"סוף ציטוט"-כתבה גדולה על על ג'קו ב-"7 לילות"

Nova5

New member
"סוף ציטוט"-כתבה גדולה על על ג'קו ב-"7 לילות"

כתבה שלפני 3 שנים הייתה יכולה לשנות את המצב בהרבה אני מקווה שמומחיות שלנו יתנו לינק ואפילו סריקה אני לא צריכה לספר לכם על מה מדבר ג'קו בשלושה עמודים שלמים - בערך אותו פורמט שלפני שלוש וחצי שנים שינה לו את החיים עצוב, כואב ומאוד מקווה שלא מאוחר מדי.... אני רק אצטט חלק מהתגובה של רביב גולן ורז שכניק(
): "... זו הייתה זכותו המלאה של ג'קו למתוח ביקורות על אמנים אחרים, גם אם קוראים להם רמי קליינשטיין. זו הייתה זכותו המלאה לא להתגייס לצבא גבן שכול, ולהגיד שיש כאלה שתפקידם לשיר בלוויות של חיילים. בבופה הפלורליסטטי כביכול, רק כביכול, של התקשורת הישראלית, צריך להיות מקום גם למוצרים שאינן תפוחים ותמרים. ג'קו הגיש מסמרים ונוצות. הוא סיים כציפור שלא עפה." יש לי ציטוט אחר של סופר מפורסם: "מי שנולד לזחול לא יכול לעוף". שלוש וחצי שנים של זחילה בהחלט הספיקו. מקווה שכתבה הזאת קצת נקתה את השמיים למעוף חופשי

תודה רבה נובה!

מעניין מאד! לא ידעתי שישנה כתבה כזאת. אחרי זה אלך לקנות את העיתון. מעניין אותי מי יזם את הכתבה ואם ידיעות אחרונות פשוט החליט לפתע לכתוב בנושא.

yila

New member
כל מה שג'קו היה צריך זה שרונה אלבאום אמיצה

שהבינה שהאנשים ממשיכים לאהוב אותו... לא חששה להפיק מחזמר עם ג'קו אייזנברג בתפקיד הראשי. שכנעה אותו להאמין בכוחות עצמו ללכת זקוף וזה ממש נפלא בעיני.! אמנם הצגת ילדים אך ליד הילדים ישבו מבוגרים שאהבו, ונהנו לא פחות...היו אמורות להיות שתי הופעות אך הקרייתים הוסיפו הצגה "סגורה" מוזמנת...כך ספרה לנו בהתרגשות כשיצאנו מההצגה שהייתה ב- 15.00 . זאת אומרת שאם רוצים אין זו אגדה... יש אנשים שעדיין אוהבים את ג'קו, מאוד. ג'קו שיחק יפה ושר כמו שרק הוא יודע... הכתבה מאוד קשה, קשה להתייחב אליה באוביקטוביות. נקווה לתגובה הולמת ויעילה לא פחות מקודמתה. אני מסכימה עם ג'קו שלא ירחיק יום ואותו דיסק שהוציא ומכר 5000 עותקים יגיע לפלטינה... משום שהוא טוב איכותי וייחודי. טוב שיש לו עוד כח ומאחלת לו לא להישבר, היצירה שלו תפרוץ ותצליח ! יש מקום לכולם... ובמיוחד לג'קו אייזנברג,
מקווני שכל ראשי הערים קראו את הכתבה... אולי הבינו משהו, גם קהלני וגם מר בן כספית המכובד.

כתבה טובה ונוגעת

נקווה שהיא באמת תועיל במשהו... היה עצוב לי לקרוא כמה מהדברים,החרא שהוא אכל מעצבן אותי עד כדי דמעותת כולל האטימות של האנשים במדינה הזאת פאק,מה הבעיה שלהם??

בכתבה ברייטינג שנמצאת אצלי נאמר שהתקליט מחר

6000 עותקים...מוזר.. וסתם ציטוט משם של ג'קו:אמרו לי לך תעזור לאמא שלך,תעבוד,אתה עדין פרופיל 97 קח פטור על פי החוק בהתחשב בנסיבות מאחלים לך הצלחה בהמשך דרכך... אף אחד לא כתב למטה בפטור "נ. ב החיים שלך גמורים חביבי,עוד נראה לך מה זה"

שונית 7

New member
תודה רבה נובה וקבלו לינק לכתבונת פרומו לכתבה

מצרפת לינק לכתבונת פרוממו ב-YNET לכתבה הגדולה החשובה והעצובה ב-7 לילות.. מצטערת בגלל נסיבות אישיות לא יוצא לי לכתוב בפורום ..מבטיחה להתיחס לכתבה וגם להצגה בהקדם האפשרי בהרחבה.

בכנות..הכתבה הזו הכאיבה מאוד..

