סופשבוע ענוג..

לא מאמינה בתקשורת שנפתרת

בלי שדנים ומדברים על המחשבות פנטזיות וכו' מנסיוני בעינייני תקשורת.. לכל אחד יש מחשבות שלו, פרשנויות שלו... אתה בה מעולמך, היא באה מהעולם שלה המשפחה שלה ההרגלים שלה. אם לא מדברים על המחשבות, פנטזיות, דמיונות, רגשות... בודקים ביחד הדברים נשארים תקועים.

אין לך מחשבות

או פנטזיות שאת רוצה לשמור לעצמך? בכל דבר את משתפת? אני מאוד מתחברת למה שהוא כותב כאן - ואנחנו מאוד לא תקועים
יש לי את הדמיונות שלי, הפנטזיות שלי, הרגשות שלי, המחשבות שלי - אנחנו לא יחידה אחת אנחנו שניים שאוהבים מאוד אחד את השני, אבל מותר שיהיו לנו דברים פרטיים משלנו כמו מחשבות\רגשות\פנטזיות.

ודאי שיש גם פנטזיות.. ומחשבות פרטיות שלי

אבל בזוגיות הפתוחה שלנו אני גם נהינת מאוד לחלוק אותם עם הפרטנרים שלי וחושבת שבלי לדבר על מה שיש לנו בביפנים אנחנו מפספסים הרבה דברים... זה כמובן מהמקום שלי והניסיון שלי ולא מחייב אותך. אני נוכחתי לדעת שאצלי, זה שאנחנו חולקים ברגשות במחשבות ובפנטזיות מאפשר לי להינות יותר ולהפתח יותר.. לתשוקה לחוויות וכו' שבוע מקסים לך

אני מאמין גדול בתקשורת..

אלא שיש לעיתים דברים שאינם זקוקים לפתרון והם על בסיס שיתופי בלבד ובנקודות מסוימות נדמה שהן מעלות קושי נוסף שאינו מחוייב במציאות וסיטואציה מסויימת בלתי חשובה מקבלת פרופורציות גדולות בהרבה מאשר היא באמת במציאות.. והכל כמובן ממקום של כוונות טובות.. איפשהוא אני מאמין גדול בתקשורת אבל מאמין יותר גדול ברגישות ולפעמים לפחות אצלי הם מתנגשים והצורך לבחור באחד משניהם קשה לי.. איכשהוא המילה תקועים נשארה לי תקועה כאן מכל מה שכתבת וכמה שאני מנסה לבדוק עם עצמי אני לא מרגיש את זה..

../images/Emo6.gif שמחה בשבילך

מצטערת אם לא קלעתי לתחושות שלך.. תמשיך לזרום בתקשורת שלך למרות שלא מבינה על מה אתה מדבר... אני (לא מחייב אותך) מעדיפה ללבן את הנקודות שמעלות קושי ולא להגיד שהם בלתי חשובות, (ביחוד אם אתה בתהליך של פתיחת הזוגיות.. )

מצטערת?

על מה ולמה? אנשים הם שונים בבסיסם וטוב שכך ואם לכולם בפורום הייתה אותה דיעה הוא היה חדל מלהתקיים.... אין כאן כל מקום להצטער :) ברור שנקודות שמעלות קושי יש ללבן.. עד כאן אני איתך השאלה היא האם להערים קשיים במקום שאין ממש קושי <שיתוף הדדי בפנטזיות אינן קושי לטעמי> זו סוג של תקשורת שאינה רגישה ומובילה <לא תמיד אגב אלא אפילו כמעט ולא> לתרשימי זרימה שאולי יקרו ואולי לא.. המציאות חזקה מהכל והתקשורת הכרחית כדי לקיים אותה הוגנת וטובה.. אני לא אמרתי שהתקשורת שלי היא הטובה ביותר ואם כך הובנתי אז כנראה שלא הסברתי נכון.. התקשורת שלי היא זו שטובה לי ולבת זוגי ובה אני משתף.. וכן יש לי תהיות לעיתים לגבי רמת השיתוף שבאה בסתירה לרגישות שלי.. אני בטוח שיש מקומות טובים יותר וטובים פחות והמסע הזה עוד ילמד אותי ואותה רבות. בכל מקרה דיעות לכאן או לכאן הן תמיד לגיטמיות :)

אכן היה ענוג :)

ואם זה נקרא כך הרי זה בזכות הנפשות הפועולות כאן שנותנות לי להרגיש שייך :) תודה תודה ברוכה הנמצאת :)

נשקניתת

New member
לא יודעת עד כמה לגיטימי

שאברך "חדש" בברוך הבא
מאחת שמפה אבל לא בדיוק פה
יאללה בירכתי תתמודדו

לגיטימי לגיטימי :)

קראתי פעמיים את מה שכתבת.. בסוף לא ממש ברכת.. אבל ברורה לי הכוונה :)) תודה ומי אלה תתמודדו?? נראה לי שפה מתמודדים עם הכל :)

אסתי69

New member
תענוג אמיתי לקרוא אותך

ואת האהבה והחברות שנשקפת ממילותיך. לקרוא אחורה או בקישורים בהחלט עצה טובה. מעבר לזה לדעתי הרבה שיחות, הבנה מאיפה חוסר הבטחון הזה שלך. ברוך בואך ושבוע קסום .

../images/Emo9.gif

התחלתי לקרוא אחורה ויש המון מה.. זה קצת קשה אבל יש לי זמן :) תודה על קבלת הפנים החמימה ושבוע קסום ומלא חיוכים :)

למעלה