סוף סוף, הייתי במוזיאון

מצב
הנושא נעול.
בירושלים היו 14 כלים כאלה עם מספרי

לא נסעתי בדגם זה מעולם
שלום! לא נסעתי בדגם זה מעולם ,באיזור הצפון הם לא שירתו אלא לקראת השנים האחרונות שלהם הגיע 337772 לסניף נוה שאנן
רישוי ירושלמיים ולקראת שנת 82 הועברו וספות נוספות לירושלים.

פירוט ןלמיטה:

רישוי ירושלמיים ולקראת שנת 82 הועברו וספות נוספות לירושלים.
פירוט ןלמיטה:
690-375 690-376 עד כאן שני הראשונים 690-358 690-359 690-360 690-361 690-362 690-363 690-364 690-365 690-366 690-367 690-368 ואחרון: 690-369. לילה טוב.

אורי404

New member
למה "וספה"?

הוספה של אגד
מבט מבחוץ
למה "וספה"?
"וספה" הם, כידוע, הקטנועים האיטלקיים תוצרת חברת פיאג'ו האיטלקית. השאלה שלי היא האם היתה סיבה מיוחדת לכנות מרכבי אוטובוס בשם "וספה" ואם כן מדוע? תודה מראש, אורי.

gsx750f

New member
הכינוי ווספה ניתן מסיבה אחת שבורר

למה "וספה"?
"וספה" הם, כידוע, הקטנועים האיטלקיים תוצרת חברת פיאג'ו האיטלקית. השאלה שלי היא האם היתה סיבה מיוחדת לכנות מרכבי אוטובוס בשם "וספה" ואם כן מדוע? תודה מראש, אורי.
ההילוכים הורכב על מוט ההגה של האוטובוס . כמו בווספה שבורר ההילוכים נמצא על כידון הקטנוע.

אורי404

New member
תודה רבה. לא חשבתי בכלל על האפשרות

ההילוכים הורכב על מוט ההגה של האוטובוס . כמו בווספה שבורר ההילוכים נמצא על כידון הקטנוע.
תודה רבה. לא חשבתי בכלל על האפשרות
הזו.

ונפלון

New member
הוספה, מבט אחורה

סוף סוף, הייתי במוזיאון
אחרי 2000 שנות גלות החלטתי שזה לא ייתכן שלא הייתי במוזיאון אגד בחולון, ולפני שבועיים החלטתי לעשות מעשה ולהגיע לשם. מלווה ב: 1. מאזדה MPV דגם אבק 2. אבא 3. מצלמה. זאת הסיבה העיקרית שהגעתי לשם, הנאופלן הדו-קומתי של אגד משנות ה-90.
הוספה, מבט אחורה

ונפלון

New member
אני לא זוכר את השם שלו

סוף סוף, הייתי במוזיאון
אחרי 2000 שנות גלות החלטתי שזה לא ייתכן שלא הייתי במוזיאון אגד בחולון, ולפני שבועיים החלטתי לעשות מעשה ולהגיע לשם. מלווה ב: 1. מאזדה MPV דגם אבק 2. אבא 3. מצלמה. זאת הסיבה העיקרית שהגעתי לשם, הנאופלן הדו-קומתי של אגד משנות ה-90.
אני לא זוכר את השם שלו
אבל מדובר באוטובוס העירוני הכי יפה שהיה פעם בארץ, לדעתי.

ונפלון

New member
מבט אחורה מבפנים

סוף סוף, הייתי במוזיאון
מבט אחורה מבפנים

אני לא רואה מצילות, לא חוט

מבט אחורה מבפנים
ולא לחצנים, איפה צילצלו בו? אני ממש לא זוכרת? אודה ולא אבוש שיצא לי ליסוע ב-305 מעט מאוד, איזה, לא יותר פעמיים שלוש הוא היה בעיקר בירושלים ובקווים של חולון בת ים, אצלנו לא היה.

חריש

New member
יש לחצנים על העמודים

ולא לחצנים, איפה צילצלו בו? אני ממש לא זוכרת? אודה ולא אבוש שיצא לי ליסוע ב-305 מעט מאוד, איזה, לא יותר פעמיים שלוש הוא היה בעיקר בירושלים ובקווים של חולון בת ים, אצלנו לא היה.
יש לחצנים על העמודים
קצת קשה לראות, אבל הם מעל הספוגים שמכסים את העמודים.

ונפלון

New member
מבט מפנים, כוון שני

סוף סוף, הייתי במוזיאון
מבט מפנים, כוון שני
מבט קדימה

ונפלון

New member
לפני שהם נעלמים...

סוף סוף, הייתי במוזיאון
לפני שהם נעלמים...
0405 בצבעים הישנים, עוד מעט לא נראה כאלה יותר

IgKh

New member
לא כל כך מהר

לפני שהם נעלמים...
0405 בצבעים הישנים, עוד מעט לא נראה כאלה יותר
לא כל כך מהר
המרצדסים האלו בצביעה האדומה מאוד נפוצים ולא נראה שאגד ממהרים לצבוע אותם מחדש בירוק. אני חושב שכל עוד יש O405 באגד, חלקם יהיה אדום.

IgKh

New member
ואגב, גם אני הייתי במוזיאון היום

לא כל כך מהר
המרצדסים האלו בצביעה האדומה מאוד נפוצים ולא נראה שאגד ממהרים לצבוע אותם מחדש בירוק. אני חושב שכל עוד יש O405 באגד, חלקם יהיה אדום.
ואגב, גם אני הייתי במוזיאון היום

מצב
הנושא נעול.
למעלה