סופשבוע שהיה

buba300

New member
סופשבוע שהיה../images/Emo42.gif../images/Emo269.gif../images/Emo221.gif

הנה סופשבוע חדש שהגיע וכבר נגמר... והנה לספר חוויות לי נותר.. רומי כהרגלה הלכה לגן בשישי עם שמלה קצרה לקבלת שבת ואני לקניות אוכל ומתנות לילדים שאוטוטו חוגגים ימי הולדת בגן. בין סירים ובישולים הלכתי לאסוף את הקטנה עם המטריה
כי היורה החליט שבאוקטובר עלינו הוא לא יפסח. רומי התרגשה כל כך וכל הדרך עם הבנות הצטופפו במטריה (והשמש כבר זרחה
) אכלנו צהרים ושיחקנו בפאזל חדש של קיטי, 110 חלקים שלי "שבר" את הגב. הגיעו השכנות 4 במספר
לשחק עם רומי כ- 3 שעות ואני הספקתי להוציא לחברות ומשפחה כמה שיחות. בערב נסענו לארוחת ערב אצל אחי וגם סבא וסבתא הצטרפו רומי שיחקה עם שלושת האחיינים וקיבלה אוסף בובות שלבתינו הצטרפו.
בבוקר שבת כאבי הגב מאמש חזרו ונשנו
. נסענו להורי עד שבע בערב. אכלנו ארוחת צהרים נפלאה, רומי ירדה לגינה ואני ספקתי לנום שינה נפלאה. אחרי תרגילי פילטיס וזלילת פיצה חזרתי קצת לאיתני לשבוע חדש ומאתגר. נשמח מאוד שתשתפו אותנו בחוויות של סופשבוע שהיה איפה הגשם אתכם תפס, הריח הנפלא של היורה ובאיזה מצב רוח הייתם עם הטף
מאחלת לכם שבוע בריא, חוויתי ומהנה.

סופ"ש שהתחיל אופטימי והלך והדרדר ../images/Emo10.gif

ביום שישי בצהריים נפתחו ארובות השמיים ברעננה והתחיל מבול מטורף
גם הטמפרטורות ירדו קצת והיה מצוין. אפילו הפסקת החשמל ששתקה כאן חצי עיר לכמה שעות, לא הגיעה אלינו הביתה, אבל אז אני הגעתי הביתה ואמא שלי התקשרה לספר שבבוקר סבתא שלי נפלה ושברה את הירך. היא פונתה באמבולנס לבית חולים, והיא במיון, מחכה לאשפוז וניתוח. את יתר מה שעבר עליה שם, אתם יכולים לקרוא כאן, ואני רק אסכם במשאלה שהלוואי ואף אחד מאיתנו לא יצטרך למערכת הבריאות הציבורית לעת זקנה
חוץ מזה, הבעל חולה. מרגיש רע, חולשה וסחרחורות. הגב שלי צועק הצילו מהעומס והלחץ... מקווה שמחר, יהיה (אפילו) קצת יותר טוב...

ממש נורא, הגבתי בבלוג

מאחלת לכם רק בריאות ועוד בריאות.. משם צומח רק טוב. שבוע מקסים שיהיה לכם ובהצלחה לסבתא.

down under 1

New member
מה שמדהים אותי בסיפור

זה לא המערכת אלא האינדבידואל. איך בן אדם בין אם הוא רופא בכיר או כוח עזר מסוגל להשאיר חולה במיטה בלי אוכל? לדבר בזילזול? לחשוב בצורה מעווטת כל כך של - לא משלמים לי מספיק כדי לעשות את זה. את מתארת תרבות עבודה מפחידה ומסוכנת. אולי יש טעם לנסות לצביע על כך למשהו?? בכל מקרה אני מקווה שהביקור שלכם שם יהיה קצר וקל יותר. החלמה מהירה!

buba300

New member
../images/Emo201.gifבריאות לסבתא אמן

שתחזור לאיתנה. וכמובן גם את ובעלך.

החלמה מהירה לסבתא שלך

לצערי, אני מכירה את הנושא מקרוב. זאת אכן תקופה לא קלה - התמודדות לא פשוטה שלה ושלכם. אני הצטערתי על כל שעה שסבתא שלי העבירה שם לבד (כולל הלילות). האדישות שהצוות הרפואי יכולה לפתח מפחידה.

mick nik

New member
החלמה מהירה. כתבת כ"כ נכון אבל...

כמי שהיתה שם עד לא מזמן, עם אבא שהיה חולה סיעודי מאושפז, יכולה לומר שעם כל התסכול והכעס על אטימות המערכת, גם לצוות הרפואי לא קל בכלל. במשך שעות בבית החולים ראיתי אנשים נפלאים, שעובדים בתנאים לא אנושיים. רופאים מתמחים, שאחרי שהקדישו את מיטב שנותיהם ללימודים נאלצים לעבוד שעות על גבי שעות (בשכר מעליב כמעט) ולקבל החלטות שנוגעות בחיי אדם כשהם עייפים ומותשים. בתנאים בהם 2-3 אחיות צריכות לשרת עשרות חולים, שלכולם כואב/קשה/מציק כנראה שאצל חלק מהאנשים הדרך היחידה לחזור הביתה ולשמור על השפיות היא קצת להתנתק, להגדיר סדרי עדיפויות ולפעול בהתאם. האנשים האלה הם אלה שאנו רואים בבתי החולים, והכי קל ונוח להפנות את הכעס כלפיהם אבל אני, לפחות, לא הייתי רוצה להיות שם במקומם. בינתיים עצתי היחידה לך ולכל מי שנמצא במצבך היא פשוט להיות שם ליד מי שזקוק לנו במהלך אשפוז. זה מכעיס, זה מקומם וזה נוגע בקצות העצבים הכי רגישים של כולנו אבל לא אחת ראיתי שכאשר בן משפחה נמצא בסמוך המאושפז מקבל טיפול טוב יותר, ולו רק בשל יכולתו להתריע ולקרוא שצוות כשהוא נחוץ בזמן אמת. שתהיה באמת בריאות טובה לכולכם ושאף אחד לא יזדקק לשהייה במקומות כאלה יותר....

בּלו

New member
../images/Emo201.gif שתהיה החלמה מהירה וקלה

גם אצלנו נשברו איברים בסופ"ש הזה

want a baby

New member
../images/Emo201.gif החלמה מהירה...

ולגבי מערכת בריאות ציבורית לעת זקנה... כמה שאני מסכימה איתך!

למעלה