סוף שבוע כבר כאן.

1me too1

New member
סוף שבוע כבר כאן.

שתפו אותנו
הטוב

הרע

והלא נורא

שיהיה סוף שבוע שקט

לשאלה: Finger lakes NY מי היתה?

המלצות למלונות, מקומות לבקר ואטרקציות יתקבלו בשמחה

ואם כבר כתבתי בשרשור הזה אז:
הטוב - אתמול סגרנו על ליסינג חדש ונקבל את המכונית החדשה בשבוע הבא. בנוסף, בימים הקרובים (אולי אפילו כבר היום) נקנה מכונית שניה

הרע - השבוע היינו אמורים כבר לבלות עם משפחה וחברים בישראל ואנחנו לא

הלא נורא - זקוקים נורא לנופש ולא מסוגלים לקבל החלטה...

שבוע טוב לכולם

noaronen1

New member
הייתי ממש ממש מזמן...

דבר ראשון יש אזור של יקבים ואפשר לשבת ולאכול במסעדה על היקב, זה מאוד נחמד ומרגיש קצת צרפת.
יש מסלולי הליכה עיירות על המים.
בסך הכל חמוד...
אם אני אמצא משהו בגנזך (אני חושבת שהיינו שם לפני 7 שנים...) אני מבטיחה לעדכן

noaronen1

New member
זה באמת הרגיש כמו שבוע של טוב רע ולא נורא

אז השבוע קרו שני דברים נפלאים:
1. חברת רילוקיישן חתמה שאני איתי חוזה שאני אייצג אותם באזור שבו אני גרה מול חברות שעובדות איתם. ממש כיף!
2. הזמינו אותי להתראיין ברדיו - Women Radio Networking - זה היה מאוד מרגש שהם בכלל חשבו שהסיפור שלי יכול לתת השראה לנשים אחרות.

הרע - המצב בישראל ממש עושה לי רע ויש לי הרגשה שזה לא הסתיים כל כך מהר. ומעצבן אותי אנשים שכותבים דברים מעצבנים כשהם לא מבינים כלום על מה שקורה בארץ. בדרך כלל אני לא מגיבה, אבל השבוע הגבתי בפייסבוק למישהי שהיתה שכנה שלי וכתבה דברים שנורא הרגיזו אותי.

הלא נורא - חוסר שקט מדברים טובים ורעים - זה מעניין איך החיים שלנו הם בעצם גבב של הכל. אני חושבת על זה המון. איך אני חוגגת המון דברים נפלאים ובאותו הזמן דואגת לאחותי שבעלה בגבול עזה, וחברה שלי שהבן שלה שם, ואיך זה להיות אמא לילד חייל כשאין לך מושג מה יקרה לו, וההורים שלי והאחים/יות והחותנת שכולם משחקים אותה כאילו עסקים כרגיל ואיך שאני כבר לא מבינה איך אפשר לחיות בטירוף הזה שנראה להם הכי טבעי בעולם. ואיך גם אני חשבתי שזה הכי טבעי לחיות ככה...
אלו המחשבות שהייתי איתם כל השבוע...

בדיוק המחשבות שלי

איך, איך זה שכולם מתנהגים כאילו כלום, סתם איזה אזעקה פעם ביום, לא ביג דיל. נכון, אז תוך כדי הליכה מציצים לראות איפה אפשר להסתתר במקרה ש... אבל זה באמת שום דבר. המסעדות מלאות והקניונים מפוצצים. אופס, אולי זאת לא המלה הכי מתאימה.
אני כבר כל כך לא במקום הזה, פשוט בלתי נתפס בעיני שהמשפחה והחברים שלי חיים כאילו בשגרה במצב כל כך מוטרף.

אני בארץ. כן, זה הזוי לצאת מהבית

כאשר הטילים עפים בשמיים, אבל כוח ההשרדות שלנו כנראה חזק מזה. אנחנו יוצאים מהבית. מבלים בבריכה ועושים חופשה כמה שאפשר. אין מצב שאני ישב בבית בגלל זה. זה הכי גרוע. חייבים לשדר שיגרה בשביל הנפש. זה אמיתי.

