סוף טוב הכל טוב - אינשאללה

סוף טוב הכל טוב - אינשאללה

השבוע הופתענו לראות שוב את היונה שנעלמה שבה אל הקן.
די לוונדליזם!
לרגל האירוע, נערך אתמול הפנינג ביישוב - המרוץ ה- 15, שעמד השנה בהזדהות עם המשפחות ופצועי "מבצע צוק איתן", תושבי היישוב.
במסגרת האירוע היו כמה מיקצים למרחקים שונים.
השנה נערך זו הפעם הראשונה גם "מקצה אפרוחים" _ילדי כתות א-ג, למרחק 250 מ'.
המיקצים התחרותים היו מירוצי שדה, האחד למרחק 5 ק"מ והשני למרחק 10 ק"מ.
מזג האויר האיר פניו לרצים, לצלמים קצת פחות
, אבל העיקר שהיה שמח.

מהיר וקליל

מקום שני במקצה 10 ק"מ - 28 שניות אחרי הרץ שזכה במקום הראשון, אבל איזו קלילות, כאילו זה עתה החל לרוץ

dudi4321

Member
מעולה!

רגע, רצת יותר מהר מהרץ שהגיע מקום שני, כשהספקת כבר לצלם. אהה היית מקום ראשון

מקנא

z22s3

New member
תמונת היציאה טובה מאוד !

השאר פחות אהבתי...תיעודיות מידי, ולא מספיק יצירתיות.

תודה זוהר

היציאה, התכוונת לזינוק?
נכון, מגמת הצילומים היו תיעוד, אבל השתדלתי לצלם מזווית מעט שונה ובניגוד לצלמים אחרים שהיו שם.
כמו למשל השניים שמסיימים את המירוץ, האחד "נושם בזימים" והשני מותש, למה זה לא יצירתי?
תפסתי מספר צילומים מהסוג הזה, אפילו כאלו שהתעלפו בסיום, אבל את זה כמובן שלא אעלה.
אגב, לא העליתי את התמונה של הרץ שזכה במקום הראשון, כיון שהתמונה של השני מרחף באוויר מצאה לי חן יותר.

z22s3

New member
זה לא הולך כך, רודלפינודו...

אתה יכול ספר מה עשית, ומה רצית..וזה בסדר גמור, וגם חשוב לפורום. אבל במבחן התוצאה, זה לא משנה כלום.
למה שלא תביא את זה שהתעלף ?...תביא את מה שהכי טוב, והכי חזק שלך. הוא לא יהיה פה לצעוק עליך...את הראשון חייבים לצלם, אבל אחריו הם יותר מעניינים ממנו.
הכל מרוחק מידי, מנותק מידי, וללא אמירה חזקה שלך כצלם. איפה המסר שלך ? צלם אותו בקלוז על פניו לראות את המאמץ ! תחתוך את השניים קרוב, לראות מה קרה שם, ולהביא אותך כצלם...אל תראה לי שזה היה, כי יש כאלו מליון תמונות מתחרויות...צלם אחד שעומד ליפול...
הזינוק טוב, כי זה זינוק, והוא מוכלל, ונעשה יפה.
אז צילמת בשביל תיעוד, ויצא תיעוד...גם כשאני נשלח כמוך לתעד, אין מקום למשחקים, וצריך קודם כל תמונה. זה השלב שלך פה.
אח'כ, אפשר לשחק, ולא שיחקת...

z22s3

New member
טוב, גם אתה רצת...אז מה אני דורש ?...

אגב, כיום אני לא יכול לרוץ, אבל הייתי אלוף גוש דן בריצה בתיכונים...המורה לספורט שלי ראה אותי ככה מגיע בקלילות בדיוק כמו זה שצילמת, ואז אמר לי, אם אתה מגיע כך לסיום, סימן שאתה עצלן ! ...ואז לקח אותי לאימונים...והסוף ידוע !

או קיי הבנתי אותך

יש לי צילום של אחת שהתעלפה בסיום, האמת שאני מאד מתלבט אם להעלות אותה בפומבי - מתוך "צנעת הפרט".
ואגב, אני לא רצתי, זו סתם היתה התלוצצות בין דודי וביני

ניסיון לשיפור מיקצים.

z22s3

New member
בהחלט שונה לחלוטין מבחינה תפיסתית, ומכל בחינה.

תשווה בעצמך...אבל נכון, שהתמונות האלו מאידך בעייתיות מבחינה תיעודית. לפעמים זה משתלב, לרוב לא.
זה חוזר אצלך די הרבה...עשיתי תיעוד, אז...יצא ככה. ראה סיפור היונים.
אז תעזוב, ותנסה אולי לצאת לצילום, ולא על הדרך של משו.

למעלה