סוף סוף!!! מתאזרחים ישבעו אמונים למדינת ישראל

golanwalker

New member
סוף סוף!!! מתאזרחים ישבעו אמונים למדינת ישראל

כמדינה יהודית דמוקרטית!!! סוף סוף קיבלו כאן שכל. יישר כוח!

שילת של

New member
האם השבועה, תמנע מהם להוציא דיבת הארץ

משימצאו לנכון שהארץ היא לא ממש זבת חלב ודבש.

golanwalker

New member
תגרום להם לעשות 2 דברים

או לעזוב את הארץ-או להשאר כאן ולהתנהג כמו ילדים טובים. אני ממש שמח על ההחלטה. מדובר בדבר בסיסי וטבעי לחלוטין לדרוש ממהגרים ומתאזרחים זרים.

שילת של

New member
אתה הרי יודע, שהצהרת הנאמנות הזו

כל מטרתה דווקא להתגרות בערביי הארץ, וממנה הרי תצא נגזרת של חיוב הערבים להצהיר נאמנות למדינה.

golanwalker

New member
לישראל מותר לדרוש מאזרחיה שיבטיחו לה נאמנות

ושישמרו עליה כמו שהוקמה וכמו שרצו שתהיה: מדינה יהודית ודמוקרטית. כל מדינה בעולם דורשת הצהרת נאמנות ממתאזרחיה-אז מדוע שישראל לא תעשה כן?

שילת של

New member
קצת מאוחר לדרוש מאזרחים

שגם הם ילידי הארץ להצהיר נאמנות. אכן זו מדינה יהודית דמוקרטית, שלא רק חלק מערביי הארץ מנסים לערער על קביעתה ככזו, אלא גם רבים מאחינו מן העם היהודי הזה, מנסים לקעקע את זהותה ולהופכה למדינת כל אזרחיה. להיכן תשלח את אותם יהודים, שפועלים כנגד מדינתם שלהם?

golanwalker

New member
עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

לאמריקה. שיחיו שם חיים ורודים, ולא יתחייבו לאף אחד.

שילת של

New member
אין לך מושג, מי ומה מגביל את מדינת היהודים.

ידינו כבולות ואין אנו יכולים כעת להרשות לעצמנו להתגרות בעולם.

golanwalker

New member
אף אחד לא יכול להגביל אותנו בצורה כזאת

שלא נוכל להרשות לעצמנו לנהל את ענייני הפנים שלנו בעצמנו. אנחנו לא שואלים אף אחד אם הם מרשים לנו להעלות לכאן יהודים, או לסלק טרוריסטים/לכלוא אותם וכהנה וכהנה.. אף אחד לא יכול להגביל אותנו עד לרמה כזאת.

שילת של

New member
אנחנו כבר מוגבלים, ואפילו מעצם נוכחותם

של אמריקאים בארץ, שבולשים אחר כל תנועה ותנועה שלנו. לסלק משמעו למצוא מדינה שתסכים לקלוט בשטחה הריבוני את אותם מחבלים/אזרחים/טרוריסטים/פושעים שנרצה לסלק. אני מקווה שיגיעו ימים שנצליח להתנתק מהתלות שלנו החונקת בארה''ב.

SupermanZW

Well-known member
ומדוע לדעתך אמריקה תקבל אותם?

איזה אינטרס יש לארה"ב לעשות זאת?

SupermanZW

Well-known member
האם אתה כל כך תמים?

אנשים יעשו כל דבר שמשרת את האינטרסים שלהם. הם יכולים להצהיר ורגע לאחר מכן לפעול בניגוד מוחלט להצהרותיהם. במקום להתמקד בהצהרות (וכפי שטענתי, אלה שמאוד רוצים להתאזרח יסכימו להצהיר כל דבר שיבקשו מהם) מוטב לחוקק חוק שלא מאפשר לבעלי עבר פלילי להתאזרח, זה יועיל הרבה יותר.

SupermanZW

Well-known member
ומה יצא מזה?

מי שמאוד רוצה להתאזרח יסכים להצהיר על כל דבר.

לא תמיד

אני באופן אישי לו הייתי מקבל הביתה מכתב בו מבקשים ממני לחתום על נאמנות, הייתי שולח את המכתב הזה לסל. את ההסבר נתתי כאן בפורום לפני שעה קלה.

someboddy

New member
אבל אתה לא מקבל מכתב הביתה

היא גם לא מיועדת לאזרחי ישראל, אלא למתאזרחים, שצריכים לחתום עליה לאחר מסלול לא פשוט - ואל תשכח שאם הם עברו את המסלול שלהם כנראה שיש להם סיבה ממש טובה לרצות להיות אזרחי ישראל - למשל מצב קשה במדינות המוצא שלהם. האם גם אם היית במצב כזה לא היית מוכן לחתום?

קודם כל, ...

