סוף סוף - סיפור לידה

• פותח הנושא oc101
  • פורסם בתאריך

oc101

New member
סוף סוף - סיפור לידה

היה לי מאוד קשה להתחיל לכתוב , על מה להרחיב , מה היה קשה יותר ? שנה של נסיונות? ניתוח ראש בשבוע 17? או שמירת הריון בבית החולים ולידת פג בשבוע 31/2 ? אוהבת אתכם הצעירה בבשלניות

איזה סיפור מדהים../images/Emo23.gif

וכמה עברת...
הרבה אושר בריאות ואהבה מהגוזל החדש !

דש1דש

New member
אוסי יקרה!

מדהים - פשוט מדהים! שתרוו המון נחת מהאוצר הקטן - בהחלט מגיע לכם לגדל אותו ללא צרות נוספות

עמית@

New member
מזל טוב ../images/Emo24.gif

הסיפור מרגש מאוד- בהצלחה בהמשך לך ולגוזל

אפרת12

New member
אוסי, כמה היית צריכה לעבור בשביל

האושר הזה, שכל כך ברור ופשוט ומובן מאליו לאחרים... הלואי שזה סוף הדרך הקשה, ומכאן ואילך זהו מסע חיים ארוך של שמחה
ים גדולים לך ולגוזל

מרב.

New member
אוסי-

איזה סיפור- מלא בעליות ומורדות וסופו מתוק- ומקוה שיהיה מתוק יותר כשהגוזל יגיע לקן שלו. רק אושר לשלושתכם!

Anu

New member
איזה אמיצה וחזקה את!

הסיפור המרגש שלך רק מוכיח שוב את תעצומות הנפש והגוף של אמא. ובכך אני מתכוונת גם לכל החברות שהעוברות עדיין טיפולים וגם יומם להחזיק את הילד/ה שלהם יגיע.

אני חושבת שהמשפט האחרון בסיפור

מסכם הכל. היה מסע ארוך, שתוצאתו מפצה על הכל. רק אושר ואהבה.

וואו, איזה סיפור ! ../images/Emo24.gif

מתרגשת איתך ונראה שהדרך הקשה שעברתם שווה את התמורה שלה (האוצר שלכם !) שיהיה במזל טוב והרבה אושר ואהבה !

מיטלש

New member
איחולי מזל טוב להורים האמיצים

אוסי אבדו לי המילים לאחר סיפור הלידה שלך מאחלת בריאות ואושר אין סופי בגידול הנסיך מכל הלב מיטל

רומי 007

New member
אוסי היקרה

אני חושבת שמגיעה לך מדליה מהפורום על האומץ על הצניעות ועל כל מה שעברת. המון המון אושר לכולכם

מתי11

New member
אין לי מילים-אני בוכה ובוכה ../images/Emo7.gif

שלום לך אוס האמיצה, איזה סיפור מדהייייים, אני קוראת במשרד והתחלתי לבכות וטוב שאין כאן אף אחד כי איך אני אסביר... את אשה מדהימה. אני מאחלת לכולכן שמהיום רק תהנו מגוזל שלכן,תעניקו ותקבלו הרבה אהבה, שהאושר ישאר לתמיד בלבכם.
מתי

באאבו

New member
מדהים!

אוסי, סיפור מדהים. התרגשתי כל כך, עד דמעות. איך שכתבת אותו יפה. מסע ארוך ותו לא... כל הכבוד לכולכם על החוזק והאומץ. עכשיו הגיע הזמן לנוח קצת. רק בריאות,

מיכל ק-ש

New member
OC היקרה

בניגוד לסיפור הלידה שלי, שמי שקראה אותו עד הסוף בטח קיללה אותי (4 עמודים
), תימצתת בעמוד אחד עולם ומלואו. כמה עברתם ואיזה יופי שאתם אחרי הכל וכולם בריאים ומאושרים. מעכשיו רק אושר בבקשה ובלי בעיות הא?!

רומי^^

New member
ואני יושבת ומזילה דמעות מול המסך

אוסי המתוקה - אוי, כמה מגיע לך להיות אמא לאותו גוזל שגידלת ברחמך. שתלמדו את ההורות בדרך הקלה, ומקווה שבזאת נסתיימו תלאותייך.

אין מילים בפי ../images/Emo2.gif

כ-ל ה-כ-ב-ו-ד איזה סיפור מדהים!!! ואחרי המסע הארוך הזה, אני מאחלת לך, לאישך ולכל בני משפחתכם רק בריאות, אושר ושנים טובות !!! א-מ-ן, דגנית ה-
של נועה

חמניה1

New member
אוסי היקרה

אני פשוט בהלם. כולי צמרמורת אחת גדולה. את פשוט אישה חזקה ואצילית. מקווה שכל הסובבים אותך מעריכים את זה. המון מזל-טוב ורק טוב.

אוסי, כתבת כל כך יפה

על חוויות כל כך מפעימות. ואחרי כל התלאות, גם את אמא לגוזל. ולגוזל שלך נתת את ההתחלה הכי טובה בחיים - אהבה מכאן ועד ה

למעלה