סופשבוע שהיה

המון

4 טוניקות/שמלות תלוי את מי שואלים ואם זה מונח על ישבן לפני/אחרי לידה שרשרת, עגילים וקשת. ומטפחת לאמא שלי

yaelyb

New member
../images/Emo99.gifחלק'ה, גיוס והמלצה למסעדה טובה ../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

אתמול עשינו חלק'ה לילד...כן, כן התל אביבית האולטמטיבית לקחה מים
מספריים ואת כל המשפחה
עד למירון
. היה מרגש, מקסים, מכובד, מדהים. הילד יצא וצעק"אמא גזרו לי פה, פה ופה"
אח"כ נסענו למסעדת הארי 8 בצפת מסעדת בשרים מדהימה, אווירה, אוכל ויש להם אפילו חדר יצירה לילדים זה היה שוס רציני
אנחנו ישבנו ונהננו והילדים נהנו מהקוביות, הרכבות, מדבקות ועוד ועוד.... חדר היצירה רעיון גאוני
.
תודה לגינגר האחת על ההמלצה
אחרי התרגשויות אתמול, ליוויתי את אחי היום לבקו"ם
מרשה לעצמי לאחל לו בשעה טובה וגיוס קל ונעים. אחרי 3 ימים נטולי שינה הגעתי הביתה ובדרך למיטה לפני שהילדים חוזרים מהגן
.

בוליפלג

New member
וואו - מקבץ של אירועים מרגשים../images/Emo70.gif ותגידי

נראה לך שאת 'עוברת' חלקה מבלי לתת איזו זוית צילום
קדימה - שוט, תני תמונות
והמון הצלחה לאחיך בשירותו הצבאי

yaelyb

New member
בכניסה למירון מבסוט מהמשקפיים../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

yaelyb

New member
../images/Emo213.gifהופ, הופ, טרללה גדלתי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תרשו לי להוסיף מבלי לפגוע:
טפו טפו טפו בן פורת יוסף.... תינוק שלי גדול אתה גיבור
אוהבת אותך המון, אמא

בוליפלג

New member
איזה גברבר חמווווד../images/Emo13.gif

תודה על התמונות. יפה היה ויפה ישאר..
(טפו..)

טיסה להודו../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

הבעל נוסע לבד להודו יש משהו שמומלץ להביא משם לקטנים?

Ronronit1

New member
תלוי לאן הוא נוסע ואם יש לו סבלנות

-את יכולה לתפור בגדים אצל חייט שם לפי מידה בגרושים. רצוי לתת לו בגד שאת רוצה העתק שלו או תציירי את הבגד שאת רוצה. בהרבה מקומות בהודו יש משי מעולה ונעים, לא רק משי מבריק. אני מאוד אוהבת את המשי הגס שם. - מקל נים - מקל לצחצוח שיניים שמלבין ומנקה שיניים יותר מכל משחה. כדי שלא יתיבש צריך לשים אותו במקפיא, אחרת אחרי כמה שבועות הוא מתייבש ולא יעיל. - נעלי בית - באיזורים הקרים יותר יש נעלי בית סרוגות מצמר.

אז את אומרת שאפשר לתפור איזו

שמלה יפה? כווני קצת יש המון סבלנות נוסע לצפון מערב.....

Ronronit1

New member
אפשר לתפור שמלות משגעות!

רק צריך להסביר להודים בדיוק מה את רוצה, ורצוי להראות להם את זה בתמונה או אם יש לך שמלה שאת רוצה לשכפל. בוראנסי יש משי מדהים וזול, ברוב הודו יש כותנה באיכות טובה. במקומות אחרים בצפון יכול להיות שהמשי יהיה מאוד יקר. שיקח בחשבון שכשההודים אומרים שיהיה מוכן בזמן מסויים זה זמן הודי... ולפעמים יש להם פיקשושים אז צריך לבדוק שזה יצא טוב וכמו שרציתם, ואם לא מבקשים שיתקנו ויכול להיות שזה יקח עוד יום. צריך סבלנות איתם. חוץ מזה בשווקים בצפון יש טוניקות הודיות משגעות לבנות, קניתי לחברה סט תואם לה ולבת שלה, זה היה ממש מתוק. בהרבה מקומות יש תכשיטי פלסטיק וצמידים שבנות אוהבות. באיזורים מסויימים בצפון מערב (בגוג'ראט) יש כפרים שעושים רקמות יד ובטיק מקסים שיראה טוב על שמלות. רק תזהרי כשאת מכבסת בפעמים הראשונות, לפעמים הצבע יורד, תלוי באיכות הבד. תכבסי ביד ותכניסי חומץ למים.

למעלה