... רק נכון להיום הפרוצדורה מיועדת למתאזרחים בלבד. לך תדע מה יהיה מחר. לא אתפלא אם בעתיד הקרוב יתחילו לשלול אזרחות ממי שתומך בהפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה. שנית, כן הייתי מוכן לחתום בתנאי שהיו משנים את תוכן ההצהרה. אין לי שום דבר נגד מדינת ישראל כמדינה, אך יש לי הרבה מאוד נגד הממשלה הנוכחית ונגד המשטר הנוכחי.

לדעתי יש כאן החלפת מושגים

המושג "נאמנות לממשלה הנוכחית ולמשטר ששורר כעת במדינת ישראל" הוחלף במושג "נאמנות למדינת ישראל". כיצד קובעים מי נאמן ומי לא? אם אצביע למפלגת חד"ש, האם תאמרו שאינני נאמן למדינת ישראל? אם אני בעד שתקום כאן מדינת כל אזרחיה ללא צוויון לאומי כלשהו, האם אינני נאמן? אם כך, אתם בעד לשלול מאנשים אזרחות רק בגלל הדעות שלהם? זה לא פאשיזם?

SupermanZW

Well-known member
אתה צודק אבל שוכח שכאזרח יש לך את האפשרות

לבחור בבחירות ויש לך את האפשרות לנסות לשנות את המדינה, לעומת זאת כאשר אינך אזרח אינך יכול לשנות דבר במדינה, לכן כדי להיות מסוגל לשנות תצהיר גם הצהרה שהיא שקר מוחלט על מנת לקבל את האפשרות לשנות את מה שאתה מעוניין לשנות.

קודם כל, ההצהרה הזאת היא לא "שקר מוחלט"

אינני מסכים עם חלק מהדברים, אין זה אומר "שקר מוחלט". הייתי משנה את תוכן ההצהרה. שנית, אם אחתום על הצהרה שאינני מסכים לה, לא אהיה שלם עם עצמי. שלישית, יש לי רעיון. למה שלא נחתום כולנו (כל תושבי כדור הארץ) על הכרזת נאמנותנו כלפי כוכב הלכת שלנו (שחלק ניכר מאיתנו מרבה לחר*ן עליו בכל מיני אופנים החל הרעלת האתמוספרה בפסולת כימית וכלה בהשלכת בדלי סיגריות על המדרכה)? ואז כל מי שלא נאמן, יטוס למאדים ויישאר שם.

