סופרבד

סופרבד

לנימוקים שלי נגד הפסקה בקולנוע (בסרטים של פחות משעתיים וחצי) אני מצטרף את המחשבה שחלפה בראשי בזמן ההפסקה של סופרבד. היא נתנהל י זמן לחושב המחשבה שלי הייתה: רק לא עוד 45 דקות של הדבר הזה. ואחרי ההפסקה, באורך פלא, הסרט היה מצוין. בחלק הראשון זו עוד סרט התבגרות בסגנון אמריקן פאי עם הרבה בדיחות שכבר שעמתי, הרבה גסיות שובניסטיות וכל מני דברים שראיתי כבר ביותר מדי סרטים. בחצי השני (או יותר נכון בחלק האחרון) התסריט החל לזרום יותר, הדמויות קיבלו פתאום נופח והסרט התחיל להיות לא רק מהנה, אלא גם מרגש. לא שהחלק האחרון מושלם (חלק מן הסצנות נמשכות יותר מדי זמן) אבל הוא בהחלט מהווה פיצוי (עבורי) על החלק הראשון שאגב היה נחוץ עבור השבירה של הדמויות בחלק השני.

ניר4819

New member
האם אני טועה או שהשחקן הראשי ב-Knocked up

הוא גם השחקן הראשי בסרט הזה? אם כן, איך הוא? מוצלח יותר או פחות מאשר ב-nocked up, שאני לפחות ממש אהבתי וחשבתי שהוא סרט ממש מקסים. ואגב בעניין ההפסקות בקולנוע - הנה משהו מעניין. הייתי אתמול בסינמה סיטי באבק כובים, ולמרות אורכו של הסרט, ולמרות שמדובר בסינמה סיטי, שם נהוגות הפסקות, לא הייתה הפסקה באמצע הסרט. ממש מוזר...

אתה קורב

השחקן הראשי בKnocked up כתב את התסריט ומשחק בסרט בתפקיד משני. ואת knocked up עדיין לא ראיתי. לגבי ההפסקות- אולי בסינמה סיטי סוף סוף תפסו קצת שכל.

Hypnotize

New member
אני המון זמן הולכת לסינמה סיטי

ומעולם לא היתה הפסקה בסרטים שראיתי שם.

Hypnotize

New member
לגבי השחקן..

מדובר בJonah Hill הוא משחק תפקיד משני בNocked Up ותפקיד ראשי בSuperbad

AeroTom

New member
מפתיע אותי יש לציין

עוד לא ראיתי את הסרט, אבל ממש לא תכננתי ללכת אליו בקולנוע, בגלל המחשבה על סגנון הסרט של החצי הראשון שבאמת תיארת. אחרי התגובה שלך לחצי השני אני אכן אתן לסרט סיכוי. נשמע מפתיע בצורה טובה.

וואי נשמע שהחלק השני מבאס ת'תחת !

היו לי חששות לגבי הסרט הזה מכיוון ובIMDB הוא מקוטלג כ-ROMANCE , אבל הטריילר עשה רושם של סרט מצחיק ביותר טוב נו, תמיד אפשר לראות חצי סרט ולהעיף

Charnibog

New member
אני דווקא נהניתי מכולו

כן הרבה מהסרט הזה זה בדיחות של אמריקן פאי וסרטי סטלנים אחרים אבל בבסיסו הוא סרט סטלנים! מה שכן זה שמורגשת כאן הנגיעה של ג'וד אפטאו לתסריט, אפטאו שכתב וגם ביים את נוקד אפ ובתול בן ארבעים אוהב להוסיף מידה של אמת וכנות לקומדיות שלו דבר שהורגש מאד בנוקד אפ וכמו שציינת בעיקר בחלק השני של סופרבאד שעוסק יותר בידידות מאשר בנסיון להשיג בחורות (גם אבל לא רק). אישית הסרט קרע אותי מצחוק ועד היום אני כל חמש דקות מסנן "I am mclovin" ומגחך. סרט מעולה לטעמי ובהחלט אחת ההפתעות היותר גדולות שהיו לי הקייץ.

למעלה