סוף סוף מצאתי זמן להעלות תמונות

חנהלילי

New member
../images/Emo106.gifיהלום, העוגה יפיפיה ומושקעת

וניכר עליך שיש לך סבלנות רבה וחדוות יצירה. שכן רק עם "ציוד" שכזה ניתן להתגבר על עשיה של יצירה שכזאת! אני הכנתי עוגה כזאת לבתי ובנוסף גם לבת של חברה, לפני למעלה מעשור וזכור לי שהיא עוררה התלהבות רבה, לא רק אצל מבוגרים שמבינים את גודל ההשקעה, אלא בעיקר בעיני הילדים! מתארת לעצמי שגם לך היו תגובות מחמיאות כאלה מפי הילדים. וזאת הנחת הגדולה הגדולה באמת.
לכבוד כל האירועים.

חנהל'ה אכן כן, כולם התלהבו ילדים

והורים, אני הכי פחות, כי אני אוהבת סטנדרטים יותר גבוהים וכשיוצא לי באמת מושקע כמו שאני אוהבת אז אני מבסוטה
למי שלא כל כך מבין יגיד וואוו
ויתלהב, אבל שימי את זה בפורום אומנות בעוגות ושם יגחכו על זה
אני רוצה להכין עוגות כמותן |פורום אומנות בעוגות|

חנהלילי

New member
תמיד מבורך לשאוף מעלה, יהלום,

אך אנחנו מדברים בבני אנוש. ואם תשווי את עצמך לאמהות שלא משקיעות מעצמן עבור הילדים. ואין הרבה שמשקיעות כך. אז אולי תקבלי פרופורציה אחרת ותהני מהתגובות הפשוטות והכנות של הסובבים אותך. אף פעם לא מאוחר ולא מיותר ללמוד מקצועית יותר, ולהגיע להישגים. אך בפורום הזה שהוא לא פורום מקצועי אלא פורום של הרבה מוכשרות. בודאי ובודאי יודעים להעריך עבודה שיצאה מן הלב! ולטעמי אפשר להסתפק בכך ולהנות גם.

חנהל'ה את יודעת מה, את צודקת בהחלט

כל כך נכונים הדברים שאמרת, יש לי חברות בעבודה שחושבת שאני
שלא רק משקיעה בילדיי אלא גם בילדיהם של אחיותיי וחברותיי, אני עושה הכל מ-
ותאמיני לי שאני עובדת על זה קשה מאוד ו-2 מפלצות קטנות מתישות אותי
על החיזוקים ומילות ההערכה

חנהלילי

New member
שמשהו יעיז להגיד משהו נגד נשים|חמסה

חרוצות שכמותך. ומה שיוצא מהלב גם נכנס ללב!(בתנאי שיש כזה)שמחה אם עזרתי. אשתדל להמשיך.

פשטידת בצל של פירגה גם היא

ליום ההולדת של אחייני |הבאתי איתי| פירגה ליקקו את האצבעות, נשבעת לך
לא נשאר פירור
הכי יאמי שיש בעולם
מי שלא מכינה מפסידה

בבקשה מתכון: עוגת מייפל של איילת

מתכון: עוגת מייפל רכיבים: 3 ביצים 3 שקיות סוכר וניל 1 שמנת חמוצה 1.25 כוס קמח תופח 1.25 כוס סוכר חצי כוס שמן רוטב מייפל לפיזור: קינמון פקאן קצוץ אופן הכנה: לערבב את כל החומרים לפי סדר כתיבתם. לשפוך התערובת לתבניות משומנות, לפזר מעל קנמון ואגוזי פקאן קצוצים - לאפות 30 דקות בתנור מחומם לחום של 180 מעלות (או עד שהעוגה מזהיבה וקיסם שננעץ סבה יוצא יבש). בעודה רותחת לשפוך מעל בנדיבות סירופ מייפל עד שנספג. הערות: ל-2 תבניות אינגליש קייק מקור המתכון: ayeletba -1 פורום תפוז

למעלה