סוף שמח, קצת עצוב...

saraha6

New member
סוף שמח, קצת עצוב...../images/Emo13.gif../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif

היי לכולם, מי שלא עקב אני נכנסתי לפה לראשונה לאחר שחתולת החצר "פרצה" אלי הביתה והחביאה 5 גורות קטנטנות מאחורי התנור שלי... בהתחלה הייתי די בהיסטריה כי לא ידעתי מה לעשות ומה יהיה עם הזמן נרגעתי, למדתי ונכנסתי לעבודה.... היום באו לקחת את הגורה האחרונה מתוך החמש... ואני מתגעגעת, מתפללת שבחרתי בתים טובים ושצפויים לגורות חיים מלאים ומאושרים...
אני מצרפת קצת תמונות, שכולם יוכלו להתענג על המתיקות הזאת לשנה החדשה... תודה לכל חברי הפורום וכל מי שהגיב, יעץ ועזר... שנה מתוקה-מתוקה לכולנו, שנה של שלום ואהבה, שנה של מיאווווווווווווווו....

saraha6

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gifאוכל.........!!!!!!!!

האמא קצת עצובה.... הולכת וקוראת לגורים כל פעם נעלם לה עוד אחד, אני מקווה שהיא תתגבר מהר מה גם- שלמרות הפרצופים של הבחור, החלטתי לאמץ אותה!

saraha6

New member
|נר../images/Emo90.gif../images/Emo95.gif../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo221.gif../images/Emo41.gif

saraha6

New member
|מוצ../images/Emo90.gif../images/Emo221.gif../images/Emo47.gif../images/Emo213.gif../images/Emo142.gif../images/Emo176.gif../images/Emo41.gif

saraha6

New member
../images/Emo222.gif../images/Emo106.gifירח|../images/Emo141.gif../images/Emo57.gif../images/Emo104.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif

saraha6

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo203.gif../images/Emo145.gif../images/Emo42.gif../images/Emo126.gif../images/Emo103.gif

saraha6

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo104.gif../images/Emo65.gif../images/Emo222.gif../images/Emo106.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif

saraha6

New member
../images/Emo34.gif../images/Emo29.gif../images/Emo106.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

saraha6

New member
../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif

saraha6

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifמה תגידו...?

אשתר1

New member
בהצלחה לגורות בבתים החדשים

כל הכבוד על מציאת בתים והאכפתיות,כעת מה שנותר זה לעקר את האמא ולגדלה כחתולה מאושרת ובריאה.

saraha6

New member
../images/Emo6.gif

עיקרתי אותה לפני שבוע, והיא אוכלת טוב מהרגע שהיא אצלינקיה מפשפשים ומגרגרת.. היא קצת בשוק עכשיו שפתאום היא לבד, וקצת קשה לשכנע אותה שזה גם הבית שלה עכשיו אבל לאט לאט...

Mind Games

New member
מזל טוב על כל האימוצים -

גם של הקטנות וגם של האמא. האמא נראית יפיפיה. אני אוהבת חתולי זורו.

למעלה