סוף עצוב

סוף עצוב ../images/Emo7.gif

לצערי- אני לא עושה
לבטא 7. בטא 7 שקפצה כעבור יומיים ל-16 הסתיימה היום בבטא 3. אז מתחילים טיפול חדש. הבנתי מהרופא שזה הריון כימי. מה זה אומר בעצם? האם הייתי בהריון כמה ימים? האם זה סימן מעודד- שהגוף "יודע" להיכנס להריון או שזה דווקא סימן לא טוב- שהגוף לא יודע "להחזיק" הריון אמיתי? אשמח לקבל מידע (אני מוצאת שמידע עוזר לי להתמודד). תודה ונקווה לתוצאות יותר מעודדות פעם הבאה.

הריון כימי

אומר שהיתה הפריה והשרשה, אבל ככל הנראה בשלב ראשוני מאוד של ההווצרות נוצר פגם בעוברון שנוצר. נשים רבות עוברות הריון כימי, אך לא מודעות לו כיוון שלא עושות בדיקות הריון בשלב מוקדם כ"כ, ולעיתים אחור של יום אחד היה בעצם הריון כימי קצר. זה אומר בכללי שהיתה הפריה, אבל זה לא אומר כלום לגבי היכולת להחזיק הריון, בפרט שזה בשלב כה מוקדם וארוע חד פעמי. להיפך, זה אומר שהגוף ידע לאתר בשלב מוקדם מאוד הריון לא תקין ופלט אותו. בהצלחה בפעם הבאה

ר ע נ נ ה

New member
הריונות כימיים

דווקא הרופא שלי היה מעודד כשהיה לי הריון כימי טען שזה מוכיח שיש פוטנציאל להריון והמצב לא קשה כל כך. גם אני הרגשתי קצת יותר מעודדת מזה. לא תמיד הקושי להשתרשות נובע מהעובר לפעמים הסיבה היא מכנית (חצוצרה חסומה, הדבקויות ברחם ועוד סיבות כאלה) עם זאת אני חייבת לציין שאחרי שני הריונות כימיים, מבחינתי עדיף לקבל תשובה שלילית מיידית מאשר להסחב כמה ימים עם בטא נמוכה שלא עולה מספיק ומורטת את העצבים עד קצה הגבול ואז מפילה אותך לקרשים. אז בבקשה תתעודדי - בקרוב זה יבוא על באמת

מירבילו

New member
מצטערת לשמוע../images/Emo7.gif

תהיי חזקה ואל תתייאשי.. לא מבינה בהריונות כימיים אבל מקווה בשבילך ובשביל כולנו שיהיה לך הריון תקין וארוך ועגל בקרוב מאוד. אמן אמן אמן

בטח שהגוף מכיר הריון..

למרות שההריון לא תקין אבל זה קורה..וזה הריון שנקלט ..מצטערת כל כך על כל מה שאת עוברת.. אבל בכל דבר שלילי יש גם צד חיובי (כמה שאפשר לקבל פה משהו חיובי). אני מתכוונת א.שנקלט הריון וב. שהבטא נמוכה . גם אני היום תוצאת בטא 3..בדיוק היום אחרי חודש וחצי שאני מחכה שהבטא תרד אחרי הריון חוץ רחמי..כל כך הרבה זמן עבר עד שראיתי את ה 3 המיוחל ..ועוד זמן יקח לי לנוח אחרי התקופה המגעילולה הזאת. אז לא נשאר לך הרבה לחכות עם כל הצער..תרימי ראש לעבר הטיפול הבא..ובע"ה הטיפול יביא לך הריון תקין ומאושר!!!

נועם@בת

New member
../images/Emo24.gif נויה ../images/Emo24.gif

זה אומר הרבה דברים. זה אומר שהזרע מצא דרכו לחצוצרות. זה אומר שהיה מפגש של הביצית עם הזרע והתרחשה הפריה. זה אומר שכנראה היתה השרשה. זה גם אומר שהעובר לא היה תקין ולא התחלק בקצב המתאים, ושאת הפעם נפלת על הסטטיסטיקה של אותם 25% מההריונות שלא שרדו. זה לא אומר עדיין שום דבר על הגוף ועל יכולתו להחזיק הריון. בטא נמוכה כזאת מראה על התפתחות לא תקינה של העובר, העובר כזה לא שורד. נקוה שבפעם הבאה יווצר העובר המנצח
.
נועם

תודה לכל הבנות המעודדות.

