סופרמוטו עכשיו התמונות

כר דשא

New member
נחיתה רכה

סיפור בהמשכים חלק א

t P R

New member
הברבור המרחף...!

אכן, הריחוף הסתיים בעמידה על שתי רגליים
כל מה שנשאר הוא להרים ולהתניע...

LY 192

New member
שילוב של צב וזיקית - תראה איך ברגע

הנפילה אני משנה את הצבעים כדי להיבלע בצבעי השלט ברקע- אפור אדום.

45degrees

New member
שילוב של צב וזיקית = "צבית"

כל הכבוד לוני על הרכיבה ב S1. 'צטער שעיכבתי את כ-ו-ל-ם כמעט במירוץ השני

LY 192

New member
עיכוב , זה מונח אימונים. במרוץ זה

נקרא הגנה. כל הכבוד לך על רכיבה חלקה וביחוד בשטח , בו היית חלש בעבר הלא רחוק. האמת, ניסיתי לעקוף , אך השיירה שלך ,הנשיא וכרובי,יצרה רצף של גלגל לגלגל בשטח ופשוט לא הצלחתי. כל פעם שירדתי מהטייבל השני וניסיתי לחתוך את הקיר לבלוקפס, , ראיתי "נחש" של שלושה רוכבים ,תחת לתחת לאורך כל הקיר, בלי אף טעות ואף נפילה. חיכיתי לטעויות , אך הן לא באו. כל הכבוד ולהתראות בשנה הבאה

LY 192

New member
אחלה תמונה לסיכומה של שנה../images/Emo45.gif

אחרי התפוצצות שכזו , נשאר לי רק לעלות ל S1. שימו לב לתגובת הבנות ברקע. תודה לכולם על יום קסום. תודה למארגנים - אין כמוני יש לי רוני ולרוני יש בעל ולבעל יש גביע אליפות 2005- ברכות ונשיקות. מזל טוב ללוקה על אליפות 2005- האיש שלנו במוטוקרוס. תודה לטל"ש ,לרותם ,לאהוד ,למרשלי"ם ,ביחוד לקרמברג וסימה מקסימה. קרמברג פתח היום סטרטאפ חדש - גם ממרשל וגם נותן עידוד והכי חשוב, פידבק בשטח - תודה תודה אחי,שוב אלינו מהר. תודה מיוחדת לאלי ברווז ברדה על התמיכה הטכנית והמורלית ולא בפעם הראשונה. תודה לאישתי ולילדים שתמכו ובאו ולהם מוקדש המרוץ הראשון ב- S1.
זהו, תם לו פרק. הכל החל כבדיחה לפני שנה ואחרי מסע מפרך בהדרכתו הראויה לכל שבח של כפיר ,למדתי לרכב על אופנוע ובאותה הזדמנות גם סופרמוטו. תודה לכל הרוכבים שאיפשרו לי שנה קסומה מליאת חוויות וחברויות. הרופא אמר שתוך חודש אני אוכל לתפקד באופן כמעט מלא. להתראות בשנה הבאה : S1 אלא מה

למעלה