סוף לבחירות

eopeace

New member
סוף לבחירות

לאחר היעדרות מה מפורום זה החלטתי בכל זאת לכתוב הודעה נוספת. היעדרותי נבעה מהודעה שנכתבה בפורום על ידי א הרצלייני ושהושארה בפורום שעות רבות - שעות רבות מדי. ההודעה נועדה לפגוע בצורה שפלה ופשוט מגעילה בראש העיר ובאנשים נוספים בדרך מבלי לחשוב על התוצאות בפועל. ההודעה האמורה הסעירה אותי, ולא רק אותי ובעקבותיה לא חזרתי אל הפורום עד היום. מספר ימים לאחר הבחירות ולאחר שחשבתי על כך זמן מה החלטתי להוסיף את ההודעה הנוכחית כדי להבהיר את שהיה. א הרצלייני, אשר ביקשני לפני זמן מה שלא להגיב להודעותיו (כנראה שלא אהב הודעות בעלות תוכן המבוססות על עובדות) זכה בכך לבסוף ולא הרצלייני לא אגיב יותר אלא אתעלם ממנו לחלוטין. ולגבי הבחירות. כזכור, כפי שהצגתי זאת לפני מספר חודשים, אני הייתי מועמד למועצת העיר ונבחרתי, גם אחרי ספירת קולות החיילים. אני מתכוון לפעול לטובת כלל תושבי העיר ולסייע בכך לראש העיר במסגרת המועצה ומחוצה לה. כמו כן, כפי שכבר פורסם בעיתון, אני מתכוון לעמוד בראש פורום צעירים עליו תשמעו רבות עוד בהמשך. הפעילים הרבים שעזרו לנו במערכת הבחירות אינם אפילו מיוצגים כאן במספרם ותמיכתם היתה בלתי רגילה. על כל זה אפשר רק להוסיף חיוך קטן על כך שמסעות תעמולה מלוכלכים המשמיצים שוב ושוב מבלי להכניס תוכן חיובי, מניבים הפסד צורם (ולראיה, אוריאלי גם הכניס מעט תוכניות לעתיד וזכה לתמיכה נאה ושני נציגי מועצה. ירון עולי נבחר למועצה בקמפיין חיובי וסעדיה אמנם הרעיש קצת באוטובוס אך פעל לכיוון חיובי וזכה ליותר קולות מרשפי או פלטי, למרות שלא נכנס למועצה). תושבי העיר, על אפם וחמתם של הכותבים המשמיצים בפורום זה (פרט לבודדים אשר כתבו בצורה מכובדת ולא זרקו רפש גם אחרי תוצאות בחירות שלא אהבו), זכו לקדנציה נוספת של ראש עיר נהדרת אשר תמשיך ותשמור על האינטרסים שלהם בלבד.

בנזין 95

New member
הרבה אחריות יש על כתפיך

חברות במועצה איננה טיול שנתי. היא מטילה המון אחריות על החברים, כמעט ללא סמכות ומי שממלא תפקידו נאמנה, חייב גם להשקיע המון זמן ומשאבים, והכל כמעט ללא תמורה כספית. בעיות נוספות יהיו בקדנציה הקרובה: האופוזיציה תהיה חלשה יותר , היא חטפה מכה מאד חזקה בבחירות, ובסביבה של אופוזיציה חלשה חלה אחריות כפולה ומכופלת על כל חברי המועצה, להביט היטב סביבם למעלה ולמטה, לבל יעשו הם עצמם, והמנגנון שגיאות קשות. עלה והצלח, בחירת גרמן בסיבוב ראשון, ניכרה כבר מהסקר האחרון, אך הצלחתכם העודפת במועצה, מעידה למעלה מכל ספק כי על פי בחירת הציבור - אתם וגרמן בראשכם הראויים מכולם. רק תנו לנו להרגיש שאתם, כחברי מועצה, אכן שולטים בחומר, וכי אתם באים לידי ביטוי ממשי, ולא מתמעטים אל מול ראש העירייה ויועציה. בהצלחה מרובה. הצלחתך, הצלחתכם - הצלחתנו.

תהיה אופוזיציה חזקה

ורדה מור ויהודה אוריאלי (זמן לצחוק), ירון עולמי שידאג לעשות שמח לרה"ע שלנו. החברה ממערב העיר שהודיעו שהם יהיו באופוזיציה. שינוי גם לא תכנס לקואליציה עם ש"ס (בהוראת לפיד) ולבצור יגרר אחר עולמי. כמה חברי מועצה באופוזיציה (וזה תסריט ש99% יקרה).

כבר ביקשנו ממך...

שתתבגר תוריד את הסיסמא שלך למטה (בקשר לאסון) הבחירות נגמרו, איחלנו לראש העיריה הצלחה, כי הצלחתה היא קודם כל הצלחתנו אז במקום סיסמאות מפחידות בוא תציע איך אפשר לשפר בתיפקוד העיריה, איך האופוזיציה תסייע בניהול תקין ומוצלח, מה אנחנו מציעים להצלחת העיריה? בקיצור, תנסה להיות פוזיטיבי (יש קורסים לראיה חיובית) דרך אגב, מתי תכנס העיריה לפי ההרכב החדש לפעילות?

בתשובה

ראינו איזה הצלחה יש לרה"ע שלנו (ואני לא מדבר על התוצאה של הבחירות...). בשלטון כמו של גרמן קשה להיות פוזיטיבי ואמן לי אני בנאדם מאוד פוזיטיבי. ולבקשתך, מחקתי את הסיסמא שלי (רק בשבילך).

אני יודע כי היו הרבה קילקולים

בתיפקודה בחמש השנים הקודמות גם קראתי כאן מה כתבתם לפני הבחירות אבל אם נאמר כי הכל אבוד אז באמת יהיה אבוד גם אם אתה לא מרוצה מהתוצאות ברור כי היא תופסת את הפיקוד לעוד 5 שנים ואם נעשה איתה ברוגז זה ממש לא יעזור - היא תעשה מה שהיא רוצה ואתה תוכל להמשיך לבכות במקום זה הצעתי שתעלו הצעות טובות ורציניות שאולי מישהו בעיריה ישים לב אליהם יש לא מעט נושאים. למשל: נושא השקיפות בפעולות העיריה. נושא התלונות שלא מטופלות. מישהו מהמועמדים הציע רעיון טוב - מעין מוסד בוררות. נושא הצמתים המפוקקים יש עוד כמה שלא אכנס אליהם עכשיו.

אם אתה רואה את הדברים ככה

אז באמת תסגור את הבסטה לארבע שנים ועשרה חודשים. אבל אפשר כאמור גם אחרת - לקיים דיונים רציניים על הבעיות ולעורר התעניינות נרחבת ואז אולי דברים ישתנו.

ממש מרי פופינס

אתה כל כך פוזיטיבי, שקשה לי רק להחליט עם מי אתה מתחרה - עם מרי פופינס או עם סנטה קלאוס האגדתיים... כמדברים על גישה פוזיטיבית, מתכוונים לקרדיט, לתקווה, למתן סיכוי ואמון, וכמובן שלא מתכוונים שתזנח כל הטלת ספק או חוש ביקורת. חפש במילון. (אגב, זאת מילה לועזית, אז חפש במילון הנכון...)

למעלה