סוף סוף פירמטתי והתקנתי מחדש את חלונות 8

em28

Well-known member
הזכרתם לי נשכחות אז עברתי למחשב שיושב פה מסכן בפינה והדלקתי אותו.
מדובר במחשב בן 20+/- שזכה לעבוד עם WIN98, ME, XP וגם עם ה-7.
המחשב נולד עם 1GB זיכרון שהספיקו להריץ את ה-98, במעבר ל-XP כבר נוספו לו עוד 2GB, ובמעבר ל-7 הוחלף דיסק המערכת ב-SSD.
זו לא חיית ביצועים, אבל בשביל לגלוש באינטרנט ולערוך מסמכי אופיס - הוא עושה את העבודה, גם אם קצת מתאמץ.

לכידה.PNG

רוב הזמן נח

Well-known member
המחשב נולד עם 1GB זיכרון שהספיקו להריץ את ה-98, במעבר ל-XP כבר נוספו לו עוד 2GB, ובמעבר ל-7 הוחלף דיסק המערכת ב-SSD.
זו לא חיית ביצועים, אבל בשביל לגלוש באינטרנט ולערוך מסמכי אופיס - הוא עושה את העבודה, גם אם קצת מתאמץ.

צפה בקובץ המצורף 35717
אצלי יש GB 8 זיכרון . ושהיה לי כרטיס מסך (כרגע חסר) הוא היה עם 4 GB זיכרון.

זה ההבדל.

em28

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 35717
הבאתם לי חשק לשדרוג של הקשישא.
יש לי סטיק זיכרון מיותר של DDR3 במהירות 800MHZ, הוא יכול לבוא במקום ה-DDR2 ? הלוח אם הזה ידע לקבל אותו ?

dudi4321

Member
לא
מבנה ומספור שונים לגמרי! גם הקידוד בחריץ לא יאפשר פיזית להכניס.

י_357

Member
התגובה שלי אמנם מגיעה קצת באיחור וסביר שלא יבחינו בה אבל בכל זאת אכתוב, נכתב באחת מההודעות מעלי שהמשתמש היה מפרמט
את המחשב לעיתים תכופות (שיקולי מהירות/אבטחה..), לדעתי ניתן לחסוך את המאמץ והזמן הכרוך בכך על ידי שימוש בתוכנה שמחזירה
את מערכת ההפעלה מאימג' דוגמת "Acronis True Image", החזרת המערכת למצב שבו בוצע צילום המצב לוקחת כ 2 דקות.

רוב הזמן נח

Well-known member
התגובה שלי אמנם מגיעה קצת באיחור וסביר שלא יבחינו בה אבל בכל זאת אכתוב, נכתב באחת מההודעות מעלי שהמשתמש היה מפרמט
את המחשב לעיתים תכופות (שיקולי מהירות/אבטחה..), לדעתי ניתן לחסוך את המאמץ והזמן הכרוך בכך על ידי שימוש בתוכנה שמחזירה
את מערכת ההפעלה מאימג' דוגמת "Acronis True Image", החזרת המערכת למצב שבו בוצע צילום המצב לוקחת כ 2 דקות.
אני צריך לבדוק את זה.

למעלה