אחרי המחזמר הספקנו לראות את ג'קו וימית לכמה דקות ושאלתי איך הם מחזיקים מעמד..ידעתי שזה שבוע קשה 3-2 הצגות ביום בטח לא קל לאף שחקן ובטח למי שלא רגיל בעניין.. לפתוח עיתון יומיים אח"כ ולקבל תאור די מצמרר על מה שעבר עליו לפני הגנרלית..הלם.. אני מצטערת בשביל ג'קו שהיה צריך לעבור את זה ובשביל מי שאוהב ומעריך אותו לקרוא את זה.. במיוחד שהתוצאות של העבודה הקשה שכולנו ראינו זה משחק מצויין, ילדים מרותקים אליו ברמות (אפילו לא זכרו לפתוח שום במבה..), כאב וייסורים של "מלך" שהיו נראים לקוחים מהחיים, שירים מעולים שאני עד עכשיו מזמזמת. שאר הדברים רק מכעיסים ומקוממים על מה שחבורת $#@% גרמו וגורמים לו להרגיש בכל פעם שהם דורכים עליו בגזירות שלהם "מה זה לב רגיש מול ביטחון של מדינה..." וכל מי שיש לו מה להגיד, שינקה את הכתם???אולי שהם יילכו קיבינימט??
אני רק מקווה כמוך שאחרי שהכל השתחרר יהיה בע"ה ותר טוב , קצת יותר קבלה והבנה.. ומשהו אופטימי בקטנה, הייתי במסיבה לכלה עם בנות דוסיות בסגנון..(בואי נגיד שהן לא מבלות בבארבי כמוני
) ואיזה שיר פתח את הערב? "קשה לי לא להתרגש"
הזכירו שזה השיר של ג'קו ואיזה שיר יפה וכו'.. אז המילים קיבלו משמעות נוספת "לפעמים אני משתגע כי מבחינתי אני יודע שיהיה טוב.." אז באמת נקווה לטוב
ליל"ט

Nova5

New member
תודה, שמיים - קטע מוצלח

אולי צלמת גם את השיר הראשון? הוא כל כך יפה וצריך לעשות אחריו פאוזה/הפסקה ולתת אפשרות למחוא כפיים... אבל בהצגה ג'קו מיד רץ לחנוק את ימית סול (שאגב אצלנו בהצגה נראתה די מאושרת ומחוייכת מהקטע
) ואין אפשרות לתת לשיר הכבוד הראוי לו. אם הצגה תרוץ בפורים כדאי לעצור שניה אחרי השיר ולשמוע עד כמה קהל אוהב אותו. כמו אותלו (ורדי) עם כל הכבוד למשימה החשובה- לחנוק את דזדמונה, הוא מקבל כל המחיאות הכפיים המגיעות לו

פש....איזה יופי!!!

אני בבית עכשיו במשמרות אחרי חודש של עבודה בדרום עם הנוער וממש כייף לראות את זה... הוא מתאר שלא הייתה לא כזאת אינטנסיביות מאז כוכב ואני ממש מקווה שזה יימשך ממש מדהים לראות את זה לאט לאט משתפר.. חברים אני קניתי מחשב נייד שאני מקווה לחזור איתו לעניינים ברגע שיהיה לי אינטרנט בדרום ואז אני ירים פה אני מקווה את התחרות שדיברתי עליה... בואו נקווה שהכתבה הזאת תיגע בהרבה אנשים.

מאד מאד אהבתי את הציטוט של הסופר המפורסם

יש איזה ציטוט של אוסקר ווילד שאומר שהחיים מחקים את האומנות יותר משהאמנות מחקה את החיים... אז אני בעד שהחיים יחקו את האמנות... קצת יותר אהבה עצמית תהפוך כתבות עצובות שמחות כאלה לשמחות בלבד. בסוף הוא זה שעזר לציפור להיחלץ מהמסעדה

Li Lo

New member
שיחזור ג'קו, שיחזור לעניינים ומהר.

חולה על האיש הזה, ולא אכפת לי מה הוא אמר. העיקר הקול שלו וההופעה שלו. מכל זוכי כוכב נולד, ואני מגדיר את עצמי מעריץ שרוף של כל העונות, הוא החביב עלי מכולם. אז כן, אני מסכים לקבל אותו בחזרה.

yabubi

New member
באתי מבחוץ

רק לומר שאני גם אחת מאותם רבים שמחכים למוזיקה של ג'קו אייזנברג בהצלחה ג'קו

YOKO55

New member
אני חושבת שחייבים לנדות את אלה שלא עושים צבא

וגם לא שירות לאומי כמו הזמרתהמגעילה השמנה הייתה יחד איתו לא זוכרת את שמה ימח שמה

ל- YOKO55

אני נגד השתמטות או כל דבר בסגנון של לא לתרום חלקך למדינה אבל יש משהו על השתמטות שאת צריכה להבין! יש משתמט- בנאדם שלא נותן ידיו לצבא או לשירות לאומי מחוסר רצון לתרום למדינה. יש משוחרר חוקי של צה"ל- בנאדם שרצה לשרת אך הצבא פטר אותו משירות מסיבות בריאותיות ואישיות- שזה ג'קו ג'קו לא משתמט הוא משוחרר משירות מסיבות אישיות והוא למרות זאת תורם לקהילה ונותן מעצמו אז לפני שאת באה לכתוב תבדקי טוב טוב אם את באמת יודעת משהו על הנושא.

נו ברור שבאת לפה לשפוך רעל../images/Emo191.gif

כ"כ נמאס לי מאנשים כאלו מתוסכלים.. שאין להם מה לעשות בחיים רק להשמיץ ולקלל על מי את מדברת בכלל? לכי תציקי בפורום אחר..

YOKO55

New member
גם לנו נמאס מעלוקות

שלא תורמים לכל אחד יש סיפור ובעיות אישיות אבל חייבים לשרת אולי בשנידר או בבית חולים אחר אבל יש כאלה שרק יודעים לקבל וזאת הכוונה עובדה שלא רק אני אומרת זאת מלבד זה מי אתה בכלל על ראש הגנב בוער הכובע

למעלה