סופרבוס... ושאר ירקות

מצב
הנושא נעול.

AndreyS

New member
סופרבוס... ושאר ירקות

סופרבוס... ושאר ירקות
שלום, יש לי שתי שאלות... הייתי היום ברמלה ושמתי לב שהקוים העירוניים מבוצעים על ידי חברה שנקראת סופרבוס... מה זה? חברה פרטית שזכתה באיזה מכרז להפעלת התחבורה בעיר? או חטיבה של תחבורה ציבורית של העירייה כמו בב"ש? ועוד שאלה... היום קראתי בעיתון "כאן-דרום" שחברה מסויימת (לא זוכר איך קוראים לה) זכתה במכרז להפעלת הקוים הבינעירוניים של אשדוד והחלה לגייס עובדים... החברה הזו תבצע את הקוים במקום אגד? היא תהיה מתחרה לאגד? מישהו יכול לפרט על הפרוייקט\מכרז הזה?

איליה.

New member
סופרבוס

סופרבוס... ושאר ירקות
שלום, יש לי שתי שאלות... הייתי היום ברמלה ושמתי לב שהקוים העירוניים מבוצעים על ידי חברה שנקראת סופרבוס... מה זה? חברה פרטית שזכתה באיזה מכרז להפעלת התחבורה בעיר? או חטיבה של תחבורה ציבורית של העירייה כמו בב"ש? ועוד שאלה... היום קראתי בעיתון "כאן-דרום" שחברה מסויימת (לא זוכר איך קוראים לה) זכתה במכרז להפעלת הקוים הבינעירוניים של אשדוד והחלה לגייס עובדים... החברה הזו תבצע את הקוים במקום אגד? היא תהיה מתחרה לאגד? מישהו יכול לפרט על הפרוייקט\מכרז הזה?
סופרבוס
היא חברה פרטית שזכתה במכרז לפני שנתיים-שלוש. היא מפעילה גם את הקווים מלוד/רמלה לתל אביב, מלוד/רמלה למושבים שמסביב, ואם איני טועה אז גם בתוך שוהם ומשוהם לתל אביב.

AndreyS

New member
למה דווקא?

סופרבוס
היא חברה פרטית שזכתה במכרז לפני שנתיים-שלוש. היא מפעילה גם את הקווים מלוד/רמלה לתל אביב, מלוד/רמלה למושבים שמסביב, ואם איני טועה אז גם בתוך שוהם ומשוהם לתל אביב.
למה דווקא?
למה דווקא ברמלה ולוד מכרז כזה פורסם ובמקומות אחרים לא? והשאלה השנייה?

איליה.

New member
פורסמו מספר מכרזים

למה דווקא?
למה דווקא ברמלה ולוד מכרז כזה פורסם ובמקומות אחרים לא? והשאלה השנייה?
פורסמו מספר מכרזים
בחלק מהאזורים בארץ כבר הועברו קווים מאגד לחברות אחרות, מכרזים נוספים להעברת קווים של אגד ושל דן לחברות אחרות יפורסמו בעתיד. הכוונה היא להפריט אחוז מסוים מקווי אגד ודן.

AndreyS

New member
היפי...

פורסמו מספר מכרזים
בחלק מהאזורים בארץ כבר הועברו קווים מאגד לחברות אחרות, מכרזים נוספים להעברת קווים של אגד ושל דן לחברות אחרות יפורסמו בעתיד. הכוונה היא להפריט אחוז מסוים מקווי אגד ודן.
היפי...
מה הרעיון? מחליפים מונופול אחד במונופול אחר? אם כבר אז לפרסם מכרז אבל לאפשר לאגד\דן להמשיך עם אותם הקוים ואז ליצור תחרות... הלא כן?

AndreyS

New member
אגב.

סופרבוס... ושאר ירקות
אגב.
יש אתרי אינטרנט לחבורת האלה? סופרבוס בייחוד? אפשר כתובת?