SupermanZW

Well-known member
לעיתים כדי לגרום לשינוי שחשוב לנו אנו נאלצים

לעשות דברים שאינם לרוחנו. המטרה במקרים רבים מקדשת את האמצעים. הקטע הוא שהוחלט לכפות את תוכן ההצהרה על המבקש להתאזרח ולא יתנו לו את האפשרות לנסח את ההצהרה כרצונו, לכן או שיצהיר את ההצהרה כפי שהיא מנוסחת ויתאזרח או שיוותר על התאזרחותו, אין לו אפשרות שלישית. אגב, ההצהרה היא כן שקר מוחלט מפני שמדינת ישראל אינה יהודית ואינה דמוקראטית. תחילה נבדוק האם מדינת ישראל היא מדינה יהודית: 1)רוב אזרחי מדינת ישראל הם יהודים 1:0 2)רוב תושבי מדינת ישראל אינם יהודים (מהים התיכון עד נהר הירדן) 1:1 3)מדינת ישראל אינה משרתת את האינטרסים של היהודים: אינה פועלת להשגת שלום, אינה מצילה יהודים מאנטישמיות, אינה דואגת ליהודים לעבודה ומעסיקה עובדים זרים ופלסטינאים במקומם, אינה דואגת ליהודים לחינוך נאות (ראו את רמת האלימות הגוברת), אינה דואגת לזכויותיהם של היהודים לגור בכל מקום שירצו במדינה, אבל לערבים כן (התנחלויות מפנים אך כפרים ערבים שמהם יצאו מחבלים לא מפנים) 1:2 עכשיו נבדוק האם ישראל היא מדינה דמוקרטית: 1) בישראל נערכות בחירות דמוקרטיות 1:0 2) בכנסת בישראל יושבות מפלגות אנטי דמוקרטיות (3 מפלגות איסלאמיות - האסלאם מתנגד לדמוקרטיה, 2 מפלגות חרדיות - החרדים מתנגדים לדמוקרטיה, ומפלגה קומוניסטית אחת - הקומוניזם מנוגד לדמוקרטיה), והרי דמוקרטיה אמורה להגן על עצמה ולמנוע ממתנגדיה להפילה (זוכרים את היטלר?, באמצעות הדמוקרטיה הפיל את הדמוקרטיה, זוכרים את התוצאות?) 1:1 3) במדינה דמוקרטית כל אזרחי המדינה שווים בפני החוק, בישראל לא: לחרדים ולערבים יש זכות חוקית לא לשרת שירות צבאי, חוק שחל על כל שאר אזרחי המדינה, לתלמידי ישיבות יש זכות לקבל קצבה לכל ימי חייהם, למי שאינם תלמידי ישיבות אין זכות כזו, לערבים יש זכות להתגורר היכן שיחפצו, ליהודים לא, ואף מפנים אותם בכוח אם כך מתחשק לממשלה (דואגים ליהודים אה?) 1:2 ועכשיו פירוט דמוקראטיה מהי: לדמוקראטיה חמישה עקרונות, אשר רק אם כולם מתקיימים במדינה אזי אותה מדינה היא מדינה דמוקראטית. חמשת העקרונות הם: 1)עקרון שלטון העם: העם הוא זה הבוחר את השלטון. עקרון זה מחייב קיום בחירות הוגנות חופשיות וחשאיות על בסיס זמן קבוע ככל האפשר, זכות הצבעה לכל האזרחים הבוגרים, וזכות להתמודד. עקרון זה מקויים במדינת ישראל. 2)עקרון הכרעת הרוב: הכרעת הרוב באה לידי ביטוי בבחירות, בהצבעות בפרלמנט ובממשלה ובפסיקות של בית המשפט. עקרון זה איננו מקויים במדינת ישראל, בישראל קיימים חוקים דתיים מסוימים אשר מרבית האזרחים מתנגדים אליהם, בג"צ (שהוא בית משפט לצורך העניין) פוסק פעמים רבות בניגוד לדעת הקהל של מרבית אזרחי ישראל, וחוקים רבים עברו בכנסת מבלי שרוב חברי הכנסת הצביעו בעדם (או הצביעו עליהם באיזשהו אופן בכלל). 3)עקרון זכויות אדם ואזרח: עקרון זה כולל חמישה סעיפים: חופש הביטוי, החופש להתארגן, בעלות על קניין והזכות לממשו, חופש דת ופולחן, וחופש מדת. שני האחרונים אינם מתקיימים במדינת ישראל, לפיכך עקרון זה איננו מתקיים במדינת ישראל. בקיצור רב, דוגמאות לתחומים בהם שני הסעיפים האחרונים אינם מתקיימים הם תחום הנישואין, תחום הגירושין, תחום התחבורה הציבורית, ותחום החינוך. 4)עקרון שלטון החוק: עקרון זה כולל (בין היתר) גם שוויון בפני החוק. זהו המקום להזכיר שאזרחי ישראל אינם שווים בפני החוק. הם אינם שווים בפני חוק שירות הביטחון, הם אינם שווים בפני חוק האזרחות (שדן לא רק בתנאים לקבלת אזרחות, אלא גם בנושאי זוגיות, בנושאי ילדים, בנושא ריבוי אזרחויות, בנושא ויתור על אזרחות, בנושא קבלת אזרחות מתוקף חוק השבות, ובמספר דברים נוספים), הם אינם שווים בפני חוקי הבניה (מדובר במקרה זה על נושא האכיפה ולא על לשון החוק, גם אי שוויון במדיניות האכיפה של חוק הוא אי שוויון בפני החוק) ויש עוד מספר דוגמאות בולטות פחות. עקרון זה אינו מקויים במדינת ישראל. 5)עקרון הגבלת השלטון: עקרון זה מורגב משלושה סעיפים: הפרדת רשויות, חילופי שלטון, וחוקה. הפרדת הרשויות איננה מתקיימת במדינת ישראל מפני שבישראל רשאית הרשות השופטת למלא את תפקידה של הרשות המחוקקת, דהיינו לאשר או לפסול חוקים. לא פעם ולא פעמיים קרה שבג"צ פסל חוקים שחוקקו ע"י כנסת ישראל.חילופי שלטון מתקיימים בישראל, שכן בישראל נערכות בחירות תקופתיות.חוקה אינה קיימת בישראל ולכן אין שום קריטריונים מוסכמים בהם צריכים כל חוקי המדינה לעמוד. בהיעדר קריטריונים דמוקרטיים (אשר בסיסיהם מוזכרים בסעיפים הקודמים) לא ניתן להבטיח שכל החוקים יהיו דמוקראטיים, כלומר לא ניתן להבטיח דמוקראטיה ואף לא שרידות זמנית של משטר דמוקראטי זמני. כאשר שני סעיפים מתוך שלושת הסעיפים של עקרון הגבלת השלטון אינם מתקיימים אין שום ויכוח על העובדה שהעקרון כולו איננו מקויים, לפיכך, עקרון הגבלת השלטון איננו מתקיים במדינת ישראל. אם כן, ראינו שמתוך חמשת עקרונות הדמוקראטיה מתקיים בישראל רק אחד ולכן ללא כל ספק, ישראל איננה מדינה דמוקראטית. ראינו שישראל איננה מדינה יהודית ואיננה מדינה דמוקראטית, כעת האם אתה מסכים שההצהרה הינה שקר מוחלט?

למעלה