עכשיו אני כבר מתחילה להרגיש סימני מחזור ושמחה שאני יכולה להתחיל חודש חדש שהלוואי אמן יביא הריון של 9 חודשים. מאחלת לכולכן ולי!

שישון

New member
נויה חמודה ../images/Emo24.gif

קודם כל שולחת
ים חמים וזר קייצי
לעידוד מאמינה שכן, הגוף שלך יודע הריון, הוא עשה זאת ואיתך מאחלת שהבטא הבאה תנסוק השמיימה ותביא את ההריון המיוחל תשעה חודשים תמימים

../images/Emo32.gif מחזור דליל וקצר

המשך הסיפור- מיד אחרי בשורת ההריון הכימי קיבלתי כאבי מחזור חלשים וכבר כמעט יומיים הכתמות קלות ללא דימום ממש. מאז שהתחלתי טיפולים (4 חודשים) המחזור שלי ממש דליל וקצר- בדרך כלל הכתמות עם שעות ספורות מאוד של דימום קל.יצויין שגם לפני הטיפולים המחזור שלי היה קצר אבל במסגרת הנורמלי (בערך יומיים דימום). הנושא מדאיג אותי במיוחד שזה חוזר על עצמו חודש אחרי חודש. הרופא שלי נשאר די אדיש לזה. האם יכולה להיות לזה משמעות כלשהי? האם זה סימן למשהו לא תקין? האם גם למישהי מכן זה קורה?

נועם@בת

New member
כרגע דימום דליל

יכול לנבוע מרמת פרוגסטרון שיורדת לאט. באופן כללי וסת אחרי טיפול אמורה להיות "שופעת" במקצת, שכן הרירית העבה שמתחתחת אמורה להגיא לדימום רציני. אם יש לך רירי דקה, ז היכול להסביר את הדימום הקל. נועם

GO05

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

קצת באיחור אך רציתי לומר לך שאני מצטערת בשבילך
ועצם העובדה שהיית בהריון כמה ימים צריכה לעודד אותך
שמתי לב שאת כבר הטענת את
שלך ואת מתחילה את הדרך שתוביל לניצחון לגבי הדימום אני לא יודעת אך אני יודעת שיש מחזורים שמתחילים בכתמים ודימומים קטנים בהצלחה בטיפול הבא
ואז יומיים שיטפון אז אולי זה עניין של זמן

מקפיצה לעצמי כי לא קיבלתי תשובות

למעט מנועם (תודה נועם) והנושא מאוד מטריד אותי- מה יכול לגרום למחזור מאוד דליל כשהרירית 6-7 מ"מ?

אף אחת לא יודעת ממה נובעת וסת דלילה

וקצרה בזמן הטיפולים? או שאתן סתם שומרות על זכות השתיקה....

נועם@בת

New member
וסץ דלילה, וסת צפופה

איחור, הקדמה, העדר ומה שלא תרצי, כל אלה נגרמים מן הסתם בגלל שינויים הורמונליים, מתח והמלאכותיות שבטיפול. אין שום טעם לצפות שבזמן טיפולים הגוף שלך יתנהג כרגיל, כי את משנה בכוח את ההתנהגות הטבעית שלו. אני מקוה שלא תספיקי לראות, אבל עם הזמן לגוף יש כאלה "יציאות" שאין להן שום הסבר הגיוני, אבל זה קורה וזהו. נועם

נגר1

New member
לי הייתה בטא 9

עוד לפני התחלת הטיפולים ומנסיון עם הריון קודם קלטתי נקודת דם קטנטונת כשבוע לאחר הביוץ - מיד עשיתי בדיקת הריון ויצא בטא 9 (שימי לב שעשיתי כשבוע לפני האיחור) למרות זאת קיבלתי את המחזור שבוע אחרי (ובדרך כלל אין לי כאבים מיוחדים לפני מחזור אך הפעם היו לי ממש התכווצויות כואבות יחסית) כשהייתי אצל הרופא ואמרתי שהיה לי כנראה הריון כימי הוא שאל כמה הייתה הבטא אז אמרתי לו 9 (עוד לפני איחור ) אז תשובתו הייתה : 9 זה לא הריון, ולא הריון כימי!!!???

למעלה