סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

איך עבר לכם השבוע ?

מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?

אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

is00

New member
ממליץ על הסרט "בעיניים של מייזי"

אומנם החצי השני של הסרט פחות טוב מהראשון, בגלל שהוא הפך להיות...הוליוודי מידי, אבל עדיין סרט טוב.
חייב להודות כשראיתי את השחקנית ששיחקה את מייזי חשבתי שמדובר בשחקנית שמשחקת את לילי ב"משפחה מודרנית"(זאת לא).

is00

New member
בקצרה.

התקציר של הסרט היה משהו כזה - ילדה בת 6 מוצאת את עצמה במרכז מאבק גירושים מכוער בין ההורים שלה ומוצאת נחמה בבני הזוג החדשים של ההורים.

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

גםצופה

Member
מנהל
ב-24 שיגע אותי

מאיפה הגנרל (קוברן) מוכר לי.... עד שבבדיקה ב-IMDB הבנתי שמדובר בוולטר מ'החץ'
(לשחקן עצמו קוראים קולין סלמון או קולין סומון
)

גםצופה

Member
מנהל
הנחתי שכך....

אבל לא הייתי בטוחה כי למשל אצל איילה פישר (אשתו של סשה ברון כהן...) כתוב S בשם הפרטי (תמיד הייתי בטוחה שקוראים לה איסלה
)

is00

New member
זקארי קווינטו התארח ב"ג'ורדן".

בפרק האחרון ששודר היום ביס בייס זקארי קווינטו(סיילר מ"גיבורים" וספוק מהעיובד החדש ל"מסע בין כוכבים") התארח בפרק.
בנוסף השבוע גם חזרה להתארח לינדזי שואו ב"פרוורי הגיהינום" בנוסף לנטשה לג'רו(לפעמים יושבת בפאנל של הטוק שואו של צ'לסי הנדלר ומשם זיהיתי אותה) ששיחקה ב- 4-5 הפרקים האחרונים את נורה ה...ריבאונד של ג'ורג' אחרי דאלאס.

גםצופה

Member
מנהל
אפרופו ג'ורדן

עכשיו בחיפוש מידע לגבי הנסיכה הקסומה (בגלל מנדי פטינקין)
אני מבינה מאיפה הפסיכיאטר מג'ורדן (Dr. Howard Stiles) מאד מוכר לי השחקן וואלאס שון גילם בנסיכה הקסומה את ויזיני.

אגב הוא גם שיחק ב'האישה הטובה' את צ'רלס לסטר...

למעלה