AndreyS

New member
עוד שאלות ../images/Emo9.gif

עוד שאלות

אני מקווה לא להיות מעצבן... האוטובוסים של סופרבוס הם מוזרים כאלה Alizee... מה זה? אוטובוסים צרפתיים? הם מייבאים אותם או שהם מורכבים בארץ? ואולי למישהו יש פרטים על החברה שכתה במכרז של הקוים הבינעירוניים של אשדוד?

alizee

עוד שאלות

אני מקווה לא להיות מעצבן... האוטובוסים של סופרבוס הם מוזרים כאלה Alizee... מה זה? אוטובוסים צרפתיים? הם מייבאים אותם או שהם מורכבים בארץ? ואולי למישהו יש פרטים על החברה שכתה במכרז של הקוים הבינעירוניים של אשדוד?
alizee
רוב האוטובוסים של סופרבוס בנויים על שילדה של מרצדס עם מנוע D404 ומרכב של חברת VANHOOL ההולנדית מדגם ALIZEE שהוא הדגם התירותי החדש של VANHOOL הרבה מהאוטובוסים שלהם נקנו מחברות תירות שנאלצו להדק את החגורה בשל מצב התירות בארץ דרך אגב גם חברת נתיב אקספרס מחזיקה באוטובוסים מדגם זה בעיקר בנהריה וצפת

AndreyS

New member
אבל זה לא נוח לא?

alizee
רוב האוטובוסים של סופרבוס בנויים על שילדה של מרצדס עם מנוע D404 ומרכב של חברת VANHOOL ההולנדית מדגם ALIZEE שהוא הדגם התירותי החדש של VANHOOL הרבה מהאוטובוסים שלהם נקנו מחברות תירות שנאלצו להדק את החגורה בשל מצב התירות בארץ דרך אגב גם חברת נתיב אקספרס מחזיקה באוטובוסים מדגם זה בעיקר בנהריה וצפת
אבל זה לא נוח לא?
בעצם כופים על תושבי אותן ערים ליסוע באוטובוסים "תיירותיים" - כאלה שמשמשים בד"כ לנסיעות בינעירוניות. הרי אלה לא אוטובוסים עירוניים ולפעמים לא יהיה נוחים לנסיעות עירוניות - בייחוד בשעות העומס.

K85

New member
מרצדס D404

alizee
מרצדס D404
לאגד יש המון אוטובוסים בינעירוניים מדגם זה שיוצרו בין השנים 1995-2000 והמרכב שלהם הוא מתוצרת "הארגז" או "מרכבים". (יש גם מעט עם מרכב מתוצרת VANHOOL אבל הם נראים בדיוק אותו הדבר.) עם כניסתם לשירות של האוטובוסים החדשים יותר מתוצרת "מאן" ו"וולבו", הועברו הרבה מרצדסים כאלה לחברת הבת של אגד, "אגד תיור ונופש". לפי דעתי אלה אוטובוסים מאוד נוחים, כמעט כמו אוטובוסי ה"חללית" הגבוהים של מאן. לא מזמן יצא לי לראות את האוטובוסים החדשים של "סופרבוס", העיצוב שלהם מאוד יפה (כל אוטובוס צבוע בצבע קצת שונה) ולא נראה לי שהם נקנו מחברות אחרות משום שהם נראים חדשים לגמרי. אכן, גם לחברת "נתיב אקספרס" יש אוטובוסים כאלה, לא מזמן ראיתי אחד בכרמיאל.

AndreyS

New member
התכוונתי לזה

סופרבוס... ושאר ירקות
התכוונתי לזה

סופרבוס

סופרבוס... ושאר ירקות
סופרבוס
חברת סופרבוס זכתה במכרז של כל קווי אגד רמלה ובכלל זה גם הקווים של רמלה-ת"א וכו´ וכן מודיעין עילית (קרית ספר)-בני ברק ומודיעין עילית- י-ם

Neta558

New member
וחלק מקוי לוד, לא?

סופרבוס
חברת סופרבוס זכתה במכרז של כל קווי אגד רמלה ובכלל זה גם הקווים של רמלה-ת"א וכו´ וכן מודיעין עילית (קרית ספר)-בני ברק ומודיעין עילית- י-ם
וחלק מקוי לוד, לא?
לפחות קו 16 בין לוד למכבים רעות הועבר מאגד לסופרבוס... אגב, למישהו יש טבלת מחירים של סופרבוס, או טלפון לבירורים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה