סוף סוף מחר זה קורה

shmuel vc

New member
סוף סוף מחר זה קורה

מחר בבוקר בעזרת ה, אני יעבור ניתוח טבעת אצל דוקטור קידר בהדסה אני מקווה שהכול יהיה בסדר אני אשתדל לעדכן ואולי גם לכתוב יומן קצר אחרי הניתוח לילה טוב לכולם ובהצלחה לי ולכולם ורק ירידות (במשקל
) נ. ב יש הרבה שלא מכירים אותי אפילו שאני כבר כבר שנתיים גולש בפורום הזה, זה בגלל שאני משתתף יותר פאסיבי אבל אני תמיד קורא הכול ומידי פעם גם מגיב

מחר אני מגיעה למרפאה של קידר

אולי אני אקפוץ להחל בהצלחה- אם לא יפריע לך. מתי את מגיע למחלקה?

רוייקו

New member
אחותי גם שם מחר.. אולי אצטרף אליה

האמת היא שלא מגיע לה. אני כועס שלא באה אלי אתמול כשהזמנתי אותה לראש השנה שלי - האירוויזיון. אצלי זהו ראש השנה. והיא, אחותי, דפקה ברז ולא באה.. הכנתי שבע או שמונה פיצות וכל המשפחה המורחבת הגיעה. היה מדהים. הרוסים האלה הרימו מופע אירוויזיוני מדהים.

shmuel vc

New member
דחו לי את הניתוח../images/Emo10.gif

כבר מלכתחילה דוקטור קידר אמר לי שיש ספק מסויים אבל אחרי שהייתי בבית חולים איזה 7 שעות ולקחו לי כבר דם אז הודיעו שזה נדחה כנראה לשבוע הבא

יש עומס נוראי היום בהדסה

אבא שלי שהגיע לאשפוז, נמצא הלילה במיון כיוון שאין מיטות פנויות בכל הבית חולים. הבי"ח הודיע שהוא סוגר את הדלתות למקרים חדשים. כך שאני משארת שזו הסיבה שנדחה- כיון שזה ניתוח יזום ולא חירום. אבא שלי אמור להיות מאושפז במחלקה הניורוכירוגית- וכיוון שאין מקום חשבו להעלות אותו לילה לכירוגית ב' (איפה שהיית אמור להיות) הכינו אותה למעבר למחלקה, בנתיים הגיע מקרה חירום נוסף שעלה למחלקה וכך אבא שלי שוכב לו במיון. אמא שלי שבילתה את כל היום הארוך הזה במיון, הבינה שהיו המון תאונותץ דרכים והרבה מאד נפגעים שאושפזו עקב כך. אולי המזג אויר השפיע על הנהיגה.

למעלה