~~~~~ שיא הרומנטיות!!! אחרי יומיים כבר חזרנו הביתה כי התינוק היה עם חום גבוה והסבים הזעיקו אותנו לחזור.... מפה לשם החום לא עבר ובסוף היה זיהום , אישפוז בבי"ח ו-3 שבועות אנטיביוטיקה...... אז זה היה מבאס.

איזה באסה, גם לנו קרה משהו דומה בשנה שעברה נסענו לחופשה עם חברים, 3 לילות בגולן, מליון תוכניות לטיולים וכיף לילדים. הגדול דיבר על זה כל החודש לפני ורק חיכה לזה. איך שהגענו - הקטן התחיל להקיא, העלה חום ל39.5, ואני מייד ארזתי את הכול ונסענו הביתה. התברר שהייתה לו דלקת באוזן. התבאסנו, אבל פיצינו את הגדול יפה - סבא וסבתא לקחו לימי כיף, גם אנחנו בילינו איתו כל אחד בנפרד, ובסופו של דבר הוא התגבר על זה. אין מה לעשות, עם כל הבאסה ../images/Emo10.gif דברים כאלו קורים, במיוחד עם ילדים. ורק בריאות שתהיה ../images/Emo57.gif

buba300

New member
ממש מאכזב

ואכן זאת עונה חמה תרתי משמע. חם במחיר וגם בחום ששורר כרגע באילת. מאחלת לבובה בריאות ושתמצאו חופשה בעונה קרירה ונעימה יותר במהרה במחיר נח.

p o o p i

New member
קרה לנו פעם משהו דומה כולל אשפוז

אני כ"כ מבינה אותך. טסנו עם איילה לאילת כשהיא הייתה בת 11 חודשים(לחופשה הראשונה מאז שנולדה) ושבוע לפני כן נכנסה לגן. עוד בטיסה היא פתאום "נבלה" בבת אחת ומהשדה תעופה רצנו לסופר פארם לקנות מד חום וגילינו 40 מעלות. היינו ממש מבוהלים כי זאת הייתה המחלה הראשונה שלה, החום עלה ועלה ואת הלילה בילינו ביוספטל וככה גם נראתה החופשה.... היא הייתה כ"כ מסכנה וחולה...המחלה הראשונה שלה(הייתה מושבתת לשבוע) שתהיה החלמה מהירה

p o o p i

New member
לא ממש אשפוז- שהיה לכל הלילה

כי היא העלתה חו כל זמן והוא לא ירד ורצו לראות מה קורה איתה(גם לא שתתה
)

למעלה