סוף סוף, אחרי הרבה שנים

giloni

New member
סוף סוף, אחרי הרבה שנים

תחנת הרדיו בה אני משדר זו השנה החמישית, עולה לרשת. אלה שידורי הרצה והאיכות לא משהו, אבל בחודש הבא זה כבר יהיה אתר מסודר עם כל מני אפשרויות. מכל מקום, התכנית שלי "פיסת גן עדן" משודרת בימי ראשון בין 16- 17. מאחר ואצל חלק מהאנשים זו שעת השיבה הביתה, תוכלו לקלל אותי בדרככם במכונית. אני מצדי אעזה מאמצים גדולים לתת לכם סיבות לעשות זאת. הנה הראשונה: לא מדובר בתכנית שמוקדשת לפסיכדליה, אבל אם תתעקשו תוכלו למצוא בה גם את זה. חוץ מזה שבעיני הכל פסיכדליה... אז נשתמע ביום ראשון הקרוב, שעה 16. הנה הקישור, בתקווה שזה יעבוד יקי

Dumah

New member
נשמע אינסטרומנטלי רדיקלי פסיכודלי

אני שם. כדי להאזין... (לא משהו אחר, אם תהיתם)

Jflyaway

New member
התפתחות חיובית!

מזל טוב על ההרחבה, מחכה ליום ראשון

LadyG

New member
תתחדש

בהחלט הגיע הזמן. לאור התפתחות הטכנולוגיה (קרי רמקולים במחשב בעבודה) מתכוונת להאזין מחר. הכנת דברים טובים?

LadyG

New member
והקישור גם עובד

ויש ברדיו love. (לאוהבי תזמורות מאריאצ'י)

giloni

New member
טובים או לא

אני מעדיף לשמור אותם כהפתעה, טובה או לא. בואי נאמר שכל אחד מחברי הפורום יהנה ממשהו, ויסבול ממשהו אחר. במלים אחרות - יהיה דבר אחד שאני מניח שרק אני אוהב ועוד חמישה שיותר מאדם אחד אוהבים

LadyG

New member
אז יש לי בקשה

מכיוון ששיתפת אותנו ויש בינינו שמתכוונים לשמוע מחר את התכנית, אנא העלה אחרי התכנית את הפליי ליסט כדי שנוכל קצת לדסקס אותו.

gryphon music

New member
אולי תעביר את הקורס שלך על תולדות המוסיקה

ברדיו ? מורה לחיים הוא ערך מוסף לעוד תכנית עם מוסיקה טובה, יש לך משהו שלאחרים אין אז לך על זה

LadyG

New member
העיקר שיש כבר פתיח

למרות שאמנון ממך הייתי מצפה לבחירת פתיח מקורי ולא למחזר חומרים

giloni

New member
תודה אמנון, תודה נורית - להלן הפליי-ליסטה

עדיין 1969, תכנית תשיעית במספר: הנה אלבומים ויוצרים שלא השמעתי עדיין שמונה התכניות הקודמות: וודסטוק ונערות הפרחים שבאו מהעיר הגדולה הקרובה Melanie - Baby Guitar - Melanie הנערים שנקברו מתחת לפרחים טרם זמנם וטרם הצלחתם Nick Drake - Time Has Told Me - Five eaves Left הנערים שניגנו בקרנות רחוב ואחר כך גידלו דורות של נערים שהמשיכו לנגן בקרנות רחוב Ralph McTell - Girl on a Bicycle - My Side of Your Window הנער שלקח חבורה מוכשרת ועשה לעצמו להקה חביבה, עם סולן צרוד שלימים יעלה על העצבים, רק שהוא לא ידע אז, ועד שנהיה ממנו מה שניהיה, היה די מקסים לשמוע אותו Jeff Beck - all shook up - Beck O-La לא רק גארי ברוקר. גיטריסט גדול, שלא מרבים בשבחו כאן - רובין טראוור - בקטע בלוז רוק לעילא ולעילא עם מלים של משורר - קית' ריד Procol Harum - Crucifixion Lane - A salty Dog לכל אוהביהם ומנאציהם - הם היו בסך הכל בני 18. צריך לתת קצת כבוד על מה שיצא להם ונמכר ב 12 עותקים... Genesis - In the Beginning - From Genesis to Revelation דיויד אלאן כבר לא היה שם לפסכדל, גם קווין איירס הלך לשחק עם הצעצוע הפרטי שלו, וייאט עוד היה שם אבל או-טו-טו גם הוא ילך וגם הלהקה הזו תלך לפורום ג'אז אוונגארדי... Soft Machine - Hibou, Anemone and Bear - Soft Machine II עוד פרוייקט מהסוג המשוכלל. למה לא לעשות את הדברים פשוט, למה... East of Eden - the Stable of the Sphinx - Mercator Projected וזאפה רוצה קצת רצינות מוסיקאלית. הוא רוצה להחשב לא פחות מקולטרין, והאמת שהאלבום הזה אפילו קרב אותו לפורומים האלו. הקטע הנבחר הוא עדיין זפאי, עד כמה שניתן, עם קפטיין ביפהארט על הקולות... Frank Zappa - Willie the Pimp - Hot Rats

LadyG

New member
תודה רבה

מגוון בהחלט. אתה ממשיך לרוץ עם 1969 לאורך השנה כולה?

giloni

New member
האמת שכבר נגמר לי

מה לשדר מהשנה הזאת. ייתכן שבשבוע הבא אחזור לשדר שידור אקלקטי רגיל... אלא אם יש רעיונות למשהו מתודולוגי. אני אשמח מאד יקי

LadyG

New member
תשמע יקי - נורא חם פה בשפלה

הדבר היחידי שעולה לי לראש זה Warm San Francisco Nights : ולמשל להשתמש באלבומים הבאים: Moby Grape - ST Qucksilver Messenger service - ST Cheap Thrills- Big Brother & the Holding Company It's A Beautiful day - ST Anthem Of The Sun - לא מאמינה על עצמי אבל משתלב מצויין Part One - The West Coast Pop Art Experimental Band Da Capo - Love Younger Then yesterday - The Byrds וכל רצועה שתבחר תהיה נהדרת ותעביר את תחושת הקיץ הממשמש ובא.

giloni

New member
האמת שאת הרוב כבר השמעתי

אמנם לא בהקשר הזה, אבל זה רעיון לא רע (אני אמנם איש של חורף, אבל אסור להתכחש למציאות, במיוחד אם היא חונקת) יקי

LadyG

New member
אבל זה היה לפני עידן השידור האינטרנטי

ועכשיו נפתחו בפניך אופקים חדשים והכפלת את ציבור המאזינים

למעלה