כמו שכתבת. יש בראש תוכניות מגרה, נכנסים למקום ובודקים איפה המרחב המוגן וכד', אבל זהו, החיים ממשיכים.

1me too1

New member
הטוב, הרע והלא נורא שלי

הטוב - עוד קצת בילויים עם חמותי השבוע, כמה playdate לבחור, ארוחת ערב עם חברים בשישי בערב, וגם קצת זמן לעצמי, עשיתי סדר בארון אחד וארזתי כמה דברי תינוקות לחברה שילדה לא מזמן.

הרע - המצד בארץ מלחיץ אותי, ממש יש לי לחצים בחזה. באמת שאני מקווה שזה יסתיים במהירות ובמינימום נפגעים.

הלא נורא - חמותי חזרה לארץ, הצענו לה להשאר, אבל היא לא רצתה. נראה שרק אני לקחתי את זה קשה
.
אתמול הבחור שיחק עם השכנים בחוץ והאמא אמרה לי שהילדון רוצה להיות אח גדול..... אבל לא עניתי לה! וגם לא נכנסתי לדכאון - אולי זה צריך להיות בטוב.....

שיהיה סוף שבוע נעים לכולם, ושיהיה שקט

טוב שאת שומרת על רוח איתנה

אותי משפטים כאלה על עוד ילד תמיד מחרידים, במיוחד מאז שהניסיונות שלנו לא עולים יפה.

1me too1

New member
כן גם אותי

כבר למעלה משלוש שנים....
אבל הפעם - זה לא הפריע לי ולא הפיל אותי כמו תמיד.
חיבוק

הטוב, הרע והנערה

הטוב- מסיבת הסיום מאחוריי, ממש התקדמנו עם ארגון הבית, יחסינו עם בעלת הדירה השתפרו פלאים אחרי שהבהרתי לה שאני לא מוכנה לקבל את היחס שלה שהיה מזעזע...

הרע- המון המון לחץ ועומס רגשי ופיזי, והמלחמה פה לא מוסיפה בכלל

הלא נורא- מאוד אוהבת את הגן אבל אין ספק שברגע שהגן יסתיים- אהיה יותר פנויה ורגועה לעוד דברים ויהיו הרבה הכנות והתארגנויות לנסיעה... מקווים תוך חודש להיות כבר בארה"ב
.

קיבלנו את המסמכים מהחברה בחו"ל

נותר רק ללכת לראיון, לקבל ויזה ולהזמין כרטיס טיסה.
מקווה תוך פחות מחודש כבר להיות בדרך לשם
.

CRAZYBUTTERFLY

New member
היי פרפרי אהבה

את נמצאת גם בפורום הורים לתינוקות נכון?..
לפי מה שאני זוכרת את גננת אתם עוברים לארה"ב..? איזה יופי שיהיה בהצלחה

השבוע שלנו

הטוב. הבנות שלי, הן נקודת האור בחיי. יש את הרגעים האלו במשך היום שאני פתאום רואה אותן, ממש מבחינה בכל הפרטים הקטנים בפנים שלהן, מקשיבה לקול שלהן, לתנועות גוף שלהן, ואני פשוט מאושרת.

הרע. קיוותי להתקבל ללימודים כבר לסמסטר הקרוב, אבל זה לא יקרה :( אני צריכה לעשות השלמות לתואר הראשון ולהתחיל להלחם בבירקורטיה האמריקנית. שונאת בירוקרטיה.
ומתחיל להיות קשה מידי להתעדכן בחדשות מהארץ.

הלא נורא. השבוע היה די שחור ולבן. שהיה טוב היה ממש טוב, ושרע, אז אני בוכה מכל הלב

שיהיה שבוע שקט ובטוח

אוי, בירוקרטיה זה נורא.

מקווה שיקרה משהו טוב בזמן שיתפנה לך!
(זה מה שקרה לי לפני שנתיים. הייתי כל כך מאוכזבת, אבל בסוף היה לי פנאי להמון דברים מוצלחים ובמבט לאחור טוב שזה היה כך...)

למעלה