סופשבוע שהיה

buba300

New member
סופשבוע שהיה../images/Emo42.gif../images/Emo178.gif

יום שישי התעוררנו מאוחר ואכלנו ארוחה טעימה נסענו רומי ואני לת"א לסידורים
ואחר כך ביקרתי במספרה והספרית את שערי קיצצה נסענו לארוחת צהרים אצל ההורים, כהרגלנו בגינה כל היום נשנושים. בערב יצאתי לבלות עם חברים טובים. בוקר שבת שיחקנו וראינו סרט בכבלים ובצהרים ביקרנו את אחותי. הבכור, חייל, הגיע לחופשה ורומי החליטה לקחת לו את הגיטרה לשיעורי נגינה
. בכלל, אצל אחותי הבית מלא באטרקציות ושם השתוללנו המון בבוקסינג, משחקי כדורגל, בכלל עם 3 האחיינים זה שמחה ורון
אחה"צ המאוחרים חזרנו לבית עמוסים בקלטות שאחותי לרומי קנתה צפינו בקלטת, ארוחת ערב ואמבטיה
. ספרו ושתפו איך עבר סופהשבוע החם כי אנו כל השבוע במזגנים. וכעת הסתיימה הקטיינה וכל יום נתכנן ונחשוב לאן הולכים עם הילדים. אז איפה ביליתם, איפה הצטננתם, מה אכלתם ואיפה התמלאתם בצחוק בריא. מאחלת לכם שבוע נפלא, נעים, קריר וחייכני.

חמודבה

New member
סופ"ש חביב ../images/Emo175.gif

בשישי בצהריים הלכנו לאכול אצל ההורים של הבעל, משם הביתה למנוחה ולארוחת שישי. כבר ההרבה זמן שלא נשארנו בבית בשישי בערב והיה שינוי מרענן. בשבת בבוקר באו זוג חברים עם הילדים לארוחת בוקר ונשארו עד הצהריים. שהם הלכו ליבי נפלה שדודה למיטה והפלא ופלא נועה גם נרדמה. אחרה"צ אחותי והחבר שלה קפצו לביקור קצר ואחריו, כשחשבנו שכבר יותר נסבל בחוץ, בסביבות שש נסענו לפארק הלאומי. היינו קצת והחום ניצח! אכלנו גלידה זריזה וחזרנו הביתה למקלחות ושינה.

בוליפלג

New member
ומה בישלת בסוף../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif../images/Emo238.gif

אני אישית נשארתי במתח...

חמודבה

New member
../images/Emo6.gif אהה...

בשישי בערב הכנתי חלבי: פיצה / סלט / חביתה (נועה לא מוותרת עליה) וכדורי שוקולד (שלנועה עשו את השבת - היא לא הפסיקה לדבר עליהם ועל הסוכריות שפיזרתי עליהם) בשבת בצהריים הכנתי שייטל בתנור (פילה מדומה) עם תפו"א.

בוליפלג

New member
יפה לה ../images/Emo168.gif../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif איזה סופש

נהדר!! איך יצא הגֵז?

gallish

New member
איזה מותק שהיא!!!

ואת, לא הסתפרת ממש לא מזמן? מה עם איזה תמונה לשטוף ת'עיניים?
לנו היה סופ"ש ממש רגיל
רוב הזמן בבית. אוכל, מנוחה, יצירה, וקצת טיפוס על הקירות
שיהיה שבוע מוצלח!
גלי.

buba300

New member
יקירותי, יפה שאתן זוכרות

ואכן כיסחתי שוב. הוא קצר ומסודר להפליא. תגיע תמונה בקרוב

בוליפלג

New member
../images/Emo41.gifסופ"ש של ../images/Emo82.gif ויומולדת 50../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

אז...מה היה לנו
יום שישי - אני והבנות 'לבד' - אבא ישן לאחר לילה של עבודה קשה. לקראת מחצית היום חברה 'חטפה' את רוני לג'ימבורי עם חברה נוספת - אורי ואמא נשארות לבד, אבל ביחד
. מעט קניות, הרבה מזגן בבית! רוני חוזרת, אבא מתעורר, אוכל, מנוחה ומתארגנים למסיבת יום הולדת היובל של אשתו של אבא
מסיבה מעולה, עמדת די ג'י שלא מביישת מסיבה ת"א טיפוסית,
,
,
,
והמון מצברוח טוב
וכל זאת בביתם אשר על ראש גבעה. הקטנה נרדמה חרף המוסיקה הרועשת, והגדולה, כיאה לילדים ובע"ח, גנבה ת'הצגה..ופיזזה על רחבת הריקודים
(בעוד הוריה מתבוננים מן הצד רווי נחת
). מיותר לציין כי הדרך הבייתה היתה מלאת
וביום שבת - מסתגרים ב
כי ה
בחוץ פשוט בלתי נסבלת
אחה"צ חברים קפצו לביקור נהדר....א.ערב משותפת והופס - הבנות למיטות. בקיצור - סופ"ש כלבבי

gallish

New member
והתמונות כלבבי ../images/Emo13.gif

אהבתי את הקונרסט בין ה"סערה" של רוני לשלווה של אורי
מהממות

buba300

New member
../images/Emo99.gifמקסימות

מומולדת 50 יובל שמח לאשתו של אבא

MotheRonit

New member
../images/Emo160.gifקפצתי ממטוס../images/Emo160.gif

הייתי אומרת שלעבור מהתבכיינות על סופי שבוע של כתיבת עבודות לשבת של צניחה חופשית זה יפה,לא? היה מדהים! וביום שישי הוצאתי את לוני מהגן ונסענו אליי הביתה...אכלנו ארוחת "בוקר"...בשאריות האכלנו את הים ויצאנו לטייל עם ה אחר כך נסענו לסבתא שלי-סבתא רבא שלו () שם שיחקנו, הכנו ארוחת צהריים ושטפנו כלים

maracuja

New member
היה חם, וקשה

הגדול שלי (שהוא רק בן 3 - יהיה, בעוד שבוע) במצב רוח... מה להגיד... לא משהו. בוכה כל הזמן, בלי סיבה הנראת לעין. שום דבר לא טוב לו. לפחות ככה זה בבית. בחוץ הוא בסדר, שמח, אבל בבית לא מרוצה משום דבר. הוא גם משתעל הרבה, מסכן. הלילה היה בלתי נסבל - גם הלילה והגם הילד (מותר לי להגיד את זה נכון? אני אוהבת אותו עד מוות, אבל לפעמים ההתנהגות שלו היא בלתי נסבלת שבא לי לצעוק). התעוררויות, פיפי במיטה (לא באשמתו, קורה), פיפי ליד המיטה שלי, כן בכוונה כי אמרתי לו שאני לא הולכת להכין לו שוקו ב-5 בבוקר, בכי בלי הפסקה... יו... טוב שיש גן!

סופ"ש נהדר

קצת נטול בנות... ביום שישי לא עשינו יותר מידי, בבוקר קצת סידורים ואחה"צ הלכנו לגן שעשועים לפגוש את ההורים שלי (אמא שלי לא ראתה את הבנות כמעט שבועיים!) ביום שבת שלחתי את בעלי עם שירה לים, שמתי את רוני אצל ההורים שלי, והלכתי לשוק בגדי מעצבים ואקססוריז. בערב 2 הבנות היו שפוכות מעייפות אז הלכו לישון מוקדם. האם ילדתי אותן רק כדי להיפטר מהן???????????????? טוב, נו, פעם ב... גם לי מותר לרצות קצת חופש.

גם אני ../images/Emo24.gif

חסמו לי בבנק את הגישה לפורומים של תפוז. יוצא לי להיכנס לפעמים לרפרף, לכתוב אין לי זמן כל כך...

buba300

New member
../images/Emo6.gif גרמת לי לצחוק

מגיע לך חופש וכל הכבוד לך שאת מפרגנת לעצמך!
לפחות קנית משהו?